Şimdi Ara

Lg g2 32 gb aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merahaba lg g2 aldım. Paralel ithalat. Şarj cıhazı farklı geldı buyuk tuhaf bısı. Şarja taktım şarj full dolu su anda ama telefonun arkasında hafıf bı sıcaklık var hıc bır uygulama acık degıl sızce neden boledır ?

• Şarjda hafif ısınması normaldir

Tam şarj ettin mi? Bataryanın içindeki ikon gitti mi?

Hayırlı olsun doğru karar
  • Bataryayı tam şarj ettım su anda normal ısınma yok. Bataryanın ıcındekı ıkon nedır tam anlayamadım. Bide bu şarj cıhazı galıba yurt dısında kullanılanlardan kutunun ıcıne 5 tl lık aparat koymuslar onu takarak prıze takıyorum. Bütün paralel ıthalatlarda bolemı :)
  • Hayırlı olsun.Bende paralel ithalat aldim ama sarj adaptoru TR uyumlu orjinal.Batarya %100 olduktan sonra üst köşede saatin yanındaki bataryanin icindeki yıldırım işareti gittikten sonra fişten çekin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yılmaz058 kullanıcısına yanıt
    Sagolun onerınız ıcın. Bişi sorıyım sıze. Fotograf cekıyorum sol alta gelıyor cektıgım fotograf. Fotografa tıklayınca fotograf karanlık gosterıyor. Elımı fotografın ustunde saga veya sola kaydırınca normal gosterıyor 1-2 sn sonra gene kararıyor. Ama galerınden fotografa bakınca gayet duzgun gozukuyor sebebı nedır acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_5392

Bataryayı tam şarj ettım su anda normal ısınma yok. Bataryanın ıcındekı ıkon nedır tam anlayamadım. Bide bu şarj cıhazı galıba yurt dısında kullanılanlardan kutunun ıcıne 5 tl lık aparat koymuslar onu takarak prıze takıyorum. Bütün paralel ıthalatlarda bolemı :)

Benimkide paralel ama normal sarj aleti. Degisir seriden seriye veya aldiginiz yere gore

• ugur_5392 U kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam, daha once boyle birseyle karsilasmadim

• Sız bılıyormusunuz usttekı sordugum soruyu yardımcı olabılırmısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_5392

Sız bılıyormusunuz usttekı sordugum soruyu yardımcı olabılırmısınız ?

Bilmiyorum hocam karsilasmadim oyle bir sorunla. Kamera uygulamasi bozuktur baska bir uygulama dene

• hayırlı olsun.
  • Sağolun :) bi şekilde haletcez artık bıraz karıstırım
  • Hayırlı olsun. Bir ayarı vardır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun. Güle güle kullan

• Sagoğlun tesekkur ederım
  • Arkadaslar video cekımı yapıyorum izlerken sesler gıdıp gelıyor neden boyle oluyor ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.