Şimdi Ara

Benim Yerimde Olsaniz Ne Yaparsiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Olayi en basindan anlatacagim arkadaslar. Okuyup tavsiye vereceklere simdiden tesekkurler.

Simdi okulda baska siniftan bir kizdan hoslandim. Ve konusmaya cekindim. Daha once hic muhabbetimiz falan da yoktu zaten. 4 ay gibi bir sure kadar hic konusmadim onunla ve bir hata yaptim. Onunla anonim olarak konusurken baska biriyle konustugunu ogrendim. O anin gaziyla her seyi soyledim. Daha once hic konusmadigim birine hoslandigimi soylemek garip oldu tanimiyordu bile beni. İsmimi vermedim basta ama yine o anin gaziyla ismimi de soyledim. İsmimi soyleyip ciktim zaten konusmadan. Ve o tarihten bu tarihge kadar 1 kelime konusmadik 1 selam bile yok soyledigim zaman mayis ayiydi ve su ana kadar hic konusmadim. Soyledikten sonra 1 hafta sonra konusmayi kesmis konustugu kisiyle. Arada bir benimle muhabbet kurmak icin sinifa geliyordu fakat ben hep gormemezlikten gelmis gibi yapiyordum umursamiyormus gibi. Bir cok kez boyle yaptim nerde karsilasirsak karsilasalim hep gormemis gibi yaptim.
    Bazen yanyana gecerken yuzume bakiyordu surekli benden bir seyler soylememi beklyiordu apacik ama ben ismimi soyleyip ciktigim zamandan beri 1 kez bile hoslandigimi belli eden bir davranis sergilemedim. Ama bunu keyfimden degil, cidden yapamadigimdan gerceklestirmedim. Yanindan gecerken bile asiri heyecanlaniyordum biraz da sosyal fobi var. Yani empati yapiyorum onun yerinde olsam suphelenirim acaba gercekten onlari yazan bu muydu diye. Okadar duygulu yazmistim ve sonra hic konusmadim. Mesaj atarak soylemem de hataydi zaten. Su an aradan yaklasik 6 7 ay gecti ve hala umursamiyormus gibi yapiyorum dedigim gibi yapamiyorum konusamiyorum onunla. Cok sacma geliyor banada birine internetten hoslaniyorum senden diyip ismini soyleyip cikip bidaha da konusmamak.
    Benim yerimde olsaniz ne yaparsiniz hala hoslaniyorum

edit: Kizla hala hergun karsilasiyoruz okulda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ninja Mercan Dede -- 19 Kasım 2014; 18:06:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Önden yer

• Yerinde olsam gider konusurdum. Hiç mi acı cekmedin ya. Baskası olsa o acıya dayanamayıp çoktan söylemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Yerinde olsam gider konusurdum. Hiç mi acı cekmedin ya. Baskası olsa o acıya dayanamayıp çoktan söylemişti.

Aci da cektim hocam. Ama bendeki bu lanet cekingenlik duygusu daha agir geldi kac kere. Kac kez bu sefer hic degilse 1 kez selam vercegim dedim ve kac kez vazgectim bundan. Yanindan gecerken bile elim ayagima dolaniyor. Onun yerinde olsam "bu neyin kafasi mesaj atip sevdigini soyluyor ama konusmuyor " diye dusunurdum herhalde. Konusmayi gectim sevdigimi belli eden 1 davranista bile bulunamadim :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şansın var, en azından forum genelinin yaptığı gibi kıza köle olmamışsın takdir ettim, konuş kızla
  • Baska fikri olan yok mu

• Kardeşim özgüvenini topla git konuş, kızla bağ kur samimi olmaya çalış beraber vakit geçir.Normal samimi olduğun bir arkadaşınmış gibi. Zaten olacağı varsa olur.Ama pat diye teklif etme.Kendi duygularını belli et yanındayken kızı bunaltmadan. Kaçarak olmaz bu işler. Elinden geleni yap ve kendini "en kötü hayır der o da dünyanın sonu değil"diye pohpohla

• Ninja Mercan Dede kullanıcısına yanıt
    Dostum daha ne olsun sınıfa senin için geldiğinede eminsen ,şartlar bu kadar uygunken sosyal fobinden kurtulmak için mükemmel bir zaman.Kafana konuşmayı koyarsan konuşursun tecrübeyle sabit ,çok düşünme yanına git ve naber de zaten kızın konuşası var diyorsun.Ilk uzun süre konuşmama nedenini açıklarsın.Duygularını belli edemediğini vs söylersin.Oluru varsa olur dostum bu işlerdeki tek mantık budur zaten.Hadi şampiyon iyi haberlerini bekliyoruz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.