Şimdi Ara

İPhone 6 ? z3 compact ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda buna benzer sorular elbette var ama ip6 cebimde taşırken bükülme sorunu yaşarmıyım endişesi - z3 compact ta ise sony kullanıcılarının arayüzden sıkılma arayüzü beğenmeme olayı kafa karıştırıyor. ikiside çok güzel cihaz evet.

fiyat farkı 550 tl. 2-3 yıl götürsün iyikide bunu almışım deyip pişmanlık yaratmayacak cihazı tercih etmeliyim. Z3C kasa olarak daha güzel geliyor bana karar veremiyorum arkadaşlar.

ilk akıllı telefonum olacak ondan bu kararsızlık. Yardım???

• z3compact
  • Kiyaslanamaz i6
    (Sahsi dusuncemdir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swaps1404 -- 19 Kasım 2014; 17:48:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direk anlaman gerekiyordu zaten 2-3 yıl diyorsun 2-3 yıl içinde onlarca android telefon çıkıyor buda elindekinin hemen eskimesine neden oluyor ama ios her yıl 1-2 tane çıkardığı için optimizasyonu sağlam kalıyor ve pek fark olmuyor benim düşümce böyle yanlışım varsa söyleyin bilgileneyim
  • Tabiki Z3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyim konuyu..
    Ben suanda askerdeyim ve lg g2 kullanicisiyim,telefonumdan memmnunum fakat ios u ozlemedim degil,martin ilk haftasi kismetse bitiyor askerligim,iphone 6 plus dusunuyordum almayi cunku benim icin batarya onemli,bu yuzde iphone 6 degilde,plus dusundum. Fakat iphone 6 plusta baya buyuk telefon,bu yuzden ikilemdeyim,dunde z3 ile karsilastim bataryasi ve diger ozellikleri mukemmel gozukuyor. Cok ikilemde kaldim =) bu yuzden yorumlariniz benim icin onemli arkadaslar.

• Üstat ben de dediğin gibi xperia arayüzünü beğenmiyorum. Telefon nasıl desem Cin mali gibi duruyor. Bu sebepten M8 almayı planlıyorum. Ama iPhone 6'ya da o paralar verilmez bence. 16 gb cok az gelir. iPhone almak ıcın almış olursun 64'lugu de ciddi derecede Pahalı.

• z3 compact.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paraya kıyarım diyorsan i6 al, ama bence z3 compact daha mantıklı. İkisi de üzmez seni
  • Timescape den sıkılıpta İos 8 den sıkılmayacakmısın?
    Vanilla dan bile daha sade arayüzleri var Apple telefonların.

• Z3 compact. Şahsi fikrim. Ama güncelleme ve destek için Iphone 6 derim... Benim yorumlamam bu gadar.
  • 3 sene once goturcekse Iphone tabi ki... 3 sene once piyasaya cikan androidlerin yuzune bakan yok, iphone 4s'ler ise catir catir kullaniliyor hala. IOS 8.1.1 ile de gayet iyi durumdalar ki IOS 8.1.2 guncellemesi de yolda.
  • Bende o bükülme sorunu yüzünden hala Z2 kullanıyorum.İphone 6 hem daha performanslı hemde gösteriş telefonu.Ego tatmini ve performansta en iyisini istiyorsan İphone 6 derim ama android denemek androidin faydalarından yararlanmak suya dayanıklılık daha küçük boyutlar gibi şeyler istiyorsan z3c en mantıklısı kaldıki fiyatıda çok daha düşük.
  • Batarya konusu beni tek sıkıntiya sokan durum. Şu iphone bataryasi iyi gidecek sekilde cikartsaydi keske su 6 lari ya..
    6s falan cikarmi sizce arkadaslar? Belki onda hallederler bu batarya durumunu..

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

Batarya konusu beni tek sıkıntiya sokan durum. Şu iphone bataryasi iyi gidecek sekilde cikartsaydi keske su 6 lari ya..
    6s falan cikarmi sizce arkadaslar? Belki onda hallederler bu batarya durumunu..

Bataryasi aslinda cok da problem degil, 3G acikken, yogun kullanimda iphone 6'lar gunu cikartiyor aslinda (zar zor da olsa).

Bendeki 15 aylik iphone 5 bile zorladiginda gunu cikariyor ama gunde iki kere sarja takiyorum cogunlukla o ayri mesele.

6s'de seneye ekimde piyasaya cikar, bataryada ufak degisiklikler olur ama asiri bir beklenti olmasin.
  • Janjan kullanıcısına yanıt
    Gunu cikartir diyosunuz,iste ben bunu istemiyorum =) ben 1 gunu rahat cikartsin,ertesi gunude gorsun istiyorum.
    Lg g2 de 2 gun rahatim,cunku facebook,twitter falan kullanmiyorum bi internete bakiyorum,whatsapp kullaniyorum,muzik dinliyorum okadar.
    Iphoneda muzik dinlerken resmen kendimden geciyodum,okadar iyi ses cikisi vardi,fakat lg g2 de telefona sarki bile atmadim =)

Bilmiyorum cok ikilemde kaldim z3 mu 6 plus mi diye.. simdi alicam z4 ve 6s cikicak oda ayri bi konu =)

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

Gunu cikartir diyosunuz,iste ben bunu istemiyorum =) ben 1 gunu rahat cikartsin,ertesi gunude gorsun istiyorum.
    Lg g2 de 2 gun rahatim,cunku facebook,twitter falan kullanmiyorum bi internete bakiyorum,whatsapp kullaniyorum,muzik dinliyorum okadar.
    Iphoneda muzik dinlerken resmen kendimden geciyodum,okadar iyi ses cikisi vardi,fakat lg g2 de telefona sarki bile atmadim =)

Bilmiyorum cok ikilemde kaldim z3 mu 6 plus mi diye.. simdi alicam z4 ve 6s cikicak oda ayri bi konu =)

Soyle soyleyeyim; iphone'da batarya omrunu en cok felc eden unsurlar;

1- 3G. (Eger, 2G'de kullanirsam benim telefonum dahi iki gunu cok rahat cikartiyor)
    2- Facebook, whatsapp, instagram'da surekli takilmak.
    3- Ekran parlakligi (allahtan ekran cok iyi, parlakligi yarida tutsam bile fazlasiyla yeterli)

Ses cikisi da muazzam, bende 60 TL'lik philips kulaklik var, resmen ucuruyor.

Z4, mayis gibi cikar piyasaya, 6s de ekimde cikar. Ayrica iphone 6 alirsan, 2017 Ekime kadar guncelleme alacagi kesin. Benim kullandigim iphone 5 piyasaya cikali 25 ayi gecti coktan, ona ragmen seneye cikacak olan IOS 9'u alacak, ki su an 8.1.1'de hala akici ve stabil. Ben o yuzden forumda iphone diye yirtiniyorum.

Bundan once 3.5 yil iphone 3GS kullandim, suya dusurmesem daha da gideri vardi Bir kere bile servisle, sorunla ugrasmadim. Zaten ugrasmak zorunda kalsam bile yenisini veriyorlar hemen hic kasmadan.

LG, Sony, Samsung, HTC servislerini duyuyoruz.

• Janjan kullanıcısına yanıt
    Ses cikisi gercekten muazzam iphone un (kulakliga gelen ses).. Bende iphone 4 kullaniyordum,g2 aldim.
    Sebebi dedigim gibi bataryadi..
    Ben bu gectigimiz son rock'n coke a gitmistim,orda yasadigin sarj rezaletinden dolayi g2 ciktigi gibi almistim.. ekrani kismama,titresimi kapatmama falab ragmen telefon 1 gunu zor gormustu,kaldiki cok cok az arama,cok cok az mesajlasiyordum,gercekten gitmiyodu batarya diye appledan nefret etmistim,o yuzden android telefon aldim,bide bataryasini arastirmistim,ciktigi gibi almistim bu g2 yi,ama iste sadece bataryasi var,diger konularda eksikleri var bana gore..
    Simdi sonyde cok guzel kamera var,bataryasi iyi,eminin muzik icinde uygundur. Fakat ekrani,malzeme kalitesi ve servisi nasildir bilmiyorum.
    Fakat iphone da tek sikinti bataryasi,okadar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank08 -- 20 Kasım 2014; 13:01:09 >
  • Ip 6 tabiki

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.