Şimdi Ara

Çamaşır yıkama + Kurutma bir arada Makine Tavsiyesi ? 2000 TL'ye kadar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beko çamaşır makinamız arızalandı ve acil olarak çamaşır makinesi bakıyorum. Normal bir çamaşır makinesi bakarken, eşim kurutma özelliğide olsun deyince, bu tür makinelere bakmaya başladım. Dün yakınlardaki Mediamarkt mağzasına baktığımızda, Samsung'un
    WD0804W8E1/YAH modelini önerdi. Müşteriler çok memnun hatta 2.sini alan var vs. dedi... Kağıt üzerinde güzel özellikleri var ama bu forumda ve youtube'da izlediğim 1-2 videodan sonra rus ruletinin bana uygun olmadığını düşünmeye başladım :(

2000 TL'ye kadar Yıkama ve kurutma özelliği olan Çamaşır Makinesi tavsiye etmeniz mümkün mü? Lütfen biraz acil :P Yoksa Hanım zorla Samsung aldıracak...

Electrolux EWW1685HDW A Enerji Sınıfı 8 Kg Yıkama 4 Kg Kurutma Kapasiteli 1600 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi buldum şimdi... Bu makine hakkında bilgisi olan var mı? Tavsiye edermisiniz?

şimdiden çok teşekkürler.

• Lazpanyol arkadaşımızın tavsiyesine uyarak ve forumda da genelde kanaatleri göz önüne 2000 TL sınırını aşarak AEG L87695WD aldım... Allah kısmet ederse yarın teslim edecekler... Başta Lazpanyol arkadaşımız olmak üzere, ilgili arkadaşlara teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commodore -- 20 Kasım 2014; 12:02:54 >
  • Kurutmalı makinelerde şu an piyasadaki en iyi makineyi almışsınız. Hayırlı uğurlu olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar kardeşim bir sorum olacaktı sana, ben 1500 tl bütçeyle biraz üstü de olabilir Bosch ya da Arçelik marka çamaşır makinası almayı düşünüyorum önerebileceğin bir model var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim sürekli bakıyorum karar veremedim beyaz eşyadan çok anlamıyorum en azından günceli nedir bilmiyorum malum kalite değişimleri oluyor:)
  • ben de tavsiye bekliyorum. yıkama+ kurutma özelliği olan bir makine almak istiyorum. 7 kg yeterli.
    @commodore arkadaşımızın aldığı makine çok güzel ama fiyatı bütçemi zorluyor. daha uygun fiyatlı tavsiye edebileceğiniz bir makine varmı acaba?

1500 tl civarı olabilir. 100 tl + veya eksi olabilir.

sayın @candogan62 bey bu konuda çok faydalı yorumlarınız var. banada yardımcı olursanız çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MACHİNA -- 21 Kasım 2014; 16:10:45 >
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Selamun aleyküm kardeşim was247B3TR model bosch çamaşır makinesini aldım, acaba nasıl bir tercih tavsiye eder miydin?
  • arkadaşlar bende kurutmalı çamaşır makinası almak istiyorum 2000-2500 civar ama özür dileyerek yıkamsı A sınıfı+sıkması A sınıfı+kurutması A sınıfı bir marka varmıdır bilgilendiren arkadaşlara minnettar olurum .
    saygılarmla
    aliayhantekin@mynet.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.