Şimdi Ara

iOS 8.1.1 indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iOS 8.1.1 indirmeye sunuldu

iOS 8.1 büyük güncellemesini geçen ay sonunda indirmeye sunan Apple, özellikle iPad 2 ve iPhone 4S modellerinde halen şikayet konusu olan performans düşüklüğü konusunda çalışmaya devam ediyor. 

Firmanın dağıtıma başladığı iOS 8.1.1 işletim sistemi, tüm cihazlar için hata düzeltme ve kararlılık artırımı sağlarken, iPhone 4S ve iPad 2 modelleri için de performans artışı sağlıyor. 

Cihazların Ayarlar menüsünden ulaşabileceğiniz güncelleme 64.5MB boyuta sahip. Güncelleme iPhone 4S, 5, 5C, 5S, 6 ve 6 Plus ile iPod Touch 5, iPad 2, 3, 4,Air, Air 2, iPad mini 1, 2, 3 modelleri ile uyumlu.  

• Günaydınlar :)

• güncellemede hep ıphone 4s ıpad 2 tabirleri geçıyor yani sırf bu 2 cihaz için güncelleme çıktıysa ıphone 6 kullanıcıları neden yüklesin bu güncellemeyi ? birisi açıklama yapabilirmi hızlı olan telefon dahada mı olcak anlamadım + hızlının hızlsı nasıl olur

• o kadar hızlanacakki yanıp alev alacak allasen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LokmanCglyn

güncellemede hep ıphone 4s ıpad 2 tabirleri geçıyor yani sırf bu 2 cihaz için güncelleme çıktıysa ıphone 6 kullanıcıları neden yüklesin bu güncellemeyi ? birisi açıklama yapabilirmi hızlı olan telefon dahada mı olcak anlamadım + hızlının hızlsı nasıl olur

Haberi dogru okuyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 4 sonunda çöpe gitmiş artik güncelleme almiyor yada alamıyor bakalim ios 8 ve sürüm devamlari pil performansi konusundan ne olucak merak konusu

• 8.1.1 Jailbreak hakkında bilgi verebilecek olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ugr097

8.1.1 Jailbreak hakkında bilgi verebilecek olan var mı?

henüz yok. bende bekliyorum.
  • sakın güncellemeyin cok şikayet var 8.1.1 yapanlar cok pişman kasılmalar ve wifi agı zor buluyor cöküyor tlf sürümnüm en iyisi 7.1 dirrr

• donanım haber girdim ios 8.1.1 haberi yok ana sayfada gezdim yok ama netten ios 8.1.1 yazdım ordan donanım haber io 8.1.1 cıktı düzeltilsin lütfen donanım haber sayfaya giriyorum bu haber yok niye acaba lütfen eklensin anasayfaya hepsi herzman

• 4s 'e yükledim.telefonu prizden çıkaramıyorum. İnanılmaz şarj yiyor.

• Gencler otadan 64 mblik indirmeyin hiç fark yok bn ipsw sini indirdim telefon ucuyo

• İOS 8.1 DEKİ STABİTE SORUNLARI ÇÖZÜLMÜŞ. CLASH OF CALANS DAKİ WİFİ PROBLEMİ DE (DONMA OLUYORDU) TAVSİYE EDERİM

• Bir haltı da düzelttikleri yok.
  • Vay arkadaş ya safari girmiyor kapanıp duruyor çöküyor ya safariyi bozdular

• ios 8.1 'de bazı uygulamalarda kapanma sorunu yaşayan çok mu acaba?
  • Slm ben samsung tab 3 li te aldım darkness reborm yükledik ama oyunu açarken tablet donuyor lütfen yardım edin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.