Şimdi Ara

Apple Watch detayları netleşiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple Watch detayları netleşiyor

Apple'ın Eylül başındaki iPhone 6 lansmanı ile birlikte görücüye çıkarmasına rağmen Apple Watch akıllı saati ile ilgili özellikleri sır gibi saklıyor. Ancak üçüncü taraf geliştiricilere yönelik WatchKit yazılım geliştirme platformunun yayımlanması ile yavaş yavaş cihazın donanımı da belirginleşmeye başladı. 

Tim Cook'un kullanıcılara bir gün civarında kullanım süresi sunacağına dair üstü kapalı yaptığı açıklama sonrasında Apple Watch'ın yoğun kullanımda bir gün, normal kullanımda ise iki veya üç gün gidebileceği tahminleri yapılmıştı. 

WatchKit üzerinde yapılan ilk incelemelerde ise cihazın iki farklı çözünürlüğe sahip olacağı ortaya çıktı. 38mm kasaya sahip olan versiyonda 272x340 piksel çözünürlük bulunuyor. 42mm kasaya sahip olan versiyonda ise 312x390 piksel ekran çözünürlüğü yer alıyor. 

WatchKit platformu ise Apple Watch'ın baskıya duyarlı dokunmatik panel, bildirimler, kısa süreli bilgi gösterimi gibi özelliklerini anlamayı ve bunlara göre uygulama geliştirmeyi sağlıyor. Şimdilik deneysel aşamada olduğu için ilk uygulamalarda sadece arayüzden ibaret bir durumda. Gelecek yıl başlarında platformun gelişmesi ve uygulamaların daha dişe dokunur bir yapıya bürünmesi bekleniyor.  

• Onumu sarj edeyim telefonumu sarj edeyim
    İphone sarji ile basa cikamiyoruz bide saati cikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demodex

Onumu sarj edeyim telefonumu sarj edeyim

almak zorunda değilsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VlknFX

quote:

Para yok zaten 1000 lira en asaa

• 350 dolar olan galiba sport versiyonu , orijinal versiyon 450 dolar civarı çıkabilir 3 gün gitmesi iyi olmuş bir saati yoğun bir şekilde ne kadar kullanabilirsin ki ? Tabi insan hep bir fazlasını istiyorda Buda iyidir :)

• 350 dolar olan galiba sport versiyonu , orijinal versiyon 450 dolar civarı çıkabilir 3 gün gitmesi iyi olmuş bir saati yoğun bir şekilde ne kadar kullanabilirsin ki ? Tabi insan hep bir fazlasını istiyorda Buda iyidir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MertBigger

350 dolar olan galiba sport versiyonu , orijinal versiyon 450 dolar civarı çıkabilir 3 gün gitmesi iyi olmuş bir saati yoğun bir şekilde ne kadar kullanabilirsin ki ? Tabi insan hep bir fazlasını istiyorda Buda iyidir :)

Sadece bir tahmin dereyi görmeden paçayı sivamamak lazim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VlknFX

quote:

Para yok zaten 1000 lira en asaa

Ne diye yorum yapiyorsun o zaman?

• Ben çok umutluyum Apple Watch'dan..

Özellikleri çok iyi.. Normal kullanımda 2 - 3 gün gidecekse alınır..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • parası olan adam bunu almaz gider ADAM gibi rolex takar

• Bir saat sever olarak bence saat saat olarak daha guzel. Her isi erbabina birakacan Lacoste,Diesel,Tommy,Armani gibi moda markalarindan saat almayacagim gibi Apple'in tum urunlerini hakkiyla kullanan biri olarak Apple watch da almam. Saat dedigin Seiko'dur, Omega'dir, GC'dir, Hamilton'dir Tag Heuer'dir Rolex'dir...... Bu ürün saatimsi bir oyuncak gibi geliyor bana ne demis atalarimiz İş bilenin kiliç kusananin... İcimden geldi paylasayim dedim benimle ayni dusuncede olan insanlar vardir diye dusunuyorum.

• Tim Cook'un açıklamasına göre saatin 1 günlük pil ömrü var. Tahminimce sadece saat olarak kullanirsan 2 günü zorlayabilir. Bunlar hem iphone'u hem ipad'i olan birisi için 3. bir şarj derdi demek. Artık yanimizda akü tasiyacaz anlasilan.

• Sönük lansmanın yıldızı olan saat telefonlar bile gölgesinde kaldı.
    Nerde o eski lansmanlar.
  • richard mille varken audemar piguet varkene millet bununla hava atarmı ya tamamiyle çöp 10 lira verilmez akıllı saat nedir arkadaş saatin heryeri akıl olsa nolur sanki çok marifet gerektiren bir mevzu saatten telefon cevaplıycan felan kuran çarpsnı bazen anlamıyorum arkadaş bu forumdakilerin alayımı bir şirkette ceo nedir bu ya lan halk otobüsünde gidiyoruz işte akbilimiz çıkışmıyor akbili olan varmı diyoruz akıllı saat nedir ya bakıyorum milletin elinde 6 lar 6+ lar afedersin ayağında ayakkabı delik su alır sırıksıklam olmuş kamil vesselam bu tarz şirketlerde parayı garibandan kazanıyor orası bir gerçek bankada bakıyorum ihtiyaç kredisi almaya gelenler 5 milyar para çekiyor herif ya iphone almak için yarın obürgün bu denyoya kız vericekler birde kızında başını yakıcaklar insan mal oldumu çok laf var söylenicekte neyse işte ...

• ilko İ kullanıcısına yanıt
    Sona koyduğun 3 noktayı yazında uygun yerlere koysaydın daha iyi olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

Sona koyduğun 3 noktayı yazında uygun yerlere koysaydın daha iyi olurdu.

hacı hızlı yazdım ondan pek dikkat etmiyorum imla felan idare edin
  • Tim Cook 1 gun dediyse bilin ki yarim gun anca gider o sarj..Ustelik Gear S sim kart yuvasiyla ve yapabildikleriyle bundan cok cok ustun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaw o şarj bu şarj bune kardeşim...saat şarja takılırmı yaw. saat bu saat.. yakında kendimizide şarja bağlıcaz. ev şarj kablosundan geçilmiyor arkadaş..

• quote:

Orijinalden alıntı: muticoo

yaw o şarj bu şarj bune kardeşim...saat şarja takılırmı yaw. saat bu saat.. yakında kendimizide şarja bağlıcaz. ev şarj kablosundan geçilmiyor arkadaş..

Gece uyuyarak kendini sarja takmis oluyosun zaten

Habere gelince, daha ilk nesil oldugu icin o kadar ozellik vb beklemiyorum ama 3.nesil ve sonrasinda alinabilir olacagina inaniyorum. Sarj sorun degil bence her aksam telefonun yanina sarja koymaya usenmem ben acikcasi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.