Şimdi Ara

Stajer kızla ilginç karşılaşmam ve devamı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler öncelikle cbs filan değildir ona göre davranın ciddi bir konudur.

Cumartesi günüydü ameliyathaneye stajyer hemşire geldi daha cok yeni gözleri parlayarak filan bakıyodu bende tabi bi havalara girdim etkilemeye çalışma durumları filan , en sonunda hoşgeldin filan dedim konustuk 1-2 dakika sonra hemen ameliyat aldık tekrar . Lokal anestezi altında yapılıyodu dikiş atılıcaktı ve video çekmek istedi doktorda kabul etti tabi ki sorun olmaz dedi . Çekti filan en sonunda bitti ben hastayı götüdüm . Saat 3-4 gibi bir ameliyat daha vardı onu bekliyoduk derken biraz erken geldi hasta ve doktor o sebepten ötürü erken almak zorunda kaldık . Neyse aldık o ameliyatta bitti sonunda bittimi dedi bende " bugünlük bu kadar " dedim . Pazartesi gelicek misin diye sordum oda sanmıyorum okulum var dedi filan ama aslında gelmek istiyodu neden öyle dedi hiçbir bilgim yok.

Aradan 2 gün geçti pazartesi ben izinliydim kuzenimin basketbol antrenmanı vardı onu alıcaktım hem süprrüz olur demiştim . Neyse aksam oldu filan almaya gittim aldım bekliyoruz durakta otobüs kuzenimle şişliye çıkıcaz beşiktaştan ordan tekrar minibüse binicektik. 2-3 metre öteden biri geliyodu . Bi ara bana baktı kafasını çevirdi bende baktım tanır gibi oldum sonra umursamadım tekrar baktı 4-5 saniye sonra o beni tanıdı bende onu tanıdım . Baya şaşrdık filan napıyosun ne ediyosun burdamı oturuyosun muhabbetleri döndü klasik muhabbetler bilirsiniz . Nereye gidiyosun dedim cevahire dedi bende aa ne güzel beraber gideriz dedim doğal olarak tabi . Geldi otobüs bindik otobüs biraz doluydu birazda trafi vardı doğal olarak . Otobüste biz bununla göz göze geliyoruz filan şiddetli bi şekilde bakıyorum yani çok fena .

Neyse geldik cevahire senin numaranı almam lazım dedi bende tabi dedim sen ver ben sana whatsapdan mesaj atarım dedim verdi aldım filan sonra ayrıldık .

Aksam mesaj attım naber ben şu cocuk diye . konustuk birazcık kendimizi anlama , tanımaya çalıştık kısmende olsa. Neyse böyle gitti 1-2 gün . Stajerlik konusunda kararsızdı osmanoğlu diye bir hastane var bizim kıza dedim ki " İstersen osmanoğluna gidebiliriz hafta sonu beraber " dedim o da olur gidelim dedi . Bu hafta uygun mu filan dedim abimle çalıcaya gidicez dedi . Bende " Birdahaki haftasonunu ben alabilirmiyim o zaman :) " dedim oda ayarlamaya çalışırım :) dedi..
    Bir kaç gün böyle geçti 4-5 gün sonra bana bi mesaj attı . Seninle konusmam gerekiyo diye . Yüz yüze olarak . Bende hayırdır diye sordum filan . Buluştuğumuz gün bizim hastanede çalışan ablasıyla bulusmustu ablası ona şöyle demiş : Aynı hastanedesiniz konusmanız pek tasbib etmem " gibisinden . Tabi bana söylediği bu ama ben artık inanmıyorum böyle birşey dediğine . Herneyse ..
    Telefonda aradı birazcık konustuk gece 3 e kada uyuyamadım sinirden filan dedin . Ne kadar doğruluk payı hiçbir bilgim yok . Hayırlısı dedik ikimizde .. Ben kıza böyle övgüler ufak iltifatlı sürprizler yapıyorum ama sürekli kaçmaya çalısıyo gibiydi . Birde whatsapda kızlar yeni bir uygulama aşlatmış .( Kendi aralarında ) Meyvelerden yola çıkarak ilişki durumlarını yazıyolar . Bu kızda üzüm yazmış ( Üzümün anlamıda şuymuş - Çıktığıyla evlenmek istiyor- ) Tabi ben bunu görünce garipsedim noluyo lan filan dedim . Zaten o günlerden sonra bi garip bi soğukluk olarak davranmaya basladı. Eee bu basladı bizim hastaneye filan eskisi gibi konusmuyoruz fazla . mesajlarıma cevap vermediği oluyo bende 2. yi atyorum tekrar konusuyoruz yine cevap vermemeye baslıyo . GÖRDÜĞÜ HALDE ! ee bende afedersiniz kimsenin arkasını yalamam ben sana mesaj atıyosam sende adam gibi cevap vericeksin geçte olsa güçte olsa...
    İşte şuan atmadım en son 5-6 gün oldu yarın staj günü gelicek görebilirsem katta görebiliyorum . Ya bu ay yada bidaki ay ameliyathaneye geçicek . Bi orda bi orda oluyor. O yüzden ne olucak diye sizden fikir almak istedim.

NOT : Kızın uan whatsapp durumunda şu yazıyor > - Sen hariç yanımda kimseyi istemiyorum!!! zaman gec artik. "
    NOT 2 : Kız söylediğine göre çorumda oturuyor üniversitede 1. yılı .
    NOT 3 : Beyler kız bi ara caım filan demeye başlamıştı . Kızı önemseyerek konusuyodum yani dikkat et filan diye .

• Hakkında bir şey duydu istersen umursamaz takıl ki bu akıllıca olur ne kadar üzerine gidersen o kadar uzaklaşır veya neden böyle yaptığını sor ama şöyle "benim hakkımda kötü bir şey mi duydun" gibisinden konuşmak istemiyorsan konuşmayız diye bilirsin.Anlarsın derdini hem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prochnow

Hakkında bir şey duydu istersen umursamaz takıl ki bu akıllıca olur ne kadar üzerine gidersen o kadar uzaklaşır veya neden böyle yaptığını sor ama şöyle "benim hakkımda kötü bir şey mi duydun" gibisinden konuşmak istemiyorsan konuşmayız diye bilirsin.Anlarsın derdini hem.

Hocam bu dediğiniz aklımdaydı ta ki o whatsapp durumunu görene kadar . Anlasılan bir erkek arkadası var gibi duruyor en azından bana öyle geliyor belkide bilmiyorum gerçekten yardımlarınızı istiyorum
  • bildiğin türk kızı işte
  • 2 Seçenek var veya hiç umursama boş ver her ilgi gösterene aşık olma.
  • Bunun erkek arkadaşıyla arası bozuktu.daha doğrusu çocuk bunu azarlamış olabilir.o ds bu sinirle sana biraz yavşadı.daha sonra bunlar barıştı yine falan.kısaca uzaklaş gitsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Bunun erkek arkadaşıyla arası bozuktu.daha doğrusu çocuk bunu azarlamış olabilir.o ds bu sinirle sana biraz yavşadı.daha sonra bunlar barıştı yine falan.kısaca uzaklaş gitsin

Sağolun arkadaşlar arada bi göz göze gelmeye çalışıcam yarın detaylı birşey olursa yazarım . Tavsiyelere açığım hala
  • kardeşim kızlar bi dalı tutmadan diğerini bırakmazlar.. seni tutup tutmamakta kararsız.. elindekini de bırakıp bırakmamakta kararsız.. benim görüşüm bu.. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcraeconrad -- 18 Kasım 2014; 23:48:07 >
  • Zaman geç artık dediğine göre bunun sevgili uzak mesafe.muhtemelen başka şehirde öğrencidir.yarı tatilde gelir.Üsteleme derim bırak peşini gitsin.hayır gelmez

• quote:

Zaman geç artık dediğine göre bunun sevgili uzak mesafe.muhtemelen başka şehirde öğrencidir.yarı tatilde gelir.Üsteleme derim bırak peşini gitsin.hayır gelmez

Zaten normalde çorum tarafında yaşıyormuş. Bu yüzden bende şüphelendim
  • okumadim

• olmuyo işte zorlama
  • quote:

Bunun erkek arkadaşıyla arası bozuktu.daha doğrusu çocuk bunu azarlamış olabilir.o ds bu sinirle sana biraz yavşadı.daha sonra bunlar barıştı yine falan.kısaca uzaklaş gitsin

katılıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş ciddi ciddi kendini birakaç gün sanki hiç onu tanımıyomuşsun gibi şartla. Emin ol daha iyi hissediceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chupacabra

Kardeş ciddi ciddi kendini birakaç gün sanki hiç onu tanımıyomuşsun gibi şartla. Emin ol daha iyi hissediceksin.

Yapmaya calısıcam dostum
  • Hastasan izin almadan Ameliyatta video çekmek yasak değilmi arkadaşım nasıl böyle bir ahmaklık yapar o doktor konudan çok buna takıldım

• Aldı hocam zaten lokal anestezi altında gerçekleşti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arabasevdası

bildiğin türk kızı işte

:D
  • Çelişkili kızlara tekmeyi basacaksınız bunun çözümü budur. Sonra bir öyle bir böyle aklını kemirir belirsizlikler .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum malesef kız seni kullanmış geçici bir heves gibi birşey olmuş sevgilisiylede barışınca sana yolu vermiş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.