Şimdi Ara

Pes 2015 için oyun kolu önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 20 tl ye aldığım 2 adet snopy -sg 401 ile 2 kişilk oynayamıyorum tuşlar karışıyor.Pes 2015 ile uyumlu gamepad önerebilir misiniz? Teşekkürler.

• Alınabilecek en iyi gamepad Xbox 360 kolu.
  • Muhakkak güzeldir ama kol tasarımı bana çok ters geliyor.Standart tasarımda pes 2015 ile sorunsuz kullanacağım bir kol var mı ?
  • Xbox gamepad dışında kaliteli sayılabilecek 2 seçenek var.Bir logitech F310 (510 ve 710 modelleri de var), ikincisi ise Trustmaster Firestorm Link

Trustmaster aldım, muhteşem F/P oranına rağmen elime büyük geldi,kullanamadım bir arkadaşa verdim.Malzeme kalitesi analogları vs gayet tatmin edici.Orta/Büyük ellere sahipseniz öneririm yoksa Logitech modelleri daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janders

Xbox gamepad dışında kaliteli sayılabilecek 2 seçenek var.Bir logitech F310 (510 ve 710 modelleri de var), ikincisi ise Trustmaster Firestorm Link

Trustmaster aldım, muhteşem F/P oranına rağmen elime büyük geldi,kullanamadım bir arkadaşa verdim.Malzeme kalitesi analogları vs gayet tatmin edici.Orta/Büyük ellere sahipseniz öneririm yoksa Logitech modelleri daha iyi olur.

Yok ellerim büyük değil.OZaman logitech modellerine bakacağım.Peki 2 tane f310 alırsam bilgisayarda 2 kişilik yapınca tuşlar hiç karışmadan pes 2013 teki gibi oynayabilirmiyim ?

• Logitech F310 var bende 2 adet her oyunda tuşlar ayarlı geliyor pes'ide analogla oynadığım için herhangi bir sorun yaşamadım tavsiye ederim.
  • badoglu kullanıcısına yanıt
    Tabi oynayabilirsiniz. Bu arada forumda ikinci el kısmında 25-30 tl civarı satanlar vardı,temiz garantili bulabilirseniz bakmanızda fayda var.
  • Janders J kullanıcısına yanıt
    Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Hemen bu modelden 2. el temiz bulamazsam bile sıfır alacağım .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.