Şimdi Ara

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde okuyanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KTÜ e-spor klübünü resmi olarak kurmuş bulunmaktayız. Yakın zamanlarda üniversite içi ve üniversiteyi temsil edecek takım için turnuvalar düzenlenecek. Eğer KTÜ'de okuyup takım arayan yada takımına adam arıyanlar olursa diye Facebook sayfamızı kurmuş bulunmaktayız. Resmi olarakta açılışımızı bu pazartesi yönetim kurulu toplantısında gerçekleştirdik. Eğer katılmak isteyenler olursa Facebook adresimiz :https://www.facebook.com/pages/Karadeniz-Teknik-%C3%9Cniversitesi-Elektronik-Sporlar-Kul%C3%BCb%C3%BC/845580145463657?fref=ts

Ek olarak : Bizde kendi takımımıza KTÜ'de okuyan ADC alımı vardır eğer ilgilenen arkadaşlar olursa facebook sayfasına yada direk mesaj yada LoL'den ekleyip konuşabiliriz.

Sihirdar Adım : WhisperOfTheSouL

Herkese iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tlhsbt -- 19 Kasım 2014; 0:06:05 >

• Tebrikler güzel hareketler.
  • KTÜ deyim ama takım turnuva işleri falan son sene nasip değil . Maksat uplamak
  • KTÜ'de böyle şeyleri görmek güzel. West'te oynuyorum ve Senatorts gibi son senemdeyim ne yazık ki.
  • Ben daha 12.sınıfım abiler KTÜye atamadik kendimizi henüz forumda yalniz değiliz Allahtan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben karadeniz tekniği hep katü bilirdim, özür dilerim
  • Issiz ordusuna eklencek uyeler bekleniyor hiihihihi

• Ktü de okuyorum ama katılmıycam kolay gelsin
  • Hayırlı diplomalar size o zaman :) Desteklediğiniz için teşekkürler :)

Siz bu tıpçılar yok mu hep bu en ayrı bölüm olduğunuzdan kaynaklanıyor @Bladexile
  • KTÜ de değilim fakat orada olan 2 tane tanıdığım var. Biri geçen hafta 30 oldu biri de silver 3. Uyar mı?

• Eğer LoL'e meraklılarsa sayfamızı beğenip kendi takımlarını kurabilir yada yapacagımız etkinliklerde bulunmak isterlerse gelebilirler :) onun dışında biraz daha tecrübeli insanlar olursa daha iyi olur diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tlhsbt

Hayırlı diplomalar size o zaman :) Desteklediğiniz için teşekkürler :)

Siz bu tıpçılar yok mu hep bu en ayrı bölüm olduğunuzdan kaynaklanıyor @Bladexile

Besyodan sonra en iyi spor bizde valla .Ben masatenisi takında oynuyorum geçen sene birinciydik bu sene çoğu dalda alacaz Lol oynayan 20-30 kişi vardır ama hep yeni yeni

• quote:

Orijinalden alıntı: Bladexile

quote:

Besyodan sonra en iyi spor bizde valla .Ben masatenisi takında oynuyorum geçen sene birinciydik bu sene çoğu dalda alacaz Lol oynayan 20-30 kişi vardır ama hep yeni yeni

Heleki konaklar pelitlide oturuyosan işin dahada zor direk dolmuşta yok Genellikle hep yeni başlamışlar KTÜ'de oynamaya nedense

• S2 den beri oynuyorum gold 1 bitirdim main sup ama girmeyi düşünmüyorum ama takim ne alemde kaç kişi var ligler ne merak ettim doğrusu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bladexile

quote:

Heleki konaklar pelitlide oturuyosan işin dahada zor direk dolmuşta yok Genellikle hep yeni başlamışlar KTÜ'de oynamaya nedense

Meydanda oturuyorum rahatım

• Uniye geciyim direk havada kaparlar valla beni eueueheyue

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanlık bi tek adc eksiğimiz kaldı
  • quote:

İnşallah bakalım hayırlısı . Bu arada 45e çektiler haberiniz olsun sonra la niye kaldım demeyin

• Bi süredir lol oynamıyorum heroes of the storm a oynuyorum keyfine ama bu olayın başındaki kişilerle bi tanışmak isterim.

• Gazide okuyan yokmu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.