Şimdi Ara

Note 4 Şebeke Sorunu (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
24
Favori
176.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dostum merhaba,sebeke sorununuz devam ediyormu ? bende aynı sorunları yasıyorum hangi operatörü kullanıyorsunuz..
  • ersin36 E kullanıcısına yanıt
    arkadsım merhaba,sende son durum nedir hangi operatörü kullanıyorsun benimki turkcell ve ist.dayım cevabın için çok tşk.ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fener16

dostum merhaba,sebeke sorununuz devam ediyormu ? bende aynı sorunları yasıyorum hangi operatörü kullanıyorsunuz..

hocam ben telefonu satalı 4 ay oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbapsinan

Lolipop yükledim şebeke sorunu aynen devam ediyor

Arkadaşım merhaba,lolipop sürümünün şebekeye etkisi falan hikaye biraz önce vodafone kartı tekrar taktım aksam da takmistim bu arada hattımı turkcell evim 2 bina arasında turkcell tek dış veya hiç çekmiyordu vodafone 4 dış yapıştı kaldı şok oldum 25 yıllık turkcell ı kötülemek istemiyorum ama görünen Köy de klavye istemiyor acaba 4g çalışmaları mi etkiledi bir arkadaşın dediği gibi 4g de en iyi Turkcell'de olacak gibi alt yapısı sağlam ne yapacağımı şaşırdım aralık ayına kadarda sözleşme var cezası var yani hattımı iptal edemem ama şu bir gerçekçi tekrar servise verip servisde telefonu dış yüzeyini hasat etmelerine izin vermem başıma geldi çünkü telefonu çıziyorlar servise çünkü bugünde çalıştığım sirketin vodafone hattını takip tekrar çekmeyen yerlerde deneyeceğim izlenimlerimi anlatırım ama şu bir gerçekçi sorun Turkcell'deymis gibi duruyor gibisi yok kesin öyle..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Resmen soğudum Samsung'dan note 4 şebeke problemi çıldırttı beni sürekli net kopuyor şebeke gidiyor bırak 4G yi 3G yi çekmiyor... rezalet...

• barisemu B kullanıcısına yanıt
    Dostum merhaba hangi hattı kullanıyorsunuz benim turkcell bende aynı sıkıntıları yaşıyorum bugün vodafone hattı takip deneyeceğim...

• bir tanıdığımda var hiç böyle bir sıkıntısı yok 4g 3g hepsi tam çekiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar servis ana kartı değişti olmadı bi kaç gün öncede lolipop güncellemesini kurdum yine düzelmedi hattım vodafone bende tam tersi turkcell de problem yok diye düşünüyordum demekki operatör ile ilgisi yok

• Arkadaşlar enteresan bişey oldu bugün teknik servisteki adam telefonu korumak için taktığım aliminyüm çerçeveyi çıkarmayı dene dedi çıkardım ve çok f arketti o çerçeveyi telefonu aldığım günden beri kullanıyordum banada garip geldi ama sinyalleri etkiliyor şu an aynı odada oturuyorum sıfır çeken telefon iki çizgiye çıktı spor salonunda çekmeyen telefon iki çizgiye çıktı hafta içi yolda test edip size yazıcam eğer o çerçeveden kullanan arkadaşlar varsa yada alüminyum metal alaşımlı kılıf kullananlar birde böyle denesin

• Arkadaşlar bugün vodafone şirket hattını deneme amaçlı test ediyorum kendi hattımı turkcell şu ana kadar tek dış çeken yerlerde bile vodafone 3-4 dış çekiyor bugün bütün gün test edeceğim özellikle turkcell hattimla çekmeyen yerlerde dikkatlice bakıyorum sorun yaşayan arkadaşlar kesinlikle turkcell hattı olanlar benim kanımca vodafonda sorun yaşayan arkadaşlar varmı izlenimlerimi paylaşırlarsa sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Xronize

bir tanıdığımda var hiç böyle bir sıkıntısı yok 4g 3g hepsi tam çekiyor

4g nasıl çekiyor? Türkiye de yaşamıyor herhalde tanıdığınız

• Arkadaşlar merhaba,1 günlük vodafone testim boğaziçi köprüsünden geçerken tavan yapmıştı bugün tekrar kendi hattımı taktım dönüyor dönüyor turkcell efendinin keyfi gelicek de videolar açılacak vodafonelâ köprüden gecerken youtubedeki 4k test videolarına en az 10 tane acmisimdir ileri almalar geri almalar hiç teklemedi bugün turkcell hattımla ayni yerde mevlana gibi döndü videolar çok geç açıldı fakat evde vodafone Turkcell gibi tek dış çekti evin konumundan olabilir diyorum..

• Şebeke problemi çeken arkadaşlar
    Şunu bir deneyin ayarlar,diğer ağlar,mobil ağlar erişim noktası adları,
    Seçeneklerden varsayılan olarak sıfırlama yapın. Bakalım değişiklik olacakmı görüşlerinizi yazın

• Arkadaşlar 2 gün içerisinde note 4 almayı düşünüyorum. Şebeke sorunundaki son durum nedir ? Hala devam etmekte mi yoksa güncellemeler ile aşıldı mı ?
  • Samsung'u arıyorum, böyle bir genel sorun bize yansımadı diyor. Yahu nasıl yansımaz, önünündeki bilgisayardan "note4 şebeke" diye arama yapar mısınız bakın sonuçlar ne çıkıyor diyorum, bize böyle bir sorun gelmedi diyor. Sizi 2 ay önce aramıştım, bir bey beni telefonda bir kaç dakika bekletip sorun için güncelleme hazırlandığını, beklemem gerektiğini söyledi diyorum, hala böyle bir bilgi yok diyor.

Samsung beni hayal kırıklığına uğrattı. Tamam bazı serilerde sorun olabilir, ama kardeşim niye inkar ediyorsun, niye insanları saf yerine koyuyorsun ? Sen böyle bir sorun yok, lütfen en yakın teknik servisimizle görüşün dediğinde bunu kabullendiğimizi, görmezden geldiğimizi, aaa sorun yokmuş dediğimizi mi sanıyorsun ? Bizim senin o sorundan haberdar olduğunu bilmiyor olduğumuzu mu düşünüyorsun ? Bize yalan söylediğini görmediğimizi mi sanıyorsun ?

İnsanı çuvalla verdiği para değil de böylesi daha çok incitiyor.

Hele bekleyelim bakalım. Turkcell de yayınlasın da şu güncelleştirmeyi, ondan sonra elbet yolun sonuna gelmiş oluruz...

2300 lira verip bizden daha neredeyse kullanmadığımız telefonumuzu teknik servise götürün demenin de bir geri dönüşü olur elbet size...

NOT: 2.5 senedir Note 2 kullanıcısıyım, çok memnunum, taş gibi telefon.. Note 4 de öyle, sezarın hakkı sezara.. Cihaza ve özelliklerine bir lafım yok, hatalar telafi edilir ama inkarla değil.

• Arkadaşlar lolipop ile sorun giderildi mi ? birkaç gündür kimsenin şikayeti yok gibi yazılanlara bakılırsa. Son durumu paylaşmanız alacak olan arkadaşlara da fayda sağlayacaktır.
    edit: Bazı sitelerde belli partilerin sorunlu olduğu söyleniyor. Bu sorun daha çok hangi modelde ( H, CQ, C ) mevcuttur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vogg -- 25 Nisan 2015; 16:05:35 >
  • Vogg kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım merhaba umraniye de oturuyorum tantavi mahallesi sosyal tesislerinde merkezi bir yerdeyim şu an ve tek çizgi var bazende sıfır

• fener16 kullanıcısına yanıt
    Lolipop yüklemene ragmen mi bu böyle ? Bu durumdan hala kurtulan yok sanırım. Odea bank nakit avansıyla vatandan almayı planlıyordum. Note 4 sıkıntılı olunca note 3 alayım diye düşündüm ama aralarındaki fark 500 tl. Kağıt üzerinde çok fark yok gibi ama insan eski bir modele oakdar para vermek istemiyor. Hala ne yapacağımı bilemedim. Şeytan diyor riske girip al note 4 .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vogg -- 25 Nisan 2015; 17:57:16 >
  • Merhaba arkadaşım lolipop çıktığının ertesi günü yükledim alakası yok sebeke ile bu değişimden aldığım 2.sıfır cihazım bu ilki gibi değil sanki ama paronoyaklik basgosterdi bende bak şuanda tepe natilius
    avm carrefoursanin içinde 3 - 4 çizginin altına düşmedi 3g turkcell dalgalanmaları ve bölgesel diye düşünüyorum zaten umraniye ve Çamlıca bölgesi turkcell 3g sorunlu diye duymuştum ama inan telefon o kadar iyiki artık 4g gelene kadar bekliyecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener16 -- 25 Nisan 2015; 19:58:06 >
  • fener16 kullanıcısına yanıt
    Sizin dışınızda herkes halinden memnun gibi başlarda herkes dert yanarken şuan ses çıkmıyor kimseden Ben almaya karar verdim birazdan çıkıp alacağım bakalım hayırlısı inş uğraştırmaz beni telefon
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.