Şimdi Ara

Marantz SR 6008 AV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Marantz SR 6008 AV için anfiye sürmek için iyi bir holarlör arıyorum bu konuda hangi marka kullanmak daha iyi olur AV hakkında yüksek kalitede bir müzik keyfi alınacak tarz bir anfimidir oda tartışma konusu olabilir bilgileriniz paylaşırsanız sevinirim......

• hakantunca82 H kullanıcısına yanıt
    6008 elinizde ise müzik performansı sinama amfileri arasında iyi sayılır. Ama entegre amfilerle yarışamaz müzik + sinama için doğru seçim ama tek müzik için alındıysa yanlış tercih olmuş(bilginizi bilmediğim için yazdım yeteri kadar bilgiliysen kusura bakma) bütçe ne kadar alınıcak hoparlör için ve sıfır mı alıcaksınız ikinci el de düşünürmüsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apache Air Fighter -- 18 Kasım 2014; 20:53:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabiki ikinci el de olabilir keyfili bir dinleti varsa ilk etapta 2 kule tarzı düşünüyorum bir aralar pioneer hv510 serisi kullanmıştım hoşuma gidiyordu giriş seviyesi için ama tabiki kalitede onemli
    bütçede belirtirseniz size 5.1 sistem öneririm hem müzik hemde sinamada verim alırsınız

bütçe 5.1 için pek yeter değilse dediğiniz gibi ilk etapda düzgün 2 kule tipi ile başlarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apache Air Fighter -- 18 Kasım 2014; 22:56:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • toplam butce 7700tldir ama ki jamo esx80 düşünüyorum benim amaçladığım uygun ve hitap eden bir seri olması
  • 5.2 de olabilir 7.2 de olabilir
    ne sürmek gerekir sr6008'e
    sahibindende olan piyasadan konuşmak gerekirse şuan

5.0 set olarak önce

monitor audio rx6 ön kolon / rx 2 arka kolon ve bulursanız 2.el yoksa sıfır olarak rx center şekilinde bir sistem kurmanızı tavsiye ederim 4800 max tutarı olur

yada direk tannoy dc4 set alabilirsiniz 2.el sahibindende var 1900 lira altına patlar daha ucuz yollu olur. beyinilen ve güncel serisidir tannoy un.

sıfır olarak bi şey almanızı önermem kesinlikle 2.el kuracağınız sistem sıfır alacağınızı cebinden çıkarır.

subeoofer a gelirsek oda 40m2 civarından büyük değil ise doğru yerleştirme ile 15inc subwoofer yeterli olur ekstra 2. bass gerekmez sahibindende jbl e250p bass var işini görür bir subwoofer dır. odanı rahat doldurur.

bu sisteme ek olarak iyi hdmi kabloları ses kablolarıda (monster marka olabilir) gerekir blu ray varmı bilmiyorum sony bluray alabilirisiniz öneririm. son olrakta amfiden kolonlara çekeceğiniz ses kabloları yanlız spearker kablosunu kendiniz ölçüp alacağınız için dikmen gsa gibi yerlerden alın ve alırken her höparlör için aynı kabloyu seçin daha uyumlu olur.

yanlız sistemi tek tek toplayamam yada ikinci el satıcıları bana yakın değil tek bir yerden direk sıfır alıyım derseniz dikmen yada gsa elektroniğe gitmelisiniz. Orada size yardımcı olurlar Ama uğraşıp ikinci el kurar iseniz (özellikle monitor audio rx serisi) bana dinlerken çok hak verirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.