Şimdi Ara

NE ALAYIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kesin bir bütöe yok ancak 1500-1800 civarı şu özelliklerde bulursam öyke alacağım
    1-kamerası +8mp olsun ve gece de iyi çeksin
    2-kasmasın
    3-sağlam,dayanıklı olsun
    4-değişik özellikleri olsun
    5-htc,iphone,samsung,lg,sony gibi adamakıllı markalar olsun
    6-şarjı günlük kullanım en az 1 gün gitsin,2-3 saatte şarj olsun,4-5 saat oyun oynama ömrü olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Z3 al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone al android istiyosan z3 de olur

• Z3compact ozellikle uzun sure oyun sozkonusu ise hem bataryasi hem performansi cogundan ustun vede saglam.

• Kriterlerinize bakıldığında o kadar bütçe kullanmanıza gerek yok. Sony SP bile işinizi görür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teekkürler

• Z3C idealdir
    Lg ler narin telefonlar kullanımı daha zevkli olsada

• Z3c düşünüyorum,onun eksileri nelerdir

• Vir de z3c ileride kasar mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkaysadun

Vir de z3c ileride kasar mı

Z3compact kastigin gun suan piyadaki tum cihazlarda coktan kasmistir zaten,720p ve o donanim cok guclu z3compact ta

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Orijinalden alıntı: Berkaysadun

Vir de z3c ileride kasar mı

Z3compact kastigin gun suan piyadaki tum cihazlarda coktan kasmistir zaten,720p ve o donanim cok guclu z3compact ta

He he z3c kasınca piyasadaki tüm cihazlar kasıyor olacakmış .

Konun sahibi arkadaş stevejonesın tavsiyelerini dikkate almasın bence . 10 tane fake hesap açıp kendi mesajlarına destek veriyor , sırf istediği telefonu aldırmak için yalan dolan şeyler paylaşıyor , yan hesabından kendisine teşekkür ediyor . Bunların hepsi forumun yöneticileri tarafından onaylanmış şeyler yan hesapları sınırsız asıl hesabı ise 7 günlüğüne cezalanmıştı . Birkaç gün önce yine aynı şekilde fake hesaptan sınırsız cezalandı bu sefer ama büyük ihtimalle aynı iş yerinden giriyoruz diğer hesabın sahibi ile vs diye bir şekilde kurtuldu . Eskiden her mesajında kötülediği LG cihazından kendisi aldı ve o fiyattaki her tavsiye konusuna lg g2 yazıyor .

• Baskasinin yaveri olunca bole yarim yamalak verilerle sacmalanmis lg yi ben kotuledigim de zaten dogru duzgun.cihazida yoktu,ki bencede zaten g2 lg nin ilkdogru duzgun urettigi cihazdi oncesini elestirdim ve hakliydimda bence
    Simdide alakali akasiz tum konulara ayni metni copy paste yapacak duzeyde bir fanboy ustteki eleman

• Fake hesabim yok ve kendi psijolojik sanrilarindan verdigin kesin bu bunun fakeidir sonucuda elinde patladi,bu hirsin kizginliklarin bana keyif veriyor.

• Senin okuman yazman ve daha ilerisi sikintili iki farkli kisininbaynitavsiye yapmasina katlanamiorsun,tanirim tanimam seni ilgilendirmez.

Milleti anlamadigin konularda yalan yanlis yonlendiriosun bu cok yanlis iki uc yaverle propaganda yapiorsun yazik.

Oputorum gozlerinden derslerini aksatma

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Senin okuman yazman ve daha ilerisi sikintili iki farkli kisininbaynitavsiye yapmasina katlanamiorsun,tanirim tanimam seni ilgilendirmez.

Milleti anlamadigin konularda yalan yanlis yonlendiriosun bu cok yanlis iki uc yaverle propaganda yapiorsun yazik.

Oputorum gozlerinden derslerini aksatma

Ettiğin laflarla zaten mursan99'un yan hesabın olduğun anlaşılıyor Benim kimseyle birşey yaptığım yok ha yapıyorsam bile en azından arkamda olan veya arkasında olduğum kişiler var. Fake hesap açıp kendime destek olcak kadar düşmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -zed- -- 22 Kasım 2014; 13:22:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoÖneriler

Z3 al

Nick cevap
  • Arkanda birileri olmasi yada sen birilerinin pesinde kuyruk olmak ne aci,kendi basina bir birey olmaya calis.fake hesabim yok nasil isine gelirse oyle anla,tek vasina hic olmazsin korkma birilerinin pesinde takilma

• Seni burda bu iftiralarini yazdirma luksunde kabahat.

• Sakin arkadaşlar bu konu altında telefon konuşuyoruz kim haklıyı değil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.