Şimdi Ara

God of War Yapımcısı Büyük Bir Seri Üzerinde Çalışıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     God of War serisiyle tanıdığımız Sony'nin Santa Monica stüdyolarından PlayStation 4'e yönelik bir duyuru göremedik. Yeni bir proje üzerinde çalıştığını bildiğimiz, fakat hâla konuyla ilgili bir açıklama yapmayan Santa Monica cephesinden yeni haberler geldi.

SCEA'nın başkanı Shawn Layden'a bir röportajda kadınların oyun endüstrisindeki yeri soruldu. Layden ise Sony Santa Monica'dan örnek vererek firmanın bir sonraki büyük oyun serisinin çalışmalarının Shannon Studstill tarafından yönetildiğini söyledi. Shawn Layden, yeni seriyle ilgili açıklamalar yapmadı.

• Usta ne IP miş be adamlar devlet sırrı gibi saklıyor. Ama Santa Monica'ya güvenimiz tam. Geç olsun güç olmasın.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Aynen Bu adamlar çok büyük şeyler yapacak ps4 önümüzdeki e3 te uçuracak görüceksiniz

• benim güvenim tam değil.sadece god of war ile tanıdım firmayı.1 -2 başka oyunu var da onları oynamadım hiç.yeni iplerde bilmiyorum ne kadar başarılıydılar ve ne kadar başarılı olacaklar.beklemedeyim fakat güvenim tam değil.
    (yanlış anlayıp saçma sapan yorumlamayın yorumumu.profil resmime bakın ve bir daha okuyun.)

• GOD OF WAR IV
  • GOW tarzı yeni bir hack n slash oyunu yaptıklarını düşünüyorum. Bakalım altından ne çıkacak, merakla bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

GOD OF WAR IV

yeni bir büyük seri diyor okuman var dimi?

• < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • umarım en az god of war kadar güzel bir seri karşımız da olur

• Yönetmeni veya baş tasarımcısı kadın yada erkek farketmez.
    ps4'e G.o.w.4'ü adam gibi bir senaryoyla diğer 3 ana oyuna sağlamına bağlayıp adına ve içinde bulunduğumuz yeni nesle yakışır bir şaheserle çıkarsınlar yeter.
    Öyle G.o.w.ascension gibi flash back yapıp, multiye yükleneceğiz diye hikaye yönünden ezik bir oyun, çıkarmasınlar.
    G.o.w.2 gibi ,yada daha iyisi, en azından G.o.w.3 kadar etkileyici olsun.
    Onada şükür (edit imla).
  • santa bu işi guzel yapar

• Yeni bir seri duyururlarsa God of War serisinin artık bittiği anlamına gelir,anca stüdyo 2 ye bölünüp 2 oyun yapacak ki God of War gelsin...

• Gow 3 te efsane oyunda ya. Tasırımından müziklere herşeyi harikaydı.

• Tüm god of war oyunlarını PS4 e getirsinler üstüne birde yeni bir H&S oyunu yapsınlar kosa kosa gider alırım PS4 ü hadi bakalım hayırlısı .

• god of war yapımcısı yeni god of war yapsın.. gow ascension ps4 e gelsede olur ...mp 'a yeni haritalar gelsin.. yeni modlar gelsin oynayalım.. çok yenilikçi ve güzel mp ' a sahipti.. brotherhood' dan sonra en yenilikçi multiplayer dı bence.. çogu beğenmedi ama beğenenlerde çok beğendi benim gibi ..

• God of War hayranı olduğum bir seri ama yeni oyununun gelmesini pek istediğim söylenemez. Yani oyunun şu anki kurgusu benim için öyle kusursuz ki yeni oyun ne kadar kaliteli olursa olsun onu bozacakmış gibi geliyor. Tabi senaryo olarak 3. oyunun ilerisini anlatırlarsa.

• Yenilikler iyidir God of War hikaye olarak bitmişti uzatılırsa kötü olacaktı aynı ascension da olduğu gibi en iyisi sıfırdan yeni bi IP eminim efsane olacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.