Şimdi Ara

Asus, Phenom X2 3.2Ghz Black, HD4770, FSP Psu, 3GB DDR2 (( satıldı ))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Asus M2A-VM Anakart
    Amd Phenom II X2 555 3.2Ghz, 6Mb Cache Black Edition
    3GB DDR2 Ram
    His Ati Radeon HD4770 512MB 256Bit, DX10
    WD Caviar WD2000JS 200GB Sata HDD
    FSB 300W 12cm Fanlı PSU
    Samsung DVD RW (ide)

Kasa yoktur, vardı fakat küçük ve bu sisteme uygun olmayan bir kasa idi çöpe attım dün itibari ile, uzun zamandır kenarda bekleyen parçalardı bir kısmı, bir araya gelince güzel bir sistem oluştu.

TombRaider 3 , full hd ayarda orta çözünürlüklerde oynanabiliyor sorunsuz, Pes serisini high da oynatır, yani güncel epeyce oyun oynanabilir.

DVD rw nin akibetini bilmiyorum onu hediye sayın, ide kablom yok deneyecek :) Onun dışında bir de sanırım hoparlör bağlantısında biraz temassızlık var hafif kabloyu çekiştirmek gerekiyor, bir yere sabitlenirse kablo oynamadıkça sorun yok. Onun dışında sorun yoktur sistem fena değil. ucuz 125 TL ye 120gb bir ssd alınıp takılsa uçak olur :) Tavsiyem 125 TL ye ssd, kasa da varsa elinizde eski sistemden kalan kullanılır ya da büyük şehirlerdeki arkadaşlar uygun fiyata elden kasa bulup alabilirler, ben kargo parası ödememek için kasadan daha fazla, almadım, bu şekilde satılıktır.

*** Bir de harddisk şu an sorunsuz çalışıyor ama sanki değişik bir ses var, harddisk de ne kadar çalışır böyle bilmiyorum, fiyattan düşüyorum harddiski fakat vereceğim, gittiği yere kadar kullanılır :)

290 TL fiyat. >>>> 250 TL oldu. Fiyat performans olarak güzel bileşenler. Saygılarımla.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 24 Kasım 2014; 22:47:51 >

• PM
  • Jacabo97 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler Hayrını Gor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.