Şimdi Ara

Bankalarda Kullanılan ŞipŞak Hızlı Olan Yazıcı/Tarayıcı hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
4.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İş yerinde kullanılmak üzere, genellikle bankalarda ve bazı devlet kurumlarında kullanılan tarayıcı yazıcılar var. Hatırladım kadarıyla Canon marka. Kimlik yada yarım kağıtları falan bir kaç saniyede tarayan aynı zamanda yazdıran.Hatta İki taraflı birden tarayıcı olan. Yazıcı/Tarayıcı modelleri hakkında bilgisi olan var mı ?

• egzantirik_ E kullanıcısına yanıt
    HP officejet Pro X476 tarama hızı da baskı hızı da profesyonel fotokopi makinelerine kök söktürür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OCP Türkiye

HP officejet Pro X476 tarama hızı da baskı hızı da profesyonel fotokopi makinelerine kök söktürür.

+1, bankadayken rica edip de bakabilirsiniz zor bir şey değil ki modelini yazmak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fds14

quote:

+1, bankadayken rica edip de bakabilirsiniz zor bir şey değil ki modelini yazmak

Canon marka istiyorlar. Olmadı Çalıştığımız bankayı arayıp sorayım. Teşekkürler hocam sağolun
  • quote:

Youtubeden izledim gayet seri yazdırıyor. Ama istediğimiz şekil mesela 20 tane çek taratılıp bilgisayara aktararılması gerekiyor. 20 çeki koyacam hepsini kendi alıp tarayacak geri verecek. Bankada o şekil kimliği alıyor iki taraflı fotokopi çekip veriyor. O şekil br icat lazım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: egzantirik_

Youtubeden izledim gayet seri yazdırıyor. Ama istediğimiz şekil mesela 20 tane çek taratılıp bilgisayara aktararılması gerekiyor. 20 çeki koyacam hepsini kendi alıp tarayacak geri verecek. Bankada o şekil kimliği alıyor iki taraflı fotokopi çekip veriyor. O şekil br icat lazım. :)

Hocam ben de bankada dediğiniz cihazı gördüm. Ama biraz pahalı bir cihaz

http://www.hepsiburada.com/liste/canon-image-formula-dr-c120-yuksek-hizli-dokuman-tarayici/productDetails.aspx?productId=bd500335&categoryId=37

bu ürün de yine çift taraflı hızlı tarama yapıyor, elektriği de usb den alıyormuş

http://www.hepsiburada.com/liste/canon-image-formula-p-215-yuksek-hizli-dokuman-tarayici/productDetails.aspx?productId=bd301066&categoryId=37

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seko_88 -- 19 Kasım 2014; 12:26:44 >

• seko_88 kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkürler hocam. Yalnız yazdırma yok bunda da
  • quote:

İlginiz için teşekkürler hocam. Yalnız yazdırma yok bunda da

Hocam büyük bir ihtimalle siz yanlış hatırlıyorsunuz. Aynı şekilde yazdırma yapan cihaz piyasada yok diye biliyorum. Ben mevduat hesabı açtırırken dikkat ettim beyaz renk canon tarayıcı ile kimlik fotokopimi aldılar. Ardındna gişeye gittim cüzdan çıkarmaya, başka bir yazıcı ile cüzdan basıldı.
    Kısaca farklı cihazlar aynı anda hem tarayan hem yazan bir model yok.

Yine de bankacılara sormak lazım

Yazıcı da bu olması lazımhttp://www.incehesap.com/epson-tm-u295p-slip-yazici-fiyati-1695/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seko_88 -- 19 Kasım 2014; 13:01:55 >

• Bunu hep bende merak etmişimdir ama hiç sormadım.
    Çalıştım bankaya sorup öğreniyim nette de bulabilirsem burda da paylaşırım inş. İlginiz için teşekkürler sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supernaturalk

Bunu hep bende merak etmişimdir ama hiç sormadım.

Sanırım buldum. Hem tarayıcı hem yazıcı imiş.

http://www.epson.com.tr/tr/tr/viewcon/corporatesite/products/mainunits/overview/3976

Bu baya iyiymiş ama kardeşim değerlendiricem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seko_88

quote:

Orijinalden alıntı: Supernaturalk

Bunu hep bende merak etmişimdir ama hiç sormadım.

Sanırım buldum. Hem tarayıcı hem yazıcı imiş.

http://www.epson.com.tr/tr/tr/viewcon/corporatesite/products/mainunits/overview/3976

nokta vuruşlu mu bu

• quote:

nokta vuruşlu mu bu

evet hocam ama hızlı yazıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fds14

quote:

Canon marka istiyorlar. Olmadı Çalıştığımız bankayı arayıp sorayım. Teşekkürler hocam sağolun

Rica ederim, aramayın bence gidip kendiniz bakıp not edin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: seko_88

quote:

nokta vuruşlu mu bu

evet hocam ama hızlı yazıyor

Nokta vuruşlu olmaz hocam. En iyisi bankaya gidince model adını falan alayım. Burda da paylaşayım hepimizin bilgisin olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.