Şimdi Ara

800 tl ye kadar Telefon Tavsiyesi!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar iyigünler öncelikle. Kullanmış olduğum Motorola moto g telefonumu ahize arızasından dolayı 4. kez sevise verdim ve artık gına geldi. 800 tl ye kadar hem güncel hemde f/p ürün telefon önerisinde bulunabilirmisiniz. Benim listemdeki telefonlar;

Asus Zenfone 5-6
    Casper VİA v8c
    Nexus 4

• Kardeşim Caspera hiç güvenemiyorum .
    Nexus 4 desen yakında 6 sı çıkacak zaten bataryası pek iyi gitmoymuş
    Asus Zenfone 5inde bataryası kötü diyenler var
    Ben Asus Zenfone 6ya karar verdim onu alıcam sanada tavsiyemdir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wardiem

Kardeşim Caspera hiç güvenemiyorum .
    Nexus 4 desen yakında 6 sı çıkacak zaten bataryası pek iyi gitmoymuş
    Asus Zenfone 5inde bataryası kötü diyenler var
    Ben Asus Zenfone 6ya karar verdim onu alıcam sanada tavsiyemdir :)

İlk önce yorumlarınız için teşekkür ederim fakat zenfon 6 çok büyük yani tek el ile çok zor kullanımı. Ne yapıcam bilemiyorum
  • LG g2 ikinci el

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: argeoss

LG g2 ikinci el

Malesef teknosa veya operatörlerden almayı planlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedo20

quote:

LG g2 ikinci el

Discovery al dalga geçmiyorum

• quote:

quote:

quote:

LG g2 ikinci el

Discovery al dalga geçmiyorum

Aman hocam gm deme servislerle uğraştırma. Bu Huawei G7 ye nedersiniz acaba?

• Oda iyidir bak

• Victor U2 iş yapmazmı sizce arkadaşlar.
  • Boyutu sorun olmazsa Zenfone 6 alın onun dışında bulabilirseniz nexus 5 veya xperia z

• Zenfone 5 alin,ayrica xperia sp var fp olarak nexusla ayni performans ama batarya daha iyi.discovery yada casper victor macera olur.

• Zenfone 6 malesef çok büyük yani kullanmak çok zor olur, nexus 5 pahalı gelir açıkçası. Galiba son kararım Zf5 olacak
  • Kardeşim Zenfone 6 bende çok büyük olur diyodum ama o kadarda büyük deil parmaklarım küçük olmasına rağmen telefonu tek el kullanabiliyorum
    İkinci olarak küçük telefonda alsan mesajlaşırken fotoğrag çekerken iki el kullanacaksın.
    Ayrıca bu telefonun tek el modu var mesela sıkıştığın durumlarda onu açıyosun ekran biraz küçülüyo
    Sonuç olarak Asus Zenfone 6da kal derim ben
  • Zenfone 5 eğer aktif bir kullanıcı isen bir günü bile çıkartamayabilirsin. Zenfone 6 al desem boyutu sorun diyorsun bence telefonu git gör eğer kullanırım dersen 6 al.
  • Genel olarak telefonla konuşma ve mesajlaşma hariç sosyal medya olarak kullanırım telefonu. Kamera ise önemli değil açıkçası. Znf5 in bataryası okadr mı kötü ki? Yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim.
  • quote:

Genel olarak telefonla konuşma ve mesajlaşma hariç sosyal medya olarak kullanırım telefonu. Kamera ise önemli değil açıkçası. Znf5 in bataryası okadr mı kötü ki? Yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim.

Yogun oyun yada 3g kullanimi abarti olmazsa zenfone gunu cikartiyor

• Yani bence de çıkartması lazım okadar kötü olamaz. Zenfone 6 galiba harbiden büyük. Bugün 5 i inceleme fırsatım oldu hatta hoşuma da gitti telefon açıkçası.
  • quote:

Yani bence de çıkartması lazım okadar kötü olamaz. Zenfone 6 galiba harbiden büyük. Bugün 5 i inceleme fırsatım oldu hatta hoşuma da gitti telefon açıkçası.

Guzel cihaz bataryayi nexus gibi dusunmek gerek nispeten dikkatli kullanimla sorun olmaz yani.Ove ove bitirilemeyen nexus 17 saat konusma 3g verirken asus zenfone5 18bucuk saat veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

quote:

Yani bence de çıkartması lazım okadar kötü olamaz. Zenfone 6 galiba harbiden büyük. Bugün 5 i inceleme fırsatım oldu hatta hoşuma da gitti telefon açıkçası.

Guzel cihaz bataryayi nexus gibi dusunmek gerek nispeten dikkatli kullanimla sorun olmaz yani.Ove ove bitirilemeyen nexus 17 saat konusma 3g verirken asus zenfone5 18bucuk saat veriyor.

Haklısınız. Telefonu boğmadıktan sonra çok da sorun çıkartacağını düşünmüyorum açıkçası

• quote:

Genel olarak telefonla konuşma ve mesajlaşma hariç sosyal medya olarak kullanırım telefonu. Kamera ise önemli değil açıkçası. Znf5 in bataryası okadr mı kötü ki? Yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim.

Sizin kullanımınıza göre günü çıkartır.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.