Şimdi Ara

Note3 Kalem calisiyor ama elle mudehale olmuyor ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
11.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dun yurt disindan bir note3 geldi daha kaydini yaptirmadim. Bu sabah Xtremeguard ekran bandi yapistirdim islak bir sekilde ama hemen kuruladim. Bundan once 10larca telefona yaptim.

Ilk basta dokunmatik calismiyordu yani elle hic bir sekilde mudehale edemiyordum islakliktandir diye onemsemedim ama 1-2 saat sonra da sorun devam edince bandi soktum yine calismiyor. Kalem calisiyor kalemde sorun yok kalemle kullanabiliyorum ama parmakla bisi yapamiyorum.

Alttaki geri ve menu tusu elle calisiyor. ama ekrana mudahele olmuyor nedeni nedir ne yapmam gerekir fikri olan var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alicilik

Merhaba arkadaslar,

Dun yurt disindan bir note3 geldi daha kaydini yaptirmadim. Bu sabah Xtremeguard ekran bandi yapistirdim islak bir sekilde ama hemen kuruladim. Bundan once 10larca telefona yaptim.

Ilk basta dokunmatik calismiyordu yani elle hic bir sekilde mudehale edemiyordum islakliktandir diye onemsemedim ama 1-2 saat sonra da sorun devam edince bandi soktum yine calismiyor. Kalem calisiyor kalemde sorun yok kalemle kullanabiliyorum ama parmakla bisi yapamiyorum.

Alttaki geri ve menu tusu elle calisiyor. ama ekrana mudahele olmuyor nedeni nedir ne yapmam gerekir fikri olan var mi ?

Note 3 telefonum ıslaklık nedeniyle dokunmatikte sorun oldu . İnceleme sonucunda dokunmatik arızalanmış ve 500 tl ekran dokunmatik değişimi yapıldı. Seninki gibi kalemle kullanabiliyordum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tesekkur ederim hocam,

Size de gecmis olsun. Ilk sarji bitirdim ve kapatip o halde sarja taktim. SArja taktigim ortam sicakti 4 saat sonra cektim sarjdan ve acinca duzeldi.
  • quote:

Tesekkur ederim hocam,

Size de gecmis olsun. Ilk sarji bitirdim ve kapatip o halde sarja taktim. SArja taktigim ortam sicakti 4 saat sonra cektim sarjdan ve acinca duzeldi.

Sorununuzun düzeldiğine sevindim. Teşekkürler iyi dilekleriniz için de . İyi geceler.

• aynı sorun bende de var 2 saattir çalışmıyor kalemle kullanıyorum, telefonu kullandım ceket cebime koydum sonra bişeye bakmak istedim çalışmadı. durduk yere ne oldu acaba?..
  • quote:

Tesekkur ederim hocam,

dün aynısı banada oldu değinizi yaptım düzeldi, inşallah tekrarlamaz.
    bu arada %20 olan pili bitirecem diye 3 bölüm Game of thrones izledim :D
  • Telefonun arka kabini çıkarın sol üst köşeden ekrana ufledim duzEldihttp://youtu.be/spBgSZVPDp4

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.