Şimdi Ara

Nokia geri döndü: Huzurlarınızda Android işletim sistemli N1 tablet (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
1
Favori
9.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hep buradayım...büyük konuşmanın her zaman büyük çöküşlere yol açacağını veya çöküşten kurtarmayacağını buradaki forumdaşlarla paylaşmak için hep burada olacağım...o gün alta 3200 adet mesaj yazan forumdaşlarımı buraya bekliyorum...BÜYÜK KONUŞMAYACAKSIN...KİBİRLİ OLMAYACAKSIN...
    "Nokia: Android'li telefon üreticileri, ısınmak için pantolonuna işeyen Finli çocuklara benziyor"

http://www.donanimhaber.com/cep-isletim-sistemleri/haberleri/nokia-androidli-telefon-ureticileri-isinmak-icin-pantolonuna-iseyen-finli-cocuklara-benziyor.htm

Batarsın yanarsın...altına işemeye kalkarsın...yenilik karşıtı tekelci forumdaşlar dahi kurtaramaz...

Teknoloji bu hızı muazzam...bugün olan yarın "yok" olacaktır...aklınızı kullanın bağlanmayın...kullanın geçin...

Saygılar...

• Nu.D.38 kullanıcısına yanıt
    Bu arada Jolla yarın yeni telefon duyuruyo, Nokia yardım etmiştir belki biraz, nasılsa kendi üretemiyobakarsınız 2016 da tekrar birleşirler Nokia ile.

http://jolla.com/
  • Bence guzel olmus ya para denklesirse alabilirim belki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran formatı 4.3 Filmciler, oyuncular sevmez. Ben severim. Birilerinin aklının başına geldiğini görmek güzel. Tablette 16:9 berbat bir şey. Sadece 7.9 model yetmez 10 veya 11 inç modelini çıkarmalılar.
  • Neden herkes kötü yorum yapıyor? Fiyatı ve özellikleri çok güzel ben gerçekten başarılı buldum ve almak isterim. Türkiye pazarına vergiler dahil 700-800 arası girerlerse satar ama vergiler dahil 250$ olan ürünü 350-400$'dan fazla satarsa işte o zaman başarılı olamaz. Launcher'i de çok beğendim.
  • Değerlendirilebilir
    Bayağ şık gözüküyor, ama eski intel işlemci 2K ile uyumluluk gösterebilir mi bilmiyorum.

Umarım ortaya iyi bir ürün çıkarda meraklısı oluruz

• Efsane hızla dönüyor
  • Self killer olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane hızla dönüyor
  • nokianın tablet bölümüde microsoftun ise o da çareyi androidde bulmuş derim..

• The Lord of the Smartphones: Return of the Nokia

• Gerçekten güzel bir haber.Kötü günüm bu haberi duyunca az da olsa şenlendi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windows NT

Gerçekten güzel bir haber.Kötü günüm bu haberi duyunca az da olsa şenlendi...

olum süpriz yumurta mısın her yerden çıkıyosun

yaşasın mehape !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiddlesticks

quote:

yaşasın mehape !

mhp sana veya diğer aile fertlerinden birine birşeymi yaptı bu kadar sevmiyorsun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fiddlesticks

quote:

yaşasın mehape !

mhp sana veya diğer aile fertlerinden birine birşeymi yaptı bu kadar sevmiyorsun

yaşasın atatürk desem atatürk düşmanı yapacaksın sende

• Zamanında androidi seçselerdi bu dyrumda olmayacaklardı.

• Para bulsam da bi yerlerden alsam. Harika olmus.

• Milleti az kazıklamadı zamanında inşallah hiç düzelmez.

• Tutmaz :(
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.