Şimdi Ara

Nokia geri döndü: Huzurlarınızda Android işletim sistemli N1 tablet (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
1
Favori
9.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşte yıllardır nokia'dan beklenen hamle bu olmalıydı..

• quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

quote:

Orijinalden alıntı: Gaydurugububak

İyide gerçek Nokia hangisi oldu şimdi?

Bu tableti tasarlayan, üreten elemanlar eski bildiğimiz nokia telefonlarını yapan kişilerden bağımsız. Onlar artık microsoft çatısı altında. Yani bildiğimiz Nokia kalitesi kendini microsoftun telefonlarında gösterecek. Şuan için Nokia'nın çıkaracağı ürünlerin benim için çinli bi firmadan farkı yok.

Gerçek nokia bu işte, bir başka nokia daha yok, düşündüklerin artık microsoft ...

http://www.gsmarena.com/nokia_n1-6814.php

http://n1.nokia.com

İyide bütün geliştirme, araştırma, üretim ekibi artık microsoftta. Ben şahsen Lumia serisi telefonları almaya devam ederim bundan sonrada. Mesela Nokia'nın artık 41 mp pureview kameralı telefon çıkarma gibi bi durumu olamaz. Çünkü bunu başaran insanlar artık Microsoft'un bünyesinde.

• Biraz iş işten geçti ama dur bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel olmuş

• isinmak icin altina iseyen finli cocugun ahi tuttu.
  • Fiyatı güzel olursa alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: positroN

isinmak icin altina iseyen finli cocugun ahi tuttu.

Değil mi ? Bir zamanlar android için böyle söylemişlerdi, ama şimdi ellerinde ki koskoca firmayı kaybettiler. Tabi firma ellerinden gidince bu kış günü android ile ısınmaya çalışıyorlar.

Nokia geri döndü: Huzurlarınızda Android işletim sistemli N1 tablet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qx5 -- 18 Kasım 2014; 15:50:16 >

• Gerçek nokia bu değil..

• En çok ilgimi çeken USB Type-C bir cihaz görmek oldu. Nokia keşke bunu 2-3 yıl önce yapsaydı.

Cihazın tasarımı mükemmel, iPad çakması diyenler bir yere kadar haklı ama N serisinin tasarım çizgisi hemen hemen böyle zaten. Biraz daha sadeleştirmişler sadece.

Bu arada Type-C'yi umarım yeni kasa ve anakarlarda görebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincolnn

Fiyatı iyimiş. Keşke 2K yerine full hd olsaymış.

2k değil zaten. 4:3 ekran oranı olduğu için öyle çözünürlük. Full HD'den biraz fazla sadece.
  • Performansıyla Nexus 9 ve iPad Air 2 killer değil, daha çok fiyatıyla MiPad rakibi.

Bu fiyat seviyesinden şaşmazlarsa dünya çapında kendi döneminin en çok satan tabletlerden birisi arasına girer.

Telefonlarda Nokia ismini 10 yıl kullanamayacak, ama bir alt marka yaratıp bunu duyurabilirse, böyle cazip fiyat seviyeleriyle iş yapar.

Atom Z3580 de geç de olsa nihayet kendini gösterdi. Intel tarafından sübvanse edilmiş de olabilir.
  • Zamanında boyle güzel işler yapıp inat etmese şu an ilklerde görebilirdik. Koca firmaya yazık oldu.

• No symbian no satış,şaka bir yana android tablet çıkarmaları sevindirici,rekabet ortamı olsun biraz ama pekte satış beklesinler bence atı alan üsküdarı geçti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabletin tek eksiği çözünürlüğü. Keşke full HD veya 2K çözünürlük yapsalardı. 2 gb ram 2,4 ghz işlemci ve kamera çözünürlüğü ile muhteşem. Türkiye pazarına muhtemelen 900 TL civarında giriş yaparlar. Eğer 600-700 TL'den satışa çıkarırlarsa satışlar şahane olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özlemişiz nokia yı

• Ülkeye giriş yaptığı gibi alacaklardan biriyim. Donanım çok iyi, üstelik Nokia

Nokia N1 ile Grundigin intel işlemcili tableti arsında değerlendirilebilir.

• Bence geç değil nokia yaparsa tam yapar. Güzel haber rekabet artsın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

quote:

İyide gerçek Nokia hangisi oldu şimdi?

Bu tableti tasarlayan, üreten elemanlar eski bildiğimiz nokia telefonlarını yapan kişilerden bağımsız. Onlar artık microsoft çatısı altında. Yani bildiğimiz Nokia kalitesi kendini microsoftun telefonlarında gösterecek. Şuan için Nokia'nın çıkaracağı ürünlerin benim için çinli bi firmadan farkı yok.

Gerçek nokia bu işte, bir başka nokia daha yok, düşündüklerin artık microsoft ...

http://www.gsmarena.com/nokia_n1-6814.php

http://n1.nokia.com

İyide bütün geliştirme, araştırma, üretim ekibi artık microsoftta. Ben şahsen Lumia serisi telefonları almaya devam ederim bundan sonrada. Mesela Nokia'nın artık 41 mp pureview kameralı telefon çıkarma gibi bi durumu olamaz. Çünkü bunu başaran insanlar artık Microsoft'un bünyesinde.

Bu Nokia'nın, Nokia markalı akıllı telefon çıkarması 2016'nın 4. çeyreğine kadar yasak zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Tabletin tek eksiği çözünürlüğü. Keşke full HD veya 2K çözünürlük yapsalardı. 2 gb ram 2,4 ghz işlemci ve kamera çözünürlüğü ile muhteşem. Türkiye pazarına muhtemelen 900 TL civarında giriş yaparlar. Eğer 600-700 TL'den satışa çıkarırlarsa satışlar şahane olur

Ne yaptın hacı?Yurtdışında karı garantisi dahil 249 dolara satılacak iken, bizim ülkede 900 liraya satılması bence hiç mi hiç normal değil.Eğer 600tl küsür fiyata gelirse alabilirim ama fazlası olursada enayide değilizElbet bir firma türkiyeye normal fiyattan ürün getirir.
    edit:ipad ile arasında fiyat uçurumu var ama güzel alternatif olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 18 Kasım 2014; 17:00:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Nexus-ipad killer olmuş bu

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.