Şimdi Ara

Eşim İçin Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar eşime telefon almak istiyorum, aradığım özellikler:
    - tango..vs programlarla görüntülü konuşma yapabilmek için ön kamera
    - kamerası kötü olmasın, oğlumun fotoğrafları düzgün çıksın :)
    - şarjı çabuk bitmesin
    - takılma, donma olmasın
    - tasarımı düzgün olsun
    - uzun süre götürsün

olmazsa olmazlar bunlar, bunların dışında en fazla bir iki internete bağlanır, facebooka girer
    bütçe belirlemedim çünkü ne kadar düşük olursa o kadar iyi, yani kullanmadığı özelliğe para vermek istemiyorum.

bu açıdan "onu alacağına 200 daha koy onun rami 2 gb olanını al", "16 gb az 32 gb olanını al" gibi dertlerim yok.
    işini görsün yeter

burada düşündüğüm şey, uygulama, oyun gibi isteği olmadığı için nispeten ucuz olan windows mobile mı düşünsem, çünkü windows almayın android alın diyen bir çok kişinin sebebi windowstaki uygulama azlığı.

Açıkçası bu konu babası için, eşi için telefon almayı isteyenlere de belki yardımcı olur diye düşünüyorum
    çok araştırıyorum ama çok kararsız biri olduğum için arada kalıyorum. ne dersiniz f/p olarak istediğim özelliklere hangi telefon alınır? yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkmania -- 18 Kasım 2014; 11:51:17 >

• yok mu tavsiyesi olan??
  • S3 neo alin.3g uzerindende görüntülü gorusme yaparsınız,fiyatida uygun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000civarina g2 bakin,hem fiyati hayli dustu,hemde bataryada kamerada sizi rahat tatmin eder,samsunglar gibide 5~6 aya kasma donma rehber girerken duraksama falan yasatmaz.ayrica S3 neodanda uzun sure goturur.

Daha makul birseyler ariyorsaniz xperia Z lg g2mini yada htc desire serisinden bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumia 820http://www.windowsphone.com/tr-tr/store bu lınkten istediğiniz uygulamanın olup olmadığını ogrenebılırsınız bütçeyi artırarak daha iyi kameraya sahip 920 de alabılırsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    5-6 aya ekranı kırılmayan lg g2 var mı? ekranı kırılıp 400 tl bayılmaktansa samsung alıp hafiften kasıntı yemek daha iyidir.

kısac ana fikir: ne samsung alın ne de lg. kore mallarından uzak durun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: revision

5-6 aya ekranı kırılmayan lg g2 var mı? ekranı kırılıp 400 tl bayılmaktansa samsung alıp hafiften kasıntı yemek daha iyidir.

kısac ana fikir: ne samsung alın ne de lg. kore mallarından uzak durun.

Abim 1yildir kullaniyor kirilmadi sararmadi.Birde g2nin az daha dusugu s4 ekranini kirdim diyelim kac paraya degisecek serviste 100lira mi

• Crauls kullanıcısına yanıt
    abin beni ilgilendirmez. ben istatistiklerle konuşurum. lg g2 malzeme kalietsi kötü ve ekranı kolay kırılıyor. al bizim forumdan ağlaşanlar:http://forum.donanimhaber.com/m_85610249/tm.htm (10+ sayfa)

şimdi mesela ben kuşların büyük çoğunluğu uçar dediğimde, eline tavuk alıp bana gösterip, al bak bu uçamıyor demek kadar saçma bir olay. kuşların büyük çoğunluğu uçuyor mu? evet. sonuca bakacaksın.
  • revision kullanıcısına yanıt
    Forumdaki 10 yada 20 kisi yuzbinlerce satan g2nin cogunlugumu oldu simdi,kullanmadan allayan senin suclamanda beni ilgilendirmez gordugum bildigim cihaz var sonucta gozumun onunde,palavralara niye inanayim.

• selam bende eşime lumia 820 aldım nokia dan uzak durun derim hem arayüzü zor hemde marketi ve batarya. cevremde lg kullananlar memnun ona bakın bence
  • Benim de yengemde g2 var. Ilk çıktığında aldı. Küçük de kızı var ve telefonun çekmediği eziyet kalmadı. Ama telefon taş gibi. Ben bunu görür bunu bilirim ;) sanada g2 yi tavsiye ederim kardeşim.

• cevaplar için herkese teşekkürler
  • gm elite öneririm forum tarafından taşlanacağımı bilerek kameraları hem ön hem arka piyasanın en iyilerinden hatta ön kamera net en iyisi diyebilirim sarjı 1 günü rahat çıkarıyor
  • Zenfone 6 alın
  • zenfone 5
  • Asus Zenfone 6
    General Mobile Discovery 2 16GB
    ikisi de 13megapixel
    general mobile ön kamera 5 mp
    asusunki 2mp
    ikiside bence takılmaz ama general normal kullanımda bence donma olmaz
    asusun pili çok iyi generali bilmiyorum
    general bence daha şık
    ikisinden biri olabilir
    şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan.343434

Asus Zenfone 6
    General Mobile Discovery 2 16GB
    ikisi de 13megapixel
    general mobile ön kamera 5 mp
    asusunki 2mp
    ikiside bence takılmaz ama general normal kullanımda bence donma olmaz
    asusun pili çok iyi generali bilmiyorum
    general bence daha şık
    ikisinden biri olabilir
    şimdiden hayırlı olsun

Gmd 2 de kronik dokunmatik sikintisi var çoğu gmd 2 de sorun var

• tr-enigma T kullanıcısına yanıt
    BİLMİYODUM TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: lokmanbalci

Benim de yengemde g2 var. Ilk çıktığında aldı. Küçük de kızı var ve telefonun çekmediği eziyet kalmadı. Ama telefon taş gibi. Ben bunu görür bunu bilirim ;) sanada g2 yi tavsiye ederim kardeşim.

+1 spigen kilifla on numara bende bu hafta aldimsukur

• quote:

Orijinalden alıntı: mursan99

quote:

Orijinalden alıntı: lokmanbalci

Benim de yengemde g2 var. Ilk çıktığında aldı. Küçük de kızı var ve telefonun çekmediği eziyet kalmadı. Ama telefon taş gibi. Ben bunu görür bunu bilirim ;) sanada g2 yi tavsiye ederim kardeşim.

+1 spigen kilifla on numara bende bu hafta aldimsukur

Sana hayırlı uğurlu olsun o zaman 😄

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.