Şimdi Ara

Öyle Bir Dizi Arıyorum ki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öyle bir dizi arıyorum ki Prison Break gibi heyecanlı Lost gibi gizemli Supernaturalın ilk 5 sezonu gibi mükemmel olsun. Çok aradım böyle bir dizi ama bulamıyorum. Neye başlasam bırakıyorum. Lütfen yukarıdaki kriterlere uygun güzel bir dizi önerir misiniz?

İzlediğim diziler:

Supernatural
    Merlin
    Prison Break
    Banshee
    Lost
    Fringe
    Breaking Bad
    2 Broke Girl
    How I Met Your Mother
    Brooklyn Nine-Nine
    Doctor Who
    Arrow
    Chuck
    Dexter
    Game of Thrones
    Hannibal
    Leverange
    Orphan Black
    Person of Interest
    Pretty Little Liars
    Shameless
    Sherlock
    Sleepy Hollow
    Spartacus
    Teen Wolf
    The Mentalist
    The Secret Circle
    The Vampire Diaries
    The Walking Dead
    Under the Dome
    Vikings
    The Oz
    Penny Dreadful
    The Wire
    White Collar

• Neden bana hiç öneri gelmiyor
    Arkadaşlar öyle bir dizi önerinki vizelerime çalışmayı bırakıp gece gündüz onu izleyeyim.
  • vizelerine çalış diye sana öneri vermiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

Neden bana hiç öneri gelmiyor
    Arkadaşlar öyle bir dizi önerinki vizelerime çalışmayı bırakıp gece gündüz onu izleyeyim.

Maşallah izlemediğin dizi kalmamış öneri gelmesin daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

vizelerine çalış diye sana öneri vermiyorum

Birşey olmaz geceleri biraz çalışırım

@TheBatman Bazen izlediğime pişman oluyorum. Keşke izlemeseydim şimdi izlerdim.
  • Homeland izle akıcı kurgusuda güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CappadoX

Homeland izle akıcı kurgusuda güzel.

Ona başlamıştım ama sıkılınca bıraktım. Birde 4. sezona kötü diyorlar.
  • quote:

quote:

ben daha 2.sezondayım suan fena değil coğu diziyi izlemişin alternatifler arasında izlenebilir bir dizi.
  • quote:

quote:

quote:

ben daha 2.sezondayım suan fena değil coğu diziyi izlemişin alternatifler arasında izlenebilir bir dizi.

Hiçbir şey bulamazsam buna başlayayım en iyisi. Teşekkürler...
  • Önereceğim diziler en az "Prison Break & Lost" kadar heyecanlı. Sırayla izlemeni tavsiye ederim.
    1 - The Lost Room
    2 - Houdini
    3 - Fargo
    4 - Da Vinci's Demons
    5 - The Strain
    6 - The 100
    7 - The Last Ship
    8 - Black Sails
    9 - Revolution
    10 - Intelligence
    11 - The Flash
    12 - Z Nation
    13 - Grimm
    14 - Bates Motel
    15 - Rome
    16 - Transporter: The Series
    17 - The Tomorrow People
    18 - Black Mirror
    19 - Dominion
    20 - Firefly
    21 - Helix
    22 - Luther
    23 - Gang Related
    24 - Selfie

Listedeki dizileri diğer arkadaşlara da tavsiye ediyorum. Kaçırmayın!
  • tüm üst düzey dizileri izlemişsin zaten :)
  • Fargo, Da Vinci's Demons,The Strain,The 100,Black Sails,Revolution,The Flash,Z Nation,Dominion,Luther bunlar ile geçmişim var ya da araştırdım ya da az bölümlü olduğu için izlemeyeceğim. The Lost Room merak ettiğim bir dizi ona bakmak istiyorum ama 6 bölüm çok az geliyor.
    @Forum Arabirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oliver_ -- 18 Kasım 2014; 19:39:42 >
  • blue mountain state izle , vizeleri gectim hayat amacın değişiyor mesela ben suan amerikan futbolcusu olup yurt dısında okumak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChrissyCostanza

blue mountain state izle , vizeleri gectim hayat amacın değişiyor mesela ben suan amerikan futbolcusu olup yurt dısında okumak istiyorum

Komedi dizisine başlamayı düşünmüyorum.
  • quote:

Fargo, Da Vinci's Demons,The Strain,The 100,Black Sails,Revolution,The Flash,Z Nation,Dominion,Luther bunlar ile geçmişim var ya da araştırdım ya da az bölümlü olduğu için izlemeyeceğim. The Lost Room merak ettiğim bir dizi ona bakmak istiyorum ama 6 bölüm çok az geliyor.
    @Forum Arabirim

Diziler az bölümlü diye izlemezsen çok şey kaybedersin. Önerdiklerim seninde seveceğin dizilerdir diye düşünüyorum. Yinede sen bilirsin. İyi günler.
  • Önermeden önce çok fazla dizi izlemişsin,birçoğuda kaliteli olduğu için önerilen diziler çok iyi gelmeyebilir.Alttaki dizilerin 2 tanesi mini dizi ve aşağı yukari bir çoğunda gizem mevcut ama lost kadar gizem bekleme.
    Twin Peaks
    Agatha Christie Poirot
    Day Break
    Awake
    The Strain
    FAlling Sky
    Resurrection
    Grimm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forum Arabirim

quote:

Fargo, Da Vinci's Demons,The Strain,The 100,Black Sails,Revolution,The Flash,Z Nation,Dominion,Luther bunlar ile geçmişim var ya da araştırdım ya da az bölümlü olduğu için izlemeyeceğim. The Lost Room merak ettiğim bir dizi ona bakmak istiyorum ama 6 bölüm çok az geliyor.
    @Forum Arabirim

Diziler az bölümlü diye izlemezsen çok şey kaybedersin. Önerdiklerim seninde seveceğin dizilerdir diye düşünüyorum. Yinede sen bilirsin. İyi günler.

Hocam az bolumlu olmasi cok sorun degil. Sorun olan bittikten sonra tekrar dizi aramak zorunda kalmam. Yoksa minidizileri izlerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: awsalli

Önermeden önce çok fazla dizi izlemişsin,birçoğuda kaliteli olduğu için önerilen diziler çok iyi gelmeyebilir.Alttaki dizilerin 2 tanesi mini dizi ve aşağı yukari bir çoğunda gizem mevcut ama lost kadar gizem bekleme.
    Twin Peaks
    Agatha Christie Poirot
    Day Break
    Awake
    The Strain
    FAlling Sky
    Resurrection
    Grimm

Twin Peakes hakkinda cok fazla olumlu yorum okumustum ama dizinin sonuyla ilgili birkac okumustum duzgun bitmedigi yonunde. Onun hakkinda bilginiz var mi?

• quote:

quote:

Önermeden önce çok fazla dizi izlemişsin,birçoğuda kaliteli olduğu için önerilen diziler çok iyi gelmeyebilir.Alttaki dizilerin 2 tanesi mini dizi ve aşağı yukari bir çoğunda gizem mevcut ama lost kadar gizem bekleme.
    Twin Peaks
    Agatha Christie Poirot
    Day Break
    Awake
    The Strain
    FAlling Sky
    Resurrection
    Grimm

Twin Peakes hakkinda cok fazla olumlu yorum okumustum ama dizinin sonuyla ilgili birkac okumustum duzgun bitmedigi yonunde. Onun hakkinda bilginiz var mi?

David Lynch'in dizisi,olduğu için karmaşa hakim sonunda.Standart bir diziymiş gibi başlayıp,olayların karışmasından dolayı kötü denilmiş olabilir.

• quote:

quote:

quote:

Twin Peaks
    Agatha Christie Poirot
    Day Break
    Awake
    The Strain
    FAlling Sky
    Resurrection
    Grimm

David Lynch'in dizisi,olduğu için karmaşa hakim sonunda.Standart bir diziymiş gibi başlayıp,olayların karışmasından dolayı kötü denilmiş olabilir.

Hocam kötü değilde eksik kalmış gibi birşey okumuştum. Sanki olayları tam açıklamadan bitiriyormuş gibi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.