Şimdi Ara

3 Monitör Arasında Kaldım, Yardım Bekliyorum (AOC e2461fwh alındı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

En az 23 inç ve 1920×1080 çözünürlüğe sahip bir monitör almak istiyorum. Araştırmalarım sonucu 3 monitör belirledim.

1)http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-23-e2370sd-genis-ekran-led-monitor.html

2)http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-23-i2369v-genis-ekran-led-ips-monitor.html

3)http://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-vs239hv-genis-ekran-ips-led-monitor.html

Bütçe olarak en fazla 460 TL verebilirim. Farklı tavsiyeler verebilirseniz sevinirim. Monitörü %60 civarı film ve dizi, %40 civarı oyun için kullanacağım.

Bu 3 monitörü değerlendirdiğimizde 370 lira verip 1. monitörü almak yerine 460 lira verip 3. monitörü alsam paramın karşılığını alabilir miyim? veya 2. ve 3. monitörler arası kalite farkı hdmi dışında var mıdır? En fiyat performans ürünü hangisidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ole lukoje -- 21 Kasım 2014; 1:23:57 >

• Bende bu ozelliklerdr max 450 460 lira verebileceğim monitör arıyorum bende kararsiz kaldım tecrübeli arkadaslar varsa yardimci olsunlar bende % 70 oyun % 30 film amaçlı kullanacagim ips panelli mi hdmi çıkışlı mi kafam cok karıştı :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ole lukoje

Merhabalar

En az 23 inç ve 1920×1080 çözünürlüğe sahip bir monitör almak istiyorum. Araştırmalarım sonucu 3 monitör belirledim.

1)http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-23-e2370sd-genis-ekran-led-monitor.html

2)http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-23-i2369v-genis-ekran-led-ips-monitor.html

3)http://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-vs239hv-genis-ekran-ips-led-monitor.html

Bütçe olarak en fazla 460 TL verebilirim. Farklı tavsiyeler verebilirseniz sevinirim. Monitörü %60 civarı film ve dizi, %40 civarı oyun için kullanacağım.

Bu 3 monitörü değerlendirdiğimizde 370 lira verip 1. monitörü almak yerine 460 lira verip 3. monitörü alsam paramın karşılığını alabilir miyim? veya 2. ve 3. monitörler arası kalite farkı hdmi dışında var mıdır? En fiyat performans ürünü hangisidir?

beyler azıcık daha zorlayın hepsiburadadan 500 liraya AOC 2461FWH alın

http://forum.donanimhaber.com/m_75918920/mpage_41/tm.htm

en sondaki yorumu atayım size daha yeni alan birisinin.

"Cevabınız için teşekkür edeim. Ürün bugün elime geçti. Bağlantıyı HDMI üzerinden DVI to HDMI converter ile sağladım. Ölü pixel e rastlamadım çok şükür. İlk izlenimim ürün çok estetik 1920*1080 çözünürlükte yeni bilgisayar almış gibi hissettim. Oyun açıcam birkaçtane tekrar yotumlarımı paylaşırım. Oyun için ayarları nasıl yapmalıyım sizce bir de herhangi bir CD çıkmadı kutudan. Hepsiburada.com dan 499 TL ye aldım."

kullanmaktan zevk duyacağınız bir monitör.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Alında biraz pahalı geldi 500 lira. 400 lirayı geçmeyi düşünmüyordum. Dediğiniz model ve Asus VN247H aklımdaydı fakat baya pahalı gelmişti. Şu an düşünme aşamasındayım. 100 lira zorlayıp dediğiniz monitörü alabilirim. Sonuçta aldığım monitörü baya uzun bir süre kullanacağım. Bakalım kararım ne olacak.
  • quote:

Alında biraz pahalı geldi 500 lira. 400 lirayı geçmeyi düşünmüyordum. Dediğiniz model ve Asus VN247H aklımdaydı fakat baya pahalı gelmişti. Şu an düşünme aşamasındayım. 100 lira zorlayıp dediğiniz monitörü alabilirim. Sonuçta aldığım monitörü baya uzun bir süre kullanacağım. Bakalım kararım ne olacak.

kesinlikle farka değecektir 400 liraya alacağınız güzel monitör yok piyasada hergün içindeyim biliyorum.

monitör bir kere alınır tam alınır sonra dersin ki yahu ben eskiden monitör yerine duvara bakıyormuşum herhalde bu monitör ise diğeri neydi ?

inan bana bu farklılıklar oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

kesinlikle farka değecektir 400 liraya alacağınız güzel monitör yok piyasada hergün içindeyim biliyorum.

monitör bir kere alınır tam alınır sonra dersin ki yahu ben eskiden monitör yerine duvara bakıyormuşum herhalde bu monitör ise diğeri neydi ?

inan bana bu farklılıklar oluyor.

Kardesim bende tam olarak ayni durumdayim 400 du zorlaya zorlaya 50 60 artirdim ancak 500 olamaz benim için. Sence asus vs239h alsam nasil olur max o bütçeyi ayirabilirim ve sanirim hrpsiburadadan alamam vatan şart gibi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bboyerko

Kardesim bende tam olarak ayni durumdayim 400 du zorlaya zorlaya 50 60 artirdim ancak 500 olamaz benim için. Sence asus vs239h alsam nasil olur max o bütçeyi ayirabilirim ve sanirim hrpsiburadadan alamam vatan şart gibi ?

500 liraya alanlar çok memnun sen bilirsin.

VS239H IPS ' de fena değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: bboyerko

500 liraya alanlar çok memnun sen bilirsin.

VS239H IPS ' de fena değil.

Keske olsa ben de isterim onu almayi ancak maalesef durumlar elvermiyor :(

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Monitörü önerdiğiniz gün düşündüm taşındım ve siparişi verdim. Ürün bugün elime ulaştı. Şansıma ölü piksel çıkmadı, hiç bir sorunu yok. Tabi Eski monitör 1366×768 ve 18.5 inch olunca devrim gibi bir şey oldu. İncelemenizde bahsettiğiniz ayarları da yaptım. Sanki biraz parlak geldi onu da kendi zevkime göre ayarlarım artık. Birazdan oc yapmayı düşünüyorum. Yalnız monitör fazla sallanıyor. Tek beğenmediğim yönü bu oldu.
  • quote:

Monitörü önerdiğiniz gün düşündüm taşındım ve siparişi verdim. Ürün bugün elime ulaştı. Şansıma ölü piksel çıkmadı, hiç bir sorunu yok. Tabi Eski monitör 1366×768 ve 18.5 inch olunca devrim gibi bir şey oldu. İncelemenizde bahsettiğiniz ayarları da yaptım. Sanki biraz parlak geldi onu da kendi zevkime göre ayarlarım artık. Birazdan oc yapmayı düşünüyorum. Yalnız monitör fazla sallanıyor. Tek beğenmediğim yönü bu oldu.

Hayırlı olsun şanslıymışsınız :)

Yeni nesil monitörler biraz sallanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.