Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suan miui 7 global 6.5.30 Beta yüklü. Aslında memnunum pil performansı da idare eder, Miui 8 yapmaya değer mi ki
  • morsquirrel M kullanıcısına yanıt
    O sizin tercihiniz.. Global Beta kadar çıkana kadar beklemenizi tavsiye ederim, en fazla 15 gün sonra yayınlanacak zaten. Miui 8 çok daha iyi tabi Miui 7'ye göre..
  • Seyyardan almak daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gemini05

Ben de dün @Zahter1 den aldım telefonu. sağolsun herşeyi halledip gönderdi. Üzerinde 7.3.10 global kararlı sürüm yüklü geldi. güncellemelere baktığımda 7.5.1.0 MAAMIDE kararlı sürüm güncellemesi gelmiş. Bunu kullanan var mı acaba? 1.3gb yüklemeli miyim?

Bana boyle bi guncelleme gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zahter1

Güle güle kullanin hayırlı olsun

Tesekkur ederim

• Beyler bişey sorucam size. Bu telefonun ekranı 1080p olmasına rağmen nasıl oluyor da ekranı 1440p olup da hemen hemen aynı donanımla g5ten tokat yiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • morsquirrel M kullanıcısına yanıt
    Miui 8den sonra en kendi cihazım için konuşuyorum ısınma sorunu vs tamamen kalktı ortadan buz gibi çalışıyor miui 7ye göre ayrıca ufak tefek kasma takılma felan da yaşamıyorum miui 8 ile yeni modern arayüz de bonus

• Rezn0v.dll kullanıcısına yanıt
    YouTubeda ki hız testlerinde hocam. Özellikle Internet bağlantısında çok geride kalıyor niyeyse. Aynı modemi kullanıyorlar oysa ki

• le_tatative kullanıcısına yanıt
    Hocam o testler ne kadar doğru ve belirleyici bilemiyorum özellikle internet çünkü g5i test ederken ki şebeke çekimi daha güçlü olabilir.
    Diğer postu sildim bunuda buraya bırakayım. Benim antutu belirleyici değil ama yinede bulunsun
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• Rezn0v.dll kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/ZHrCKcjnfe4

Bahsettiğim videolardan birisi mesela.. Garip geliyor bana açıkçası

• le_tatative kullanıcısına yanıt
    Hocam yazılımsal tamamen ayni donanım var sonuçta miui 8 ile test etmek lazım birde

• Arkadaslar bu arada mi note 2 haberini okudunuz mu? 5.7 inch fullhd ekran Sd821 4gb ram 4000mah pil 32 hafiza cift kamera 3d touch 376 dolardan girecek deniyor piyasaya. 1050 lira yapıyor. Bu bu ayın ortasında tanıtılacak deniyor. Ayrıca 6gb ram 64-128gb hafizali modeli de olacakmis. Bu telefon beklemeye değer mi? Tasarim da benziyor mi5 e.

• neyalansoyliyim kullanıcısına yanıt
    Aynı şey olmadığı için kullanıcı tercihine kalıyor seçim. Biri kompakt diğeri phablet sınıfında. Yani phablet isteyen zaten Mi5 almaz, kompakt telefon isteyende Note 2..

• quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Pek sıkıntı çıkarmıyor bu konuda telefon. Dahili hafızayı silmeyi gerektirecek şey yok.
    Ben bugüne kadar her türlü romu denedim,telefonu ilk aldığımda attığım videolar dahi halâ hafızada duruyor.
    Wipe işlemleri sadece temiz kurulum gerektiğinde yapılıyor ve buna dahili hafıza dahil edilmiyor.
    Sadece ilk TWRP kurulumunda dahili hafızayı görmesi için "veriyi biçimlendir" uygulanıyor. Bu durumda siliniyor verilerin tümü,bir kereye mahsus.

Sn. felixamor merhaba,

kendi kullandığım mi4 e V8 beta sürümünü yükledim. ilk başlarda herşey iyi gibiydi ancak 3 gündür çok yavaşladı. bir mesaj dahi yazamıyorum. herhangi bir şeye basıyorum en az 2-3 sn gecikmeli algılıyor. xiaominin recovery menüsü gitmiş twrp gelmiş. bunu kullanarak dalvik cash, data v.b. wipe yaptım. eski sürüm rom lar kurdum ama tel normal açılıyor 1 saat sonra yine aynı gecikmeleri yaşıyorum. nasıl düzeltebilirim bir fikriniz var mı? birde xiaomi nin kendi recovery menüsünü nasıl yüklerim?

• G5 ile olan videoları doğru mu acaba ?
    Andorid cephesinde performans canavarı diye 128 seramik siyah almak istiyordum ama ...

• levoas L kullanıcısına yanıt
    Anlayamadım sorunu maalesef. Yani normal şartlar altında böyle yapmaması gerekiyor.
    Miui forumunda da denk gelmediğim için "şu çözüm olur" diyemiyorum.
    Mi-Flash ile stok rom yükleyin stok recovery için, ya da kullandığınız sürümün recovery dosyasını bulup flaşlayın..
    Ama TWRP varken hiçbir işlem yapamayacağınız stok recovery kullanmaya gerek yok hiç.

• Xiaomi.eu 6.6.30 sürümünü kuran var mı?

https://xiaomi.eu/community/threads/6-6-30.32496/
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Anlayamadım sorunu maalesef. Yani normal şartlar altında böyle yapmaması gerekiyor.
    Miui forumunda da denk gelmediğim için "şu çözüm olur" diyemiyorum.
    Mi-Flash ile stok rom yükleyin stok recovery için, ya da kullandığınız sürümün recovery dosyasını bulup flaşlayın..
    Ama TWRP varken hiçbir işlem yapamayacağınız stok recovery kullanmaya gerek yok hiç.

Cevabınız için teşekkürler felixamor.
    Mi-flash ile stok rom u nasıl yüklerim daha önce hiç yapmadım. birde stock romu indirebileceğim bir link var mı? nereden indirebilirim.
  • an itibariyle Miui V.7.5.1.0.MXDMIDE Kararlı 849 Mb güncelleme geldi indirin
  • ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★
    Bana gelen güncelleme bu ama henüz yuklemedim
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.