Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazım bugün elime ulaştı. Beklediğimdende kaliteli duruyor. Konuyu biraz araştırdım ama göremedim. Bu cihaz için hangi kılıfı önerirsiniz acaba?
  • merhaba bende bayramda mi5 almayı düşünüyorum semersten fakat aklımda bazı sorular var ;

1) cihaza global rom yüklemek için neler yapmam gerekiyor (bootloader ın açılması gerektiğini biliyorum)

2) imei kayıdını nasıl yaparım veya forumdan makul bir fiyat karşılığında imei atan varmı (istanbul içinden)

3)rom atma işlerinde kötü tecrübelerim var cihaz brick olursa falan forumdan yardım alabilirmiyim

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
  • Herkes aynı yazılımı mı kullaniyor arkadaşlar? Stabil olan hangi sürümdür? Hangisini yüklemeli bu telefonu ilk defa alan kişi?

Birkac güne elimde olacak cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş lar LUTFEN YARDİM!GLOBAL TURKCE ROMLU SIFIR URUN ALIRSAM YAYİNLANAN RESMİ GUNCELLEMELERİ ALİRMİYİM CİKACAK OLAN MİUİ 8 VB.YOKSA AYRICA BİR İSLEM Mİ YAPAMAM GEREKECEK.

VERECEGİNİZ CEVAPLAR DOĞRULTUSUNDA YARIN SEMERS TEN 32 GB OLANI ALACAM.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akheria -- 28 Haziran 2016; 20:28:44 >
  • ZamanSal kullanıcısına yanıt
    eğer semers globalrom atıyosa güncellemeleri alırsın romu atmasa bile güncelleme gelir
  • ZamanSal kullanıcısına yanıt
    Zannetmiyorum Global rom atacağını çünkü yeni serilerde edl modu kapalı ve bootloader kilidinin açılması gerekiyor, bunun içinde başvuru yapmak.. ve bir hesabın en fazla ayda bir unlock yapma yetkisi var..

Bu işlemleri kendiniz yapacaksınız.
  • Bu telefonu alma arifesindeyim.

İnternette karşılaştırma videolarında 4 yönlü ois in verimli olmadığı ve odak problemi olduğu görülüyor.
    Sizlerde durum Nasıl.

Bir de forumdan veya dışarıdan kayıtlı aldığımda tak kullan yapabilecek miyim. Rom vs uğraşmadan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorunu bende yaşıyorum otomatik ekran parlaklığı devre dışı kalıyor sanki ama 6.6.23 te daha az oluyor gibi suan

• Forumda 64 gb (renk farketmez) mi 5 varmı ? fiyat karşılığı global rom atıp imei kopyalıyacak olan ?
  • Arkadaşlar telefonumda şuan " MIUI 7 Global 6.5.30 | Beta " sürümünü kullanıyorum tam şarj ile test etme imkanım olmadı ama hissettiğim kadarıyla şarj çok çabuk tükeniyor. Şuan teli %100 yapıcam ve yarın kullanıp akşam ss lerini paylaşmayı düşünüyorum.

Sizce şarjı iyi gitmesi için hangi romu kullanmalıyız. ?

felixamor hocam sizin MIUI 8 rom nasıl stabilliği şarjı iyi midir ?
  • morsquirrel M kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi gidiyor şarjı. 5 küsür saat ekran süresi veriyor yoğun kullanımda.. Ama daha önemlisi arayüzün şıklığı ve sistemin kararlılığı Miui 7'ye göre çok daha yüksek.

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felixamor -- 29 Haziran 2016; 0:14:07 >

• Grafikler çok hoş hocam. İmzanızda yer alan kısımdan indirip twrp kullanarak mı yüklüyoruz normal rom kurar gibi.
  • morsquirrel M kullanıcısına yanıt
    Evet Twrp ile yükleniyor.. Haftalık olarak indirip normal bir şekilde yükleyebilirsiniz (Temiz yükleme yapmadan, eski romun üstüne).. Global Miui 8 gelene kadar xiaomi.eu romlarına devam edeceğiz..
  • Arkadaşlar 64GB beyaz tam kutulu boatloader kilidi açık sıfır ayarında kılıf ve cam koruyucu lu 1300 lira.

• bulentataseven kullanıcısına yanıt
    Pm atildi

• Arkadaşlar miui optimizasyonlari ve bellek optimizasyonlarini kapattim zarari yada faydasi olur mu.

Global 7.3.10 kullaniyorum.

• Daha 2. Şarjım miui 8 de ama nasıl oldu bilmiyorum Sabahtan beri bitiremedim şarjı inanılır gibi değil. Birazda geç şarj olmuştu ayrıca. Keşke hep böyle devam etse şu performans
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• şarj bitirme konusunda ben de zorlanıyorum açıkçası :) bir de ses tuşuna basılı tutup bırakınca fotoğtaf basılı tutunca ekranı açmadan otomatik video çekmeye başlıyor acayip hasta oldum bu özelliğe
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinnix

şarj bitirme konusunda ben de zorlanıyorum açıkçası :) bir de ses tuşuna basılı tutup bırakınca fotoğtaf basılı tutunca ekranı açmadan otomatik video çekmeye başlıyor acayip hasta oldum bu özelliğe

Anlamadım :) bir daha tarif edermisin video çekme işini
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.