Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "bu hesapla cihazdaki tanımlı hesap farklı" diyor kısaca hata mesajında.
    Mi-Unlock tool'a girdiğiniz hesapla cihazınızdaki hesap aynı mı kontrol edin. Eğer telefonunuza Mi-hesabı açık değilse giriş yapın ve hesabı doğrulayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar en sorunsuz geliştirici sürümü olmayan global sürüm hangisi ve linkini verebilir misiniz?
  • shootographer kullanıcısına yanıt
    Evet değil, developer ile deneyeceğim. Ayrıca Global 6.5.20 romun linkini bulamadım, sayfaları gezdim ama 1 saattir bulamıyorum. Link verebilecek var mı?

Buldum :)https://drive.google.com/file/d/0B2UMSvqNe0deU0ZkRHcxNUdFMkE/view

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catalunya5 -- 29 Mayıs 2016; 8:22:56 >
  • bu simdi guncelmi tarih nden 2014 guldurmeyin mi 6 yokti bile

• ok mobil baglantida sıkıntı vardi silinebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: black_67

quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

14 ay garantisi devam eden jelatini açılmamış lg g4 + bir miktar para verip telefonu almak var aklımda yalnız aklıma takılan bir soru var. Cihazın olduda sarj soketi bozuldu. Bunun gibi ufak çaplı sorunlarda nereye yaptıracağız?

En kötü ihtimalle parçasını aliexpres den alır gider telefoncuya yaptırırsın

aynen

• quote:

İşlemleri yapmadan önce yapacağınız bir hata sonucunda telefonu açılmaz hale gelebileceğini unutmayın.
    MIUI ROM Flashing Tool Uygulamasını indirip kurunuz. (İndirme Bağlantısı)
    Mi5 için uygun yazılım dosyasını indiriyoruz. Bu yazılım dosyası kurtarma yazılımı olmalı. Xiaomi Mi 5 ile uyumlu resmi yazılım dosyaları (Mi 5 İle Başlayanlar!) --> (Mi 5 Yazılım Dosyaları)
    İnen .tgz uzantılı yazılım dosyasını winrar aracılığı ile klasöre çıkartıyoruz.
    Çıkartma işlemi tamamlandıktan sonra telefonu kapatıyoruz.
    Telefon kapandıktan sonra Ses Kısma + Güç tuşuna basılı tutuyoruz. Fastboot menüsü gelince tuşları bırakıyoruz.
    Telefonu USB tablosu ile bilgisayara bağlayın.
    MiFlash uygulamasını çalıştırın. Yükleme konumu: C:\Program Files (x86)\Xiaomi\MiPhone\MiFlash.exe
    Gelen ekrandan "Browse" butonuna tıklayın winrar ile çıkarttığınız dosyanın konumuna gidip "Ok" butonuna tıklayın.
    Ardından "Refresh" butonuna tıklayın, sonrada "Flash" butonuna tıklayın.

★★ Tüm verileri silmek isterseniz uygulamanın en altında bulunan "Flash all" seçeneği seçili olsun. Uygulamalar silinsin ancak hafızadaki veriler silinmesin derseniz "Flash all except storage" seçeneği seçili olsun.

3-4 dakika içinde yükleme tamamlanıp telefon açılacaktır. "The operation complated succesfully." yazıyorsa işlem tamamdır demektir.
    İlk açılış 10 dakikadan uzun sürebilir, endişelenmeyin.

Uzman arkadaşlar cihazı unlock yapabilmek için developer rom yüklemem gerekiyor, yukarıda yazılanları yapıyorum. Fakat mui flashtool hata veriyor. Your device is locked diyor. İndirdiğim dosya şu : gemini_images_6.5.19_20160509.0000.21_6.0_cn_2332931a73

• quote:

Orijinalden alıntı: catalunya5

Evet değil, developer ile deneyeceğim. Ayrıca Global 6.5.20 romun linkini bulamadım, sayfaları gezdim ama 1 saattir bulamıyorum. Link verebilecek var mı?

Buldum :)https://drive.google.com/file/d/0B2UMSvqNe0deU0ZkRHcxNUdFMkE/view

Resmi siteden kaldırılmış bu rom yüklemeye değer mi var mı deneyen acaba

• Hocam telefondaki mi hesabına nasıl giriş yaptıysan unlock programına da aynı şekilde gir. Yanı ikisinde de ya maili kullan yada ikisine de tel noylala giriş yap.... ben öyle çözdüm bide burdan arkadaşlar eski unlock programının linkini verdiler o nu dene
  • bu Bootloader için SMS kaç günde geliyor ? 10 gün oldu.başlıkta açtım gerekli yerde ama ipleyen yok :(
  • gurkanse kullanıcısına yanıt
    3-21 gün arası. Muhakkak gelir.
  • Kilidi açılmamış mi5 e developer rom nasıl yüklenir, ilk sayfa da bunun cevabını bulamadım. Cevabı olduğunu düşündüğüm açıklamalar da işe yaramadı.
  • Böyle bir şans var mı?
  • catalunya5 kullanıcısına yanıt
    Kilitli cihazlara mi flash tool ile yazılım yükleyemezsin. Önce kilidi açma gerek. Konuyu düzenlemenin zamanı geldi ancak şu an için pek vaktim yok. 3-4 haftaya tüm konularına bir el atmam gerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bootloader Kilitli cihaza edl modda miflash tool ile rom yuklenebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macitosim@gmail.com -- 29 Mayıs 2016; 19:03:03 >
  • Arkadaslar hatti turkcell faturali olan mi5 e trident marka imeisi asla paylasilmamis 3g si yok. imei atmistik ve biz mi5 i 4g de kullandik turkcell den mesaj geldi kullandiginiz imei klonlu listesindedir imeiniz 1 ay sonra iptal edilecektir hattiniz acik kalacaktir gibi bir mesaj geldi isin tuhaf kismi 2 tane mi5 var bizde ayni sekilde onada imei attik turktelekom hatti kullaniyorum 1 aydir 4g/3g farketmiyor bu telefona mesaj gelmedi Turkcell de bi kıllık var sanirim :)

• Dostum eski mesajları okursan birçok kişinin ben dahil kullanıp memnun olduğunu göreceksin.
  • Sahibinden sitesinde 1400 e 64GB mi5 var.
    Ben afyonda, satıcı Bursada...

Açıklamda önce havale sonra kargolama yazmış. Onun açısından bakınca mantıklı. Ama benim açımdan bakınca kargodan hıyarda çıkabilir değilmi?

Bu şekilde alış veriş yapan oldumu? Riske girmeye değermi?

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-xiaomi-mi-5-siyah-renk-64-gb-full-turkce-304958385/detay

Birde geldi diğelim. Bu telefonu kullanabilecekmiyim? imei muhabbeti. Şu rom imei atma işini ilk sayfada gösterilse.. Discovery 1 çift siminden birinin imeisini buna atardım..

• Xiaomi mi 5 ı mevcut 5s imi satıp almak istiyorum. Ancak mitürkiye de en erken agustos hatta uzar demiş. Haziran sonundan agustos sonuna ingilterede olucam ancak orada da satılmadigindan alma sansim yok. Diyelim agustos sonu mi turkiye ye geldi bende donunce aldim. Bu urunun garantisi olacak mi yani paralel ithalat gibi ozel serrvis ilgilenecek mi? Sizce beklememe deger mi guvenilir yerden almak istiyorum yoksa gm 5 plus alip gececegim. Bu telefonun arayuzune bayildim o yuzden vazgecmek istemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.