Şimdi Ara

PECO 206 ALACAĞIM YARDIM LÜTFEN!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sevgili arkadaşlar abiler peco 206 almayı düşünüyorum ama araba fiyatları şuanda arttımı biraz beklemelimiym 206 piyasaları nasıl yardımcı olursanız sevinirim???

• ertugrul_14 E kullanıcısına yanıt
    Bütçe ne kadar.dizelmi benzinlimi.hangi model yılı düşünüyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15.000 bin bütçem var benzinli lpg li düşünüyorum 3, 4 aydan beri araştırıyorum fiyatlar uçuk diyo herkez
    O bütçeyle 2000-2002 yılları arası araç bulabilirsin sanırım.sabırla araman gerekir

• size göre araba piyasası yüksekmi biraz daha beklemelimiyim?? ya da hatchback hangi arabaları önerirsiniz teşkkürler...
  • Geçen gün otomatiğine bindim(yolcu olarak).

Araçta izolasyon namına bir şey yok.

Bir de sanırım otomatik olduğundan sanki sürekli gazlayarak kalkıyorsun gibi ses çıkıyor.

Bence kötü bir araç ona bakana kadar Clio 3 daha mantıklı olabilir.
    İkinci el araç piyasası sıfır piyasası gibi yüksek.yılbaşından sonra bir düşme olabilir.bence sabırla ilanlara bakın.gerçek satıcı birini bulursanız alın.yada beğendiğiniz araç üzerinden çok sıkı pazarlık yapın.çoğu kişi yazılan rakamın 2000-3000 tl altında veriyor
    206 güzel bir araçtır.kullanması keyiflidir.10 sene öncesininden bulabileceğiniz güzel araçlardan biridir

• bazıları ii diyor bazıları alınmaz diyor bilmiyorum ama ömür hayalleri beklemez benim hayalimdeki araba ilk arabam olacak onun için biraz titiz davranıyorum yanlılş yapmayım diyorum onun için bilgi toplamaya çalışıyorum bilgileriniz için teşekkürler...
  • dusunmeden alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Geçen gün otomatiğine bindim(yolcu olarak).

Bir de sanırım otomatik olduğundan sanki sürekli gazlayarak kalkıyorsun gibi ses çıkıyor.

1995-98 clio 1 bile ondan iyidir.Aracın iç plastiği ve işçiliği çok adi,ses yalıtımı yok.Kronik sorun olarak arka torsiyon ve elektronik sistem arızası yaşanıyor.Elektronik sistemden kasıt hararet göstergesi hatalı göstermesi,immo hatası vb... clio 2 veya clio 3 bakmanızı öneririm.
  • Ne kadar beklersen o kadar zarardasın. Arabaların ucuzlayacağı falan yok, hele 2. el piyasasının ucuzladığı nerde görülmüş ? Sadece sıfır araba alırken, yıl sonuna doğru indirimler oluyor. Onun dışında beklemek hata olur.
    Tabiki aceleci davranın demiyorum, lakin ucuzlayacak diye beklemeyin. Eli yüzü düzgün bir araba bulunca 1.000-2.000 lira için kaçırmayın. Zaten 1-2 senede karlı duruma geçiyorsunuz. 15.000'e aldığın araç 17.000 oluyor. Benim 2 parça değişeni bulunan aracım bile 1 senede 2 milyar kar yaptı. Gerisini siz düşünün.

Yalnız araba hakkında şöyle diyebilirim. Bu arabaları apaçiler çok severler. Orasını burasını dağıtırlar arabanın. Şekline aldanıp, modifiyeli araba alma. Mutlaka aile aracı olsun. Kendi arkadaşımdan biliyorum.

• 206 nın bütün serilerini satın almışımdır neredeyse;

x-design
    x line
    xr
    gti
    xs
    comfort
    hdi

----
    yorum yapmak biraz bana düşüyor sanki;

- Kesinlikle otomatiğine bulaşma, onun yerine şahin al daha güzel
    - dizel motoru yani hdi olan modeli yakıt mükemmel az ve hız konusunda da oldukça iyi
    - comfort modeli ise sedan idi ve hatchbak 206 lardan sonra mide bulandırıcı ve çok hantal dı
    - xr fiyatı na göre iyi denilebilir
    - xs ve gti ye birşey diyemem en keyif aldığım arabalardı, ama fren sistemi çok zayıftı
    - ve gelelim en çok hoşuma giden aracıma 206 x line ilk sahibinden aldım, hız olarak pek tatmin etmese de keyifli bir yolculuğu ve tatlı bir iç dizaynı vardı. hiç sorun yaşamadım diyebilirim.

hepsinin ortak sorunu ise gerçekten izolasyon, kapı da ki kolonların olduğu yerden resmen buz gibi hava gelirdi hız yaptıkça :) ama ben x line ı izolasyon yaptırmıştım bu sorunu ortadan kaldırmak için. süper olmuştu

• quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Geçen gün otomatiğine bindim(yolcu olarak).

Clio 3'te izolasyon mu var diyorsun yani?

Clio 3'ün tam otomatiği farklı mı çalışıyor diyorsun?
    2004-2005 citroen xsara öneririm.
    http://www.sahibinden.com/citroen-xsara?pagingSize=50&a1864=51977&a1864=1118042&a1864=51978&price_max=17000

PECO 206 ALACAĞIM YARDIM LÜTFEN!!! PECO 206 ALACAĞIM YARDIM LÜTFEN!!!

• pejo alınacak araba değil renault yada citroen , az masraf etmek stiyosan renault derim parçası ucuzdur boldur heryerde var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 19 Kasım 2014; 11:45:47 >
  • bizim burdan bi kuaförün arabası arabasına gerçekten iyi bakıyor bütçeyi biraz arttırırsan çok doğru bir tercih olacaktır. http://wwww.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2003-bakimli-dizel-sorun-yok-yeni-muayene-az-yakar-aile-araci-171276743/detay
  • araba güzel ama gerçek fiyatımı dizel araçlarda km den korkuyorum ama araç diri gözüküyor ....
  • Momo-Oz kullanıcısına yanıt
    peco kullandınızmı gördüğünüz sıkıntılar neydi Hatchback başka araba kullandınızmı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertugrul_14

peco kullandınızmı gördüğünüz sıkıntılar neydi Hatchback başka araba kullandınızmı???

pejolar elektronik arızaları ile meşhurdur, alacaksan bunu bilerek al
  • Peugeot olmasın sakın o ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.