Şimdi Ara

.SWF Formatında Slide Show'lar Hazırlayın - Albümler Yapın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  .SWF Formatında Slide Show'lar Hazırlayın - Albümler Yapın

Flash Slide Show Maker 2.40 (Ücretsiz)

Flash Slide Show Maker, .swf biçiminde slayt şovları şeklinde albümler yapmanızı sağlar. Elinizde bulunan resimlerle istediğiniz şekilde albüm yapabilirsiniz. Ayrıca web sitenizde ve arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Özellikleri :

# Yüksek kalitede görüntüler oluşturulabilir.
    # Kullanımı kolay arayüze sahiptir.
    # Albümlerinizi web sitenizde veya e-posta yoluyla paylaşmak isterseniz program o türde ve düşük boyutta kaydeder.
    # Albümlerinize müzik ve çeşitli efektler ekleyebilirsiniz.
    # Program tamamen ücretsizdir.
    # Ayrıca herhangi bir flash programına ihtiyaç duymaz. Tüm gereksinimlerini kendisi yükler.

Yenilikler (2.40) :

# Yeni arkaplan müzikleri eklendi.
    # Program artık WMA müzik dosyalarını da destekliyor.

6.3 MB boyutunda ve ücretsiz olan programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

_____________________________________________________________________________________
    Biraz da Reklam

Rietveld (RSA) Paylaşım Cümbüşüne 29 Yeni Başlık Daha Eklendi.Toplam Başlık sayısı 153'e ulaştı.Görmek İçin Alttaki Linke Tıklayın

http://forum.donanimhaber.com/m_8380840/tm.htm

_____________________________________________________________________________________

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 25 Aralık 2006; 19:49:28 >

• Eyvallah kardeş güzel program.Daha önceden kullanmıştım böyle bir program.Ya önceki sürüm dü yada buna benzer bir programdı.Neyse indirelim bakalım.
    Ücretsiz olması beni çok mutlu etti
  • Gerçekten kolaymış kullanımı

ben gif animatör diye bi program kullanmıştım. o da böyle kolay bi arayüze sahip.

Ama .SWF yapamıyordum tabi bununla swf problemi de kalkmış oldu ortadan.

ayrıca bedava olduğu için [gif animatör paralı] bunu tercih etcem

paylaşım için sağol
  • eline sağlık Rietveld
  • Çok sağol bende slaytları kolay bi şekilde yapabileceğim bir program arıyodum

Programın diğer + bir özelliği ise kurulum gerektirmiyo direk çalışmaya geçiyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazan -- 18 Aralık 2006; 23:09:02 >
  • Ücretsiz olduğu için ayrıyetten teşekkürler
  • Harika bişey TEŞEKKÜRLER.
  • 2.40 sürümü çıktı.Linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

• Ben de hemen denemeliyim :) Teşekkürler!
  • saol..indiriyorum
  • saol
  • Teşekkürler.
    @Rietveld flash yapıyorum imageshack e ekliyorum fakat imageshack 1.5 mb desteklediği için kısa flash yapmak zorunda kalıyorum. 5 mb yapsam upload edilecek yer biliyormusun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

Teşekkürler.
    @Rietveld flash yapıyorum imageshack e ekliyorum fakat imageshack 1.5 mb desteklediği için kısa flash yapmak zorunda kalıyorum. 5 mb yapsam upload edilecek yer biliyormusun?

Rapid'e yada başka bir dosya upload sitesine koy.Ama winrar ile falan sıkıştırma direk koy.Olması lazım.

• müdür
    Allah ne muradın varsa versin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.