Şimdi Ara

HTC Desire 816 Almayı düşünüyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün telefon almaya karar verdim. Evkur'dan HTC Desire 816 'yı almayı düşünüyorum inceleme videolarını falan izledim yorumları okudum baya iyi bir telefona benziyor önerirmisiniz sizce güzel bir telefon mudur?

• acil up!
  • Evkurda varmidir bilemiyorum fakat yakin butcede G2 daha mantikli gucku ve ileriye donuk olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona evet evkura hayır
  • Evkura hayır demişsiniz fakat şöyle birşey demek istiyorum benim ailemin o kadar cazibeli bir geliri yok o yüzden mejburen evkuru seçmek zorunda kalıyorum. G2 yok evkurda.
  • up.
  • Öncelikle iyi forumlar.Bende sizin gibi evkurdan telefon almayı düşünüyorum.Çünkü malumunuz kartlara taksit yok ögrenci olduğumuz içinde kredi vermiyorlar o yüzden evkura kaldık. Ben gittim teli inceledim güzel bi telefon arayüzü iyi sense 6 var boomsound teknolojisi var ki gayet güzel.Ekranı biraz büyük geldi ama alışılıyor zamanla tasarımda iyi.Telefon hoş yani.Fakat evkurdan telefon almak demek 200-300 tl fazla vermek demek 24 ayda tabi.Daha kısa vadelerde biraz daha düşüyor.Neyse fazla uzattım
    Ben şahsen peşin o kadar para veremem taksit durumu da sadece evkurla oluyor o yüzden bana mantıklı geldi.2 hafta içinde bi sürpriz olmazsada almayı düşünüyorum.

• Yorumun beni rahatlattı, evkur ayda 50-60 olması ödenir yani 24 ay ama Allah'ın izniyle alacağım bende telefon hoşuma gitti fakat şarz sıkıntısı falan fistan diyorlar o nedir?
  • Şarj sikintisi yok ama bir g2 kadarda dayanmiyor , alet çok akici stabil , speaker lar dehset kalitede ses ve çok yuksek. Cihaz ince ve hafif , sadece full hd ekran degil , isik kisikken biraz soluk sadece. O paraya gayet kalite bir cihaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler yorumlarınıza güvenerek alıyorum Allah'ın izniyle. :)
  • Para biriktir nakit al.. Neden 300-400 tl fazla para veriyim ki. Telefonlar kacmiyor. Sen para biriktirene kadar en kral tel cikar sende en kralini alırsın. Totalda daha fazla para vermek saçmalık. Para biriktir zor birsey degil. 1350 tl ye g3 32 gb varken g2 varken z1 z2 varken o tel alınmaz

• Ben her ay 65 lira öderim sıkıntı olmaz diyorsan al memnun kalırsın cihazdan htc kalitesi sonuçta.Şarj konusunda da forumda telefonun ana konusunda kullanan arkadaşlar 1 günü rahat çıkartıyor diyorlar.Şimdiden hayırlı olsun :)
  • Bir kullanıcısı olarak tavsiye ederim.
  • diego10ribas D kullanıcısına yanıt
    Adamın kendi kararı söyle bişey de var ya acil lazımsa arkadaşa telefon yada o kadar parayı uzun bi sürede biriktirebilir belki.
    Kendisi uygun görüyorsa ve taksitle almak istiyorsa uygun bi seçenek ki 300 tl degil 200 tl fazla verecek 24 ayda çok değil 200 tl.
    Bahsettiğin 1350 tl lik g3 32 gb de muhtemelen paraleldir
  • Günlük aldığım 4-5 lirayla g3 falan alabileceğimi sanmıyorum :) ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuadraInvicible

Teşekkürler yorumlarınıza güvenerek alıyorum Allah'ın izniyle. :)

Gönul rahatligiylanal kardeşim , 2 ay kullandim şuan m8 kullaniyorum , oncesinde g2 kullandim inan kamerasi , sesi g2 den cok daha iyi , tabi islemci ve ekran olarak geri ama sense 6 yağ gibi akiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle alırsın. Sabret .

• Ne olursa olsun HTC, Samsung, Apple vs hiç uğraşma. git motorola al. en temizi daha kullanışlı daha sağlam daha ucuz.
  • HTC Desire 816 inceleme videolarının hepsi olumlu yönde yorumlarda öyle şimdi araya motorala karıştı benim kafa gidiyor kardeşler ne yapmalıyız?
  • Kardeşim evkurdan alacaksan motorola moto g orda 45 tl desire 816 da 65 tl ödeyebileceğin tutarı ve telden beklediğin şeyleri göz önünde bulundurarak yap seçimini.Motorola diyorsan evkurdan alma çünkü 700 tl ye bulursun onuda biraz biriktirip birazda peşin katıp alırsın.Cihazlar arasında bence desire 816 daha iyi ama senin bilecegin iş seçim senin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.