Şimdi Ara

Lenovo G5030 Intel Pentium N3540 2.16GHz 4GB 500GB 15.6' 849 TL + 80 TL HEDİYE ÇEKİ+50 TL CHİP PARA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
10.830
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• oyun performansı nasıldır.fifa 15 battlefield 4 vb. alınır mı ne dersiniz.çok yüksek bir performans beklemiyorum gerçi.
    bide işlemci i serisi değil galiba aralarınane gibi fark var.
  • Ben birkac teste baktim ama islemci gostermelik bir 4 cekirdek gibi duruyor pek performansli degil.oyunlar konusunda hicbir fikrim yok pek oyun oynamadigimdan o acidan yorum yapamayacagim daha iyi bilen arkadaslar cevaplayacaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran karti onboard, oyun icin alinmaz.

Odev, ofis, film download vb isler icin guzel fiyat.

• 80 tl hediye çeki görünmüyor kişiye özel birşey mi acaba ?
  • Günlük kullanım için anneme almayı düşünüyorum.sizce nasıl alınır mı f/p yönünden?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intercorem

Günlük kullanım için anneme almayı düşünüyorum.sizce nasıl alınır mı f/p yönünden?

Alınabilir artirirsan 1000 Tl Asus var 820M ekran karti var.

• quote:

tanercskn

Lenovo G5030 Intel Pentium N3540 2.16GHz 4GB 500GB 15.6' 849 TL + 80 TL HEDİYE ÇEKİ+50 TL CHİP PARA

Bundan bahsediyordum. Ben Dh nin yalancısıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.UniquE -- 17 Kasım 2014; 16:54:42 >

• yıl olacak 2015 hala 500 gb hdd
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

quote:

Günlük kullanım için anneme almayı düşünüyorum.sizce nasıl alınır mı f/p yönünden?

Hocam idare eder sanırım ben aldım 1 tane.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

quote:

Hocam idare eder sanırım ben aldım 1 tane.

Eder ya sıkıntı olmaz,benim annemde eski Casper var o bile idare ediyor onu çok rahat.

• Ben hediye çeki ( +80) ile ilgili bir bilgi göremedim.

Edit: Sayfada hala mevcut bu reklam fakat sitesinde böyle bir ibare yok. Bu kampanya 14 kasımda son bulmuş fakat bugün 18 kasım ve ilanı hala tutmaktalar. Sazan.avi sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxPark -- 18 Kasım 2014; 11:23:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.UniquE

Ben birkac teste baktim ama islemci gostermelik bir 4 cekirdek gibi duruyor pek performansli degil.oyunlar konusunda hicbir fikrim yok pek oyun oynamadigimdan o acidan yorum yapamayacagim daha iyi bilen arkadaslar cevaplayacaktir

celeron çakması pentium olmuş bu, testlerde zayıf kalmış :) ama elektrik tüketimi çok düşük o iyi
  • http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-a6-8gb-500gb-8gb-sshd-3gb-ekr-135545601

arkadaşlar bu pc nasıl? İşlemcisinden pek anlamıyorum. Oyun oynanmayacak, internet, film tarzı kullanılacak. İyi midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlmKbr -- 18 Kasım 2014; 15:32:30 >
  • bende valideye almayı düşünüyorum kasanın anakartı yandığı için. performans nasıl bizi götürür mü. sadece girip internette takılıyor fazla birşey yaptıkları yok. program falanda yüklemiyoruz zaten.
    http://www.hepsiburada.com/lenovo-g5030-intel-pentium-n3540-2-16ghz-2-66ghz-4gb-500gb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-80g000gftx-p-BD601352
    buradan almayı düşünüyorum enazından iade olayı var.
  • hdd yerine ssd olsaydı tatından yenmezdi, ne zaman bırakacaklar şu hdd yi firmalar
  • Konuyu canlandiralim acil bu laptobu kullananlardan fikir rica ediyorum saygilar
  • saltokunur kullanıcısına yanıt
    Biraz geç oldu ama ben kullanıyorum. Gayet yeterli.. Garantisi bitince eldeki SSD'yi takacağım. Win10 kurulumu için bios ayarı farklı olduğundan yazayım. Şöyle ;

Enter the bios go to exit and choose other OS
    Then set default load
    Then go back yo configuration and disabled hot key
    Save and exit

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.