Şimdi Ara

Samsung i9192 Galaxy S4 Mini Duos

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Seni gayet iyi uyuyor kompakt tasarım

Bir daha şık ve kompakt tasarımı prim Samsung GALAXY S4 ile entegre edilmiştir.GALAXY S4 Mini'nin güzel, ince tasarımı ve her yerde yanınızda götürebilirsiniz demektir. Canlı ve geniş 4.3 inç QHD ekrana sAMOLED ile olağanüstü CMF performanstan ödün vermeden büyük bir estetik sunar. Sanatsal kompakt tasarım ek rahatlık sağlar ve mükemmel bir yandan sığabilecek.

Üstün performans tarafından desteklenen sınırsız olasılıklar

GALAXY S4 Mini tamamen herhangi bir vesileyle desteklemeye hazırdır. Üstün donanım performans kolayca ve hızlı bir şekilde daha fazla görevleri yapmak sağlar.Yükseltildi işlemci, yeterince büyük anılar, gömülü yüksek çözünürlüklü kamera sistemi, ve çeşitli bağlantı seçenekleri size özel anlar içine günlük rutin dönüşür sonsuz bir zorlukla karşı karşıya bir güven sunuyoruz. * Kullanıcı bellek alanı nedeniyle sistem dosyalarında toplam bellek alanı daha az olabilir. Kullanıcı bellek bölgesinde, taşıyıcı ve destek dil göre değişebilir, ve yazılım yükseltme sonra değişebilir.

S Seyahat: akıllı desteği ile daha fazla eğlence

S Seyahat uygulaması size cebinize sığabilecek akıllı bir tur rehberi verir. Sen coğrafi bilgi, turistik, popüler restoranlar ve ilgi noktaları da dahil olmak üzere, bir sonraki yolculuk için seyahat öneriler ve turist rehberleri alabilirsiniz. Entegre yerel uygulamalar sorunsuz çeşitli akıllı fonksiyonları ve hizmetleri sunmak. Nereye giderseniz gidin bir kişisel asistanı ile hayatınızı zenginleştirin.

Özellikler
    Ağ / Hamiline ve Kablosuz Bağlantı
    • GSM 3G desteği
    • GSM / GPRS / EDGE (850/900 / 1.800 / 1,900MHz) desteği
    • HSPA + (850/900/1900 / 2,100MHz) desteği
    • 802.11a / b / g / n mevcut
    • Wi-Fi Direct mevcut
    • Bluetooth Profilleri: PBAP, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, OPP, SAP, HID, PAN, MAP
    • DLNA desteği
    • KIES, KIES Air desteği
    Ekran
    • QHD sAMOLED Teknoloji
    • 16M Renk Derinliği
    • 4.3 "Boyut
    • 540 x 960 (QHD) Çözünürlük
    Bellek
    • 8 / 16GB Bellek (gerçek biçimlendirilmiş kapasite daha azdır)
    Sensörler
    • İvmeölçer, Geomegnetic, Gyro, Işık, Yakınlık mevcut
    Renk
    • Beyaz Frost / Black Mist
    Pil
    • 1,900mAh
    • 9h İnternet Kullanım Süresi (3G)
    • 11h İnternet Kullanım Süresi Up (WI-FI)
    • Video Oynatma Süresi 10H kadar
    • Müzik Çalma Süresi 49H kadar
    • 1,900mAh Pil Kapasitesi
    • Kullanılabilir USB Şarj
    • Konuşma Süresi 12h kadar (W-CDMA)
    • Bekleme Süresi (W-CDMA) 300H kadar
    Servisler ve Uygulamalar
    • Samsung Apps mevcut
    • Samsung Hub mevcut (piyasada bağlıdır)
    • Samsung Hub mevcut (piyasada bağlıdır)
    • Mevcut ChatON
    • Mevcut ActiveSync
    • 1. KNOX 2. SAFE (ODE EAS MDM VPN)
    OS
    • Android JB 4.2.2 desteği
    Yonga Seti
    • Çift Çekirdekli Uygulama İşlemcisi mevcuttur
    • 1.7GHz CPU Hızı
    Kamera
    • 1.9 Megapiksel Kamera Çözünürlüğü (Ön)
    • 8 Megapiksel Kamera Çözünürlüğü (Arka)
    • Güç LED Flaş
    • Otomatik Odaklama mevcut
    Fiziksel Özellikler
    • 124.6 x 61.3 x 8.94mm Boyutlar (Y x G x D)
    • 108g Ağırlık
    Konnektörler
    • USB v2.0 Desteği
    • 3.5mm Stereo Earjack
    • MicroSD Harici Bellek Yuvası (64 GB'a kadar)
    • Çift SIM desteği
    • Micro USB (5V, 1A) mevcuttur
    Yer
    • Yardımlı GPS / GLONASS mevcut
    Ses ve Görüntü
    • Biçim (AVI, WMV / ASF, FLV, MKV, MP4 / 3GP, WebM), Codec (MPEG4, H.264, H.263, VC-1, MP43, WMV 7/8, Sorenson Spark, VP8)
    • Full HD (1080p) Video Oynatma mevcut
    • 30 fps'ye kadar kayıt
    • Biçim (MP3, M4A, 3ga, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA), Codec (MP3, AMR-NB / WB, AAC / AAC + / eAAC +, WMA, Vorbis (OGG), FLAC)

.
    .

Samsung i9192 Galaxy S4 Mini Duos Samsung i9192 Galaxy S4 Mini Duos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazankar -- 17 Kasım 2014; 11:40:47 >

• Bu ürünün resmi kayıtlı paralel ithalat olanını alıp şebeke gitmesi,çekmemesi,konuşmanın yarıda kesilmesi veya wifi sorunu yaşayan varmı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alastor06

Bu ürünün resmi kayıtlı paralel ithalat olanını alıp şebeke gitmesi,çekmemesi,konuşmanın yarıda kesilmesi veya wifi sorunu yaşayan varmı arkadaşlar?

.
    .
    .
    Zaten Ülkemizde KVK-GENPA-C5 bunun gibi firmalar ithal etmiyor.Bildiğim kadarı ile

Ben Yaklaşık 2 aydır Paralel ithalattan almış olduğum i9192 telefonu kullanıyorum.

Tamamen sorunsuz. Çok Kullanışlı bir telefon.

Eksileri :

Aynı anda 2 hattı da arayamıyorsunuz. Yani ekranı 2 ye bölüp 2 çağrıyıda göremiyorsunuz.

Bir hatla konuşurken diğer hat arandığında ulaşılamıyor demiyor diğer atta atıyor ve ekranda görüyorsunuz çağrıyı
  • Diğer hatta nasıl atıyor hocam. Yönlendirme yaparakmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alastor06 -- 16 Aralık 2014; 23:40:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Diğer hatta nasıl atıyor hocam. Yönlendirme yaparakmı

Her şeyi otomatik yapıyor siz bir şey yapmıyorsunuz?
  • Ben bu telefonda şebeke sorunu yaşıyorum. 3G aktif olan hat 1-2 gün içinde çekmez oluyor ve öyle kalıyor. Anca kapatıp açınca düzeliyor. Sizde de var mı bu sorun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Ben bu telefonda şebeke sorunu yaşıyorum. 3G aktif olan hat 1-2 gün içinde çekmez oluyor ve öyle kalıyor. Anca kapatıp açınca düzeliyor. Sizde de var mı bu sorun?

3G yi kullanacağınız zaman aktive edin.Hem şarjınız daha çok gider, hemde 3g çekmeyen yerlerde şebeke sorunu yaşamazsınız. Ayarlar>Bağlantılar>Diğer ağlar>Mobil ağlar kısımından Şebeke modunu Yalnızca GSM seçerseniz şebeke sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum. 3G kullanmak istediğiniz zamanda yine aynı yerden Yalnızca WCDMA yı şeçebilirisniz. Sorun yine devam ederse son Rusya romunu yükleyin. Şu an kullanıyorum ve hiç bir sorun çıkarmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alastor06 -- 12 Ocak 2015; 14:12:51 >
  • quote:

quote:

Ben bu telefonda şebeke sorunu yaşıyorum. 3G aktif olan hat 1-2 gün içinde çekmez oluyor ve öyle kalıyor. Anca kapatıp açınca düzeliyor. Sizde de var mı bu sorun?

3G yi kullanacağınız zaman aktive edin.Hem şarjınız daha çok gider, hemde 3g çekmeyen yerlerde şebeke sorunu yaşamazsınız. Ayarlar>Bağlantılar>Diğer ağlar>Mobil ağlar kısımından Şebeke modunu Yalnızca GSM seçerseniz şebeke sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum. 3G kullanmak istediğiniz zamanda yine aynı yerden Yalnızca WCDMA yı şeçebilirisniz. Sorun yine devam ederse son Rusya romunu yükleyin. Şu an kullanıyorum ve hiç bir sorun çıkarmadı.

Şuan son Rusya yüklü zaten. I9192XXUCNJ3. 3G zaten görüntülü görüşme için lazım. 3G her zaman açık olmalı. Bu salak aleti G2'yi satıp görüntülü görüşme için aldım zaten. Mobil veri her zaman açık değil ama 3G açık olmak zorunda. Yoksa kırarım bu salak şeyi. Çok sinirlendirdi beni. Madem düzgün çalışmıyor yapmayın şöyle çöpleri. Bu samsunga güvenip samsung alanda kabahat zaten. Gerçi samsung almasam geriye GM kalıyordu ama neyse. Bu sorun sadece çift hatlılarda mı var yoksa genel bi s4 mini sorunu mu?

• quote:

quote:

quote:

Şuan son Rusya yüklü zaten. I9192XXUCNJ3. 3G zaten görüntülü görüşme için lazım. 3G her zaman açık olmalı. Bu salak aleti G2'yi satıp görüntülü görüşme için aldım zaten. Mobil veri her zaman açık değil ama 3G açık olmak zorunda. Yoksa kırarım bu salak şeyi. Çok sinirlendirdi beni. Madem düzgün çalışmıyor yapmayın şöyle çöpleri. Bu samsunga güvenip samsung alanda kabahat zaten. Gerçi samsung almasam geriye GM kalıyordu ama neyse. Bu sorun sadece çift hatlılarda mı var yoksa genel bi s4 mini sorunu mu?

3G yi pek kullanmadığım için bilmiyorum ama dün sizin için bütün gün 3G yi açıp denedim. Çekmeyen yerlerde şebekeyi kaybetti ama sonra tekrar buldu. Sizinkine benzer bir sorunun i9190 yani tek hatlı s4 mini lerde olduğunu duymuştum. Servise giden cihazların anakartını değiştirip yollamışlar. Birde hard reset atıp deneyin bence. Gerçekten can sıkıcı bir durum.inşallah düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alastor06 -- 14 Ocak 2015; 11:36:59 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

3G yi pek kullanmadığım için bilmiyorum ama dün sizin için bütün gün 3G yi açıp denedim. Çekmeyen yerlerde şebekeyi kaybetti ama sonra tekrar buldu. Sizinkine benzer bir sorunun i9190 yani tek hatlı s4 mini lerde olduğunu duymuştum. Servise giden cihazların anakartını değiştirip yollamışlar. Birde hard reset atıp deneyin bence. Gerçekten can sıkıcı bir durum.inşallah düzelir.

2 gün önce tamamen formatladım (wipe vs.). Biraz deneyim bakalım olacak mı yine. Sorun şu ki çift hatlı olanı malum sadece paralel ithalatla gelmişti. Bir de ben rootlamıştım hafıza yetmiyor diye. Şuan rootsuz ama sayaç 1 tabi. Dediğiniz gibi boardla ilgili bir sorunsa epey başım ağrıyacak demektir. 2 günde bir şebeke gidiyordu önceki halinde 2. hat gitmiyordu ama bir de kapatıp açınca düzeliyordu. Ben yazılımsal diye düşündüm ama inşallah donanımsal değildir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2 gün önce tamamen formatladım (wipe vs.). Biraz deneyim bakalım olacak mı yine. Sorun şu ki çift hatlı olanı malum sadece paralel ithalatla gelmişti. Bir de ben rootlamıştım hafıza yetmiyor diye. Şuan rootsuz ama sayaç 1 tabi. Dediğiniz gibi boardla ilgili bir sorunsa epey başım ağrıyacak demektir. 2 günde bir şebeke gidiyordu önceki halinde 2. hat gitmiyordu ama bir de kapatıp açınca düzeliyordu. Ben yazılımsal diye düşündüm ama inşallah donanımsal değildir.

Alıntıları Göster
    Sanmıyorum donanımsal olduğunu. Yakında son Rusya güncellemesi çıkar,Brezilyadan sonra. Bir de onu yükleyip denersiniz. Evet paralel ithalat ürünü olduğu için garanti biraz sıkıntı çıkarabilir. Dediğiniz gibi formattan sonra şu an bi deneyin bakalım. Yine aynı problem olacakmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alastor06 -- 14 Ocak 2015; 14:13:57 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.