Şimdi Ara

Max. 2000 TL bütçe ile çamaşır+bulaşık mak. tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar annemin evinde ki beko marka 7 senelik bulaşık makinası sonunda hakkın rahmetine kavuştu. Yenisi ellerimden öpüyor artık. Çamaşır makinası da geçen sene tamir görmüştü ama bu aralar oda gidici gibi. El atmışken 2 sini de aradan çıkartmak istiyorum. Başlıkta belirttiğim gibi max 2000 tl bütçeye sahibim. Bir süredir forumda araştırma yapıyorum ama kafa milyon oldu resmen. Bu bütçe ile alınabilecek en iyi f/p ürünleri nelerdir tavsiye edebileceğiniz. Yardımlarınızı bekliyorum.

• Bulaşık makinesi Profilo BM4224EG 4 programlı A+ sınıfı 900 tl bulabilirsin.10-20 lira asagisinada bulabilirsin.Çamaşır makinesinide başka marka arama Profilo CM102K0TR A+++ 7 Kg 1000 bunu al 900tl servisi cağır gelip ikisinde kurup gitsin.1800 lira 200 lira cebinde kalsın.
    Dersen çamaşır makinesi yeni bir model iç hacmide büyük olsun dersen Profilo CMG100ETR Super 8 Serisi Çamaşır Makinesi tafsiye ederim çok güzel makinedir.Şimdiden hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiridine -- 18 Kasım 2014; 2:06:29 >
  • Profilo BM4224EG ben de bu bulaşık makinasını tavsiye ederim profio beyaz eşya konusunda bayağı başarılı bir marka ve bildiğim kadarıyla fiyatı gayet uygun ürünün.
  • Öneriler için teşekkürler arkadaşlar. Zaten aklımda profilo vardı. Profilo BM4224EG modelini araştırırken Profilo BM5222EG ve Profilo BMA5251EG modelleri gözüme çarptı. 3 ürünü de 900 tl ye bulabiliyorum. BM4224EG 4 programlı iken BM5222EG ve BMA5251EG 5 programlı ama bunun dışında çok büyük bir fark göremedim aralarında. Birde 750 tl ye ELECTROLUX ESF6200LOW var ama kullanıcı yorumu bulamadım ürünle ilgili. Geçen sene 600 tl ye vermiş media markt kampanya ile Çamaşır makinesi içinde Profilo CMG140DTR Süper 9 aklımda.http://www.ozgurceyiz.net/asp/product/2258/Profilo-CMG140DTR-Super-9-Camasir-Makinesi-1400-Devir-9-Kg Burada 1230 tl ye geliyor kargo dahil ama sitenin güvenirliği hakkında bilgim yok. Artık bütçeyi biraz aşacağız gibi duruyor ama hamama giren terlermiş. Bakalım artık araştırmaya devam

• durall kullanıcısına yanıt
    BM4224EG tafsiye ederim çünkü 5222EG göre 3. sepeti var ve sepetleri daha kullanışlıdır orta sınıfta 3 sepetli bu fiyata zor bulunur zaten dönüşümlü yıkama tekniği var ki bu özellik çok önemlidir ayrıca daha sessiz çalışır ve daha ekonomik yıkar.Ama oto yıkama bana lazım dersen 5222EG tercih edebilirsin.Çamaşır makinesi ise güzel tercih etmişsin ama bu biraz büyük aile yada çok kirlisi olanlar için bunu doldurmakta sorun sonuçta bütün hepsini bir atmıyorsun makineye renkli ayri beyaz ayrı vs. tabi kullanıma bağlı.Benim önerdiğim makinenin 9 kg lık olanı zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.