Şimdi Ara

Tegra K1 için geliştirilen Strike Suit Zero üst seviye grafikleri ile dikkat çekiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Tegra K1 için geliştirilen Strike Suit Zero üst seviye grafikleri ile dikkat çekiyor

Nvidia'nın Tegra K1 yongaseti henüz iki tablet modeline kendisine yer bulabildi ancak destekleyen ilk oyunlar da piyasaya çıkmaya başladı. Bu oyunlar yongasetinin vaad ettiği grafik kalitesini gözler önüne seriyor. 

Strike Suit Zero adındaki oyun PC ve yeni konsollarda hali hazırda oynanıyor. Bir uzay savaşını konu alan oyunda birinci kişi veya üçüncü kişi olarak savaşıyorsunuz. Aynı anda 100 gemiye kadar it dalaşları, kozmik arka planlar ve lazer silahları Tegra K1 yongasetini sonuna kadar zorluyor. 

Robot veya uçağa dönüşebildiğiniz oyun 18TL fiyat etiketine sahip ve elbette sadece Nvidia Tablet ve Nexus 9 tablet modelleri ile uyumlu. Bu bakımdan görsel efektleri çok fazla kişinin tecrübe edeceğini söylemek zor. 

• Sırf Tegraya çıkan oyunlar yüzünden Nexus 9 alasım var Ayrıca Meizununda Tegra K1'li bir tableti var.Yani üç model olmuş oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muccos

Sırf Tegraya çıkan oyunlar yüzünden Nexus 9 alasım var Ayrıca Meizununda Tegra K1'li bir tableti var.Yani üç model olmuş oluyor.

Xiaomi MiPad sanırım hocam o Meizu değil. MiPad ben aldım kullanıyorum, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Orijinalden alıntı: muccos

Sırf Tegraya çıkan oyunlar yüzünden Nexus 9 alasım var Ayrıca Meizununda Tegra K1'li bir tableti var.Yani üç model olmuş oluyor.

Xiaomi MiPad sanırım hocam o Meizu değil. MiPad ben aldım kullanıyorum, tavsiye ederim.

Arkadaşlar merhaba,

Xiaomi MiPad'deki Tegra K1, ARM Cortex-A15 tasarımını baz alan dört çekirdekli ama 32-bit uyumlu versiyondur.

Nexus 9'daki ise Nvidia'nın özelleştirilmiş tasarım detaylarına sahip olan çift çekirdekli ama 64-bit uyumlu versiyondur.

Tegra K1'li cihazları kıyaslarken, bu detayı atlamamak gerekiyor.

Teşekkürler.

• Oyun bence shield tablet icin yapilmis

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.