Şimdi Ara

Mobilite: Huawei Ascend G7, Samsung Galaxy Note 4, Sony Xperia Z3 Compact ve cihaz akını... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
2.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzlediğim en iyi mobilitelerden. Muazzam . Şurada mesut çevik de olaydı iyiydi. Cihazlar arasında beni kendine çeken iki model var. meizu mx4 ve g7 . Tabi fiyatları alabileceğim seviyede olurlarsa. Mx4 çok güzel bir telefon. Kamerası güncellemeyle düzelir inşallah. G7 de sanal butonları o aşağıdaki çerçeveye koysaydı keşke. Snapdragon 400 ün enerji tüketimi gerçekten çok az . Bir yakınımın telefonu bizde kaldı bir hafta. 6 gün boyunca günde 1 saat müzik dinlemeyle şarjı %60 lara düştü gerçekten süper. snapdragon 410 da böyle olursa g7 fark yaratır diye düşünüyorum . Ayrıca erdi abinin kendini çinlilere benzetmesine bende yok artık diyorum :) . Kim ne derse desin moraliniz bozulmasın biz sizi seviyoruz. Böyle heyecanla devam edin. Kolay gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tutturulmus bir 64bit muhabbeti gidiyor.su anda is arkadasim yanimda note4;u var bende 6plus..6 plusda 64 bit islemci var note4 su anda 32bit calisiyor.dropbox'a baktik 64 bit'e guncellenmis.dropbox 32bit islemcisi olan arkadasimin note4'unde daha hizli aciliyor ve ayni anda cektigimiz 10 fotoyu benim 6 plus'dan daha hizli buluta gonderiyor:-).sunu demek istiyorum 64 bit olayi biraz pazarlama.ortalama kullanicilar zaten uygulamalarin 64 bit'de calismasinda hissedilir bir performans farki goremicek.:-).twitter'i,whatspp,instagram,facebook liste uzar vs..64 bit olsa ne olur 32bit olsa ne olur.!!!
  • Son düzenlemeye göre önce TRT bandrolü, onun üstüne ÖTV, onun üstüne de KDV geliyor.

100TL'lik bir mal TRT bandrolü ile 106TL oluyor.
    106TL'nin üstüne ÖTV binince 132.5TL oluyor.
    132.5TL'nin üstüne KDV binince 156.35TL oluyor.

Radyo olmasa 147.5TL olacakken...

Verginin vergisinin vergisi Devletimiz bizi sevmeye devam ediyor

Kaçırmadıysam, Mate 7'nin fiyatı açıklanmadı herhalde. Örneğin düşük modelinin radyosuz hali 1399TL olacaksa, radyolu hali 1499TL olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

Su videolari mobil izleme sorunu nezeman cozulcek? Uzun zamandir mobil cihazimdam videolari izleyemiyorum. Ayni sorunu yasayan onlarca insan var ama cozum yok.

Edit: chrome tarayici izletmedi ancak normal tarayici sorunsuz oynatti.

Usengeclikten izlemiyorum videolari chromu kapat obur tarftan ac falan ohooo napalim dh bizi begenmiyo demekki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anket sorularına özellikle yanlış cevap veriyorum
    bilesiniz
  • Nehalem kullanıcısına yanıt
    Dostum huawei nin tum cihazlarinda radyo var ama TRT ye bandrol parasi vermemek icin o ozelligini kapatip veya radyo apk sini kaldirip gonderiyorlar turkiyeye. Vergi kacakciligi bir nevi. Bazilarinda sadece radyo apk sini yukleyerek calistirabilirsiniz ama bazilarinda ise root yapip config dosyasindan o ayari aktif etmek gerekiyor. Basit veya zor her turlu acilabiliyor sonunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guaire

Son düzenlemeye göre önce TRT bandrolü, onun üstüne ÖTV, onun üstüne de KDV geliyor.

100TL'lik bir mal TRT bandrolü ile 106TL oluyor.
    106TL'nin üstüne ÖTV binince 132.5TL oluyor.
    132.5TL'nin üstüne KDV binince 156.35TL oluyor.

Radyo olmasa 147.5TL olacakken...

Verginin vergisinin vergisi Devletimiz bizi sevmeye devam ediyor

Kaçırmadıysam, Mate 7'nin fiyatı açıklanmadı herhalde. Örneğin düşük modelinin radyosuz hali 1399TL olacaksa, radyolu hali 1499TL olabilir.

Radyo vergisine 6 TL dediniz sonra da 1399 TL olan bir mal 1499 oluyor dediniz bu nasıl oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dolu dolu bir program olmuş,keşke hep böyle olsa! emeğinize sağlık
    orta ve üst segment için birer telefon seçecek olursam:
    Üst seviye kesinlikle note 4 olurdu hem bizde 1800tl gibi bir fiyatı var
    orta seviye içinde z3 compact alırdım, annem uzun zamandır akıllı telefon diyordu anneme hediye ederdim, şıkda bir telefon sonuçta :D

• erdi abi tlefonun tasarımına bakar mısınız diyosun telefon zor gözüküyo bu arada şu telefonların incelemeri çok geç geliyo hemen hemen tüm teknonoji siteleri z3 compact incelemerini gerçekleştirdi şu yayınları artık düzeltin mobilite 1 hafta yayınlanıyo 2 hafta yayınlanmıyo bunları yanlış anlamıyın öneri veriyom Eski telefon incelemeleri bana göre daha iyiydiler

• Masanın üstünde güzel telefonlar var ama işletim sistemleri ÇÖP.

• güzel bir program olmuş teşekkürler
    telefon üreticileri neden bataryası çıkarılamayan ve sd kart girişi olmayan telefon çıkarıyorlar

• 100TL'lik bir mal için dedim. Yani %6.
  • ahahaha 32 bitte çalışan 64bit işlemci :D

• Şu ana kadar izlediğim en güzel mobilite idi,cidden ellerinize kollarınıza sağlık,çok düzeylisiniz,çok iyisiniz..

• ÇOk güzel olmuş yine program ellerinize sağlık :D

• Erdi'ye sakal yakışmamış. Moda diye herkesin sakal bırakması gereksiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • övmedikleri telefon yok

• ERDİ abi o telefonlardan birini yollarmısın :D fazlalık yapmasın sizde
    gerçekten çok iyi açıklamalar oldu

• Çift hat modeli konusunda yanılmışsınızhttp://www.gsmarena.com/sony_xperia_z3_dual-6632.php
    Z3'ün Dual Modeli var hem üst düzey hem çift hat hemde Türkiyede satılıyor :)

• android lollipop, çıkış tarihi ne zaman ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.