Şimdi Ara

1000dk+1000sms+1gb..19tl (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
15
Favori
13.332
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun vodafone a gittim onlar da bu tarifeyi bilmiyor bakalim hat gecisi tamamlaninca sokakta kalmayalim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seferihsn

Heryöne olduğuna emin misiniz . Eskiden bunun sadece vodadonelilerle olanı 19 liraydı

ilk sayfayı okumadınız galiba.ilk sayfada arkadaş kalan dk larin resmini koymuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

quote:

Önce ki tarifenin süresi bitmeden bu başlamaz diye biliyorum ben o yüzden geçenlerden de tarifeleri bitmeye yakın geçmelerini tavsiye ediyorum çünkü mesaj attığınız tarihte 30 gün başlar, diyelim eski tarifeniz 20 gün sonra bitiyor yeni tarifeyi sadece 10 gün kullanabilirsiniz.

Hocam ben faturalıydım ve fatura kesim tarihim ayın 6'sıydı. Ancak faturasıza geçtim dolayısıyla faturalı dakikalarım vs. silindi. Şuanda 5i1 tarifesindeyim ve hiç konuşma dakikam vs. yok. Ne yapıcam yani ayın 6 sına kadar mı bekleyeceğim?

Normalde tarife bitince faaliyete geçer ama sizin durum farklı müşteri hizmetleri ile irtibat kurun.

Hocam bu bilgiden kesin olarak emin misiniz, yani tecrübe ettiniz mi veya duydunuz mu birinden? Ona göre ayın 6'sını bekleyeceğim. Şuanda mesajı attım ancak pakete geçmedi. Kullanacağım ne dakika var ne de başka bir şey var. Arama falan yapamıyorum. 20 TL yükledim bekliyorum bu şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

Kampanya guzel ama sarj cok yiyiyor vodafone.

vodafonunn fazla şarj yeme olayını anlamadım. şebeke ile şarjın bir alakası var mı ki ?

• kilecerme kullanıcısına yanıt
    Genelde iki tarife aynı zaman da olmaz ben öyle biliyorum ama yanlış yönlendirmek istemiyorum.

• quote:

Genelde iki tarife aynı zaman da olmaz ben öyle biliyorum ama yanlış yönlendirmek istemiyorum.

Ancak bu tarife değil ki hocam. Paket. Karışıklık olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhnmr

quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

Kampanya guzel ama sarj cok yiyiyor vodafone.

vodafonunn fazla şarj yeme olayını anlamadım. şebeke ile şarjın bir alakası var mı ki ?

Var hocam mobil operatörler kısmına bakarsanız bir çok konu var bunun üzerine ve internette de bir çok şikayet mevcut.
  • Öğrenci olmanın işe yaradığı nokta, vodafone :)
    Ben de kullanıyorum, her türlü yetiyor. Nokia 1280 olduğundan no net no cry yani :)) :P
    Tarifeden kastım paket hocam yanlış yazmışım bu arada benim vodafone'a geçişim 2-3 güne tamamlanır sonucu buraya yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 18 Kasım 2014; 20:54:04 >
  • bugun kac kez mesaj attım vodafone a..bazen gecısınız onaylandı yazdı, bazen hata verdi, bazende yas sınırına takıldıgınzıda dolayı kabul edılmedı yazıyordu...yasım 26 dan buyuk..sanırım sıstemde bır arıza var...ama gecısı onaylamıyor...
  • hiçbir yerde bulamadım bu kampanyayı . kaynak nedir , resmi kaynak göstermişsiniz ama şoplu olamaz mı , kampanya kabulünde , tarife detayı yazıyor mu beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 18 Kasım 2014; 21:32:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

hiçbir yerde bulamadım bu kampanyayı . kaynak nedir , resmi kaynak göstermişsiniz ama şoplu olamaz mı , kampanya kabulünde , tarife detayı yazıyor mu beyler

Kaynak yok bazı abonelere gönderilen sms mesajı.anladığım kadarıyla sistemlerinde açık var başkalarına kabul edebiliyor.lütfen mh yi arayıpta uyandırmayın .

• hayır bunu sormak için aramam elbette ama yaştan dolayı kabul edilmediğine dair bir mesaj gelirse , 25 yaş altı birisini referans göstermek için mecburen arayacağız müşteri hizmetlerini . hem vodafone temsilcileri/yetkilileri bu forumları bizden daha sık takip ediyor . **** forumlarında temsilcileri bile var . yani burdan birisinin arayıp sorması bence çok birşey değiştirmez . ama yine soruya tam cevap alamadım . resim fake olamaz mı , yani herkes bir şekilde geçiş yapar , sonra paket içeriği belli olduğunda bir bakmışsın 1000 dk 500 olmuş , her yöne dediği vodafone içi olmuş vs...

konuyu açan arkadaş için söylemiyorum bunu , sadece bu şekilde sazan.avi diye yapılmış bir sürü incisözlük etkinlikleri var . bence emin olmakta fayda var
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Eski konu :

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=93770282&p=1#93770282

-Tarifeye sadece mesaj yoluyla geçiliyor , online işlemlerden, müşteri hizmetlerinden vs geçiş yapamazsınız

-Diğer operatörlerden yada vodafone faturalıdan bu tarifeye geçiş yapmak isteyenler vodafone faturasıza geçip 1 ay bekledikten sonra (tarife değikliği minimum 1 ay olduğı için) ilgili mesajı 7000' e gönderdikten sonra tarifeye geçebilirler

-25 yaşından büyükseniz, 25 yaşından küçük aynı soyadı taşıyan kardeş , yeğen vs vodafone müşteri hizmetlerini arayıp veya vodafone merkezlerinden "kullanıcı tanımlama" yapmak istediğinizi belirttikten sonra tarifeye geçiş yapabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

hiçbir yerde bulamadım bu kampanyayı . kaynak nedir , resmi kaynak göstermişsiniz ama şoplu olamaz mı , kampanya kabulünde , tarife detayı yazıyor mu beyler

2 gün önce bende geçtim sorun yok geçilebiliyor hala ve resimde şoplu falan değil. aynısı benim self servistede göründü.
    Yalnız adi vodafon fatura kesim tarihinde faturasıza geçmek için önceden talimat verdim ama fatura kesim tarihinde beni faturasıza geçirmedi 1 gün sonra geçirdi bu sebeple muhtemelen 1 fatura (yani 24 tl) daha kitleyecekler. bu konuda ne yapılabilir. tecrübeli arkadaşlar muhakkak vardır. yardım bekliyorum.

• Denilen SMS i attım, olumlu cevap ta aldım , fakat halen Duble1000 tarifesinin dakikaları olduğundan , web işlem merkezi halen duble 1000 kotasını gösteriyor.

Genc1000 e gerçektende geçip geçmediğimi sorgulama yöntemi var mı ?
  • quote:

-Tarifeye sadece mesaj yoluyla geçiliyor , online işlemlerden, müşteri hizmetlerinden vs geçiş yapamazsınız

-Diğer operatörlerden yada vodafone faturalıdan bu tarifeye geçiş yapmak isteyenler vodafone faturasıza geçip 1 ay bekledikten sonra (tarife değikliği minimum 1 ay olduğı için) ilgili mesajı 7000' e gönderdikten sonra tarifeye geçebilirler

-25 yaşından büyükseniz, 25 yaşından küçük aynı soyadı taşıyan kardeş , yeğen vs vodafone müşteri hizmetlerini arayıp veya vodafone merkezlerinden "kullanıcı tanımlama" yapmak istediğinizi belirttikten sonra tarifeye geçiş yapabilirsiniz

ben faturalıdan geçtim 5i1 altın tarigesine açılınca msj attım hemen geçti.kontur yükledim.1000dk 1000sms 1gb geldi

• elk-elektronik8606 kullanıcısına yanıt
    Bende başvurdum benim de öyle olur inşallah ama arkadaş faturalıdan geçmiş ve olmamış ondan dolayı paylaştım.

• ben şimdi aveadan geçsem,peki 1 ay sonra kampanya biterse ,böyle bir durum olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyll -- 19 Kasım 2014; 11:27:00 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.