Şimdi Ara

1000dk+1000sms+1gb..19tl (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
15
Favori
13.331
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde oyle oldu tarifen 10 gün önce yenilendi ama geçiş yaptım sıkıntı olmadan hattında 19 tl yoksa sıkıntı yok. geçişini yap dakikarların bittiği zaman da ise 19 tl yuklersin yeni dakikaların sms lerin internetin gelir :)
  • Sarj sorunu hakkinda bir bilgim yok ama Avea nin 1 GBlik internetin Turkcell in 1 GBlik internetinden sanki iki kat fazlaymis gibi.Turkcellde 2 Gb internet 10 15 gun zor yeterken aveada bitmiyor bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Standartuye S kullanıcısına yanıt
    Turkcell'de bir saniye bile girip çıkarsan 100 kb yazar ondan dolayı çok çabuk bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

Turkcell'de bir saniye bile girip çıkarsan 100 kb yazar ondan dolayı çok çabuk bitiyor.

Yani hic gorundugu gibi degil Turkcell in interneti.Avea merkezi bolgelerde interneti sorunlu degil ama bu vodafone cok sarj yer denmesi dusunsurucu bir durum

• Standartuye S kullanıcısına yanıt
    Ben 1,5 sene önce 3 hattımı Turkcell'den Vodafone'a taşıdım en ufak bir şarj sorunu yaşamadım beni geçtim diğer hatlarımı kardeşlerim kullanıyordu onlara da sordum onlarda en ufak sıkıntı yaşamadıklarını söyledi yani bu şarj olayı biraz piskolojik geliyor bana ama yine de kimseye yalan söylüyorsunuz diyemeyiz.

• Vodafone luydum ben de bu tarifeye geçtim haber verene teşekkürler

• Telefonu yeni aldım yeni hat alacağım taşıma falan yok bende bu tarifenden yararlanabiliyor muyum ?
  • Ne zamana kadar?
    1 hafta daha varsa ben bu pislik Turkcell'de asla durmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus_4151

Telefonu yeni aldım yeni hat alacağım taşıma falan yok bende bu tarifenden yararlanabiliyor muyum ?

sana muhtemelen cep merkezi bi koda vercektir açılınca gönderin diye onu gönderme genc1000 yaz 7000 e gonder.vermezde form doldururken hangi tarife istiyorsunuz derse 5i1 altın tarifesini işaretlettir açılınca buna geç

son tarih belli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redesus

Vodafone luydum ben de bu tarifeye geçtim haber verene teşekkürler

hat sahibinin yaşı kaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiRVeee

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.LucidReam

Turkcell heryöne 500dk heryöne 1000 sms 2gb internet=25 TL (kontörlü). Vodafone ve Aveanın eziyetini çekmeyin boş yere.

250 + 250 dk oldugunu biliyordum. Link atarmisin

Turkcell bu tarifeye özel olarak 2. sınıf kalitede internet sunuyor. bilginize...

Saolda.
    Vodofonede 19 tl dedikleri kampanyada 2. sınıf kalite sunuyor.
    Ben şuan avea woopstayım. İnternet berbat. 23 tl 500 dk 5000 sms 2gb internet kampanyasıydı.

Gerçek kalitede internet almak için 1gb sine 15-20 lira bayılmamız gerekecek herhalde ?

Turkcell bir garip valla full çekiyor arayan ulaşamıyor. interneti bazı saatlerde 1g hızına düştüğü oluyor

• Avea şehir merkezinde evde çekmiyor onun için değiştirmeyi düşünüyorum ben de.

Hat sahibi 25üzerinde kendi tc numaram ile falan geçme şansım var mı acaba nasıl bir yol izlemek gerekiyor ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.LucidReam

Turkcell heryöne 500dk heryöne 1000 sms 2gb internet=25 TL (kontörlü). Vodafone ve Aveanın eziyetini çekmeyin boş yere.

250 + 250 dk oldugunu biliyordum. Link atarmisin

Turkcell bu tarifeye özel olarak 2. sınıf kalitede internet sunuyor. bilginize...

Saolda.
    Vodofonede 19 tl dedikleri kampanyada 2. sınıf kalite sunuyor.
    Ben şuan avea woopstayım. İnternet berbat. 23 tl 500 dk 5000 sms 2gb internet kampanyasıydı.

Gerçek kalitede internet almak için 1gb sine 15-20 lira bayılmamız gerekecek herhalde ?

Turkcell bir garip valla full çekiyor arayan ulaşamıyor. interneti bazı saatlerde 1g hızına düştüğü oluyor

Avea interneti berbat ötesi. Google dışında hiç bir site adam gibi açılmıyor. Mobil veride evde 3mbps görüyom ^^
    Ayrıca o dediğin problem avea'dada var. Telefon açık , full çekiyor ama arayanlar ulaşamıyor... Telefonu aç kapa yapınca düzeliyor anca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bazzzingaaa

Haber eden arkadaşa teşekkür ederim. 1000 dakika her yöne benim için çok iyi oldu. 500 dakika 5000 sms ve 2gb internet 25 liraydı. Sms ve net 1 er lik yeterli benim için. Bana dakika lazımdı iyi oldu :)

konuyu acan arkadasa tesekkurler
    500 dk 5000 sms 1 gb ınternet vardı 1 gb da freezone dan gelıordu dk yetmıyrdu dıgerlerını pek kullanmıyordum bır umut belkı gecer dedım msj attım gecısınız yapıldı dedı super oldu valla sımdı TL yuklesem paket ıcerıgı yuklenırmıkı acaba yoksa mevcut paketın bıtmesımı gerek
  • Kardeşimin duble 500 tarifesini şimdi buna geçirdik.Paketi de dün yenilenmisti ve hesabında 16 TL kalmıştı.Şu an bakiyesi -3 TL ye düştü.Acaba neden olmayan parayı çekti ve hemen paketi yükledi.
    Duble 500 paketinin bitiminde yapmayacak mıydı bu işlemi?

• Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    avans tl yi açmış

• inexo kullanıcısına yanıt
    Paket bitiminde istesek yapmazlar bunu.

• ssLh kullanıcısına yanıt
    Paketin üzerine eklendi benim

• paket değişikliğniz yapılmıştır diyor..ama bakyorum netten hala duble1000 gorunuyor..nasıl anlayacagım gectıgımı?
  • 7000 e atilan mesj sonrasi gelen cevap su sekilde... "Paket degisikliginiz yapilmistir. Paketinizin desteklenmedigi servisler silinecektir." Hatta 3 kusur lira var, yarin gereken mevlayi yukleyince pamet aktif halemi gelicek acaba..

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.