Şimdi Ara

yazıcı4fotokopi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben okulumuz için yazıcı alıcam öğretmenimizin istediği özellikler yazıcı olmalı renksiz , fotokopi özelliği olmalı ve otomatik basım olmalı yanı tek seferde 20 kopya çekebilmeli tonerli olmalı ama dolum yapılabilen bi toner olmalı çünkü çok pahalı tonerler , ben çok araştırdım ama malesef bulamadım bana yardımcı olabilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstozdmr79 -- 16 Kasım 2014; 17:13:54 >

• dolumu rahat olsun ve servis almadan kullanmak istiyorsanız canon veya hp markalarından bütçenize uygun olan
    makinayı alabilirsiniz.genelde öğretmenler istedikleri çekim adetini rahatça girecekleri makinayı tercih ediyorlar buna dikkat edin.
  • evet marka olarak hp bakıyorum ama model bulamıyorum teknoloji marketlere soruyorum bir hafta otomatik fotokopi çeken modele bir sonraki hafta çekmiyor dediler kafam karıştı benim istediğim model adı . yani tonerli tek seferde 20 adet aynı anda fotokopi çekebilen yazıcı .çok model var ama çoğu tek tek fotokopi çekiyor yada toneri çipli olduğu için dolumu yok.
  • dolum olmasına gerek yok muadil toner fiyatlarıda gayet uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.