Şimdi Ara

REEDER P8

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
26.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefonu görenler var mı? Özellikleri ve ekranı beni çok etkiledi. Fiyatının da 800 lira olması çok iyi.

Ancak inceleme, video, resim bulamadım. Satın alanlar var mı?

Teknosa:http://www.teknosa.com/urunler/125071388/reeder-p8-akilli-telefon#product-features

Sitesi:http://www.reeder.com.tr/anasayfa-urunleri/reeder-p8.html

• quote:

Orijinalden alıntı: darrenjonas

Bu telefonu görenler var mı? Özellikleri ve ekranı beni çok etkiledi. Fiyatının da 800 lira olması çok iyi.

Teknosa:http://www.teknosa.com/urunler/125071388/reeder-p8-akilli-telefon#product-features

Victor U2 nin aynısı cihaz.

Çinde ayni cihazın farklı markalarla satıldığına çok şahit oluyordukta Türkiye'ye de sıçradı aynı durum.

Acaba bunun piline kaç mAh demişler. Çünkü Victor U2 'nin pili 3100 mAh etiket yazmışlar ama o kadar değil ve şarj yetmediğinden çok şikayet edildi.

Uyanıklar ekrana intelin logosunu yapıştırmışlar birde intel ile hiçbir alaka olmamasına rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 16 Kasım 2014; 18:18:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende biraz araştırdım firma 2009'da kurulmuş zaten. Alırken düşünmek gerek. Bende ekranın çerçevesiz oluşuna tav olmuştum. İncelemeler gelsin de görelim.
  • Victor U2 ile aynı telefon. O konuyu inceleyebilirsin. Resimlerde çerçevenin ince göründüğu yanıltmasın. Photoshop sağolsun, göründüğü kadar ince değil.

Ha fiyatları uygün ama şarjı iyi olsaydı tavsiyelik olabilirdi.

• Çok sağolasın koppa bilgilendirdiğin için. Böyle kaliteli telefonu henüz ucuza alamayacağımızı tekrar anladım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: koppa

quote:

Bu telefonu görenler var mı? Özellikleri ve ekranı beni çok etkiledi. Fiyatının da 800 lira olması çok iyi.

Victor U2 nin aynısı cihaz.

Çinde ayni cihazın farklı markalarla satıldığına çok şahit oluyordukta Türkiye'ye de sıçradı aynı durum.

Acaba bunun piline kaç mAh demişler. Çünkü Victor U2 'nin pili 3100 mAh etiket yazmışlar ama o kadar değil ve şarj yetmediğinden çok şikayet edildi.

Uyanıklar ekrana intelin logosunu yapıştırmışlar birde intel ile hiçbir alaka olmamasına rağmen.

Tamamen aynısı değil.Victor hd bu full hd.

• Ben Bugün aldım gayet güzel bir telefon,hafif,kullanışlı,ince ve benim için en önemlisi hızlı ve ekran çözünürlüğü çok iyi.bu fiyata alınabilecek en iyi telefonlardan biri.Aldığıma pişman olacağımı sanmıyorum.
  • Hayırlı olsun hocam, fotoğrafını çekip buraya atabilirsen çok memnun olurum. Acaba ekran çerçevesi resimdeki kadar ince mi en çok onu merak ediyorum.
  • researcher3249 R kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Reeder P8 aldınız galiba.

Kullanımı ve teknik özellikleri hakkında bilgi verebilirmisiniz.

Pili 1 günü rahat tamamlıyor mu?
  • quote:

Hayırlı olsun hocam, fotoğrafını çekip buraya atabilirsen çok memnun olurum. Acaba ekran çerçevesi resimdeki kadar ince mi en çok onu merak ediyorum.

Bu tür aldatan firmaları aldatıcı görseller ile tanıtım yaptıkları için mahkemeye vermek lazım aslında.

Bu telefon OEM denilen cinsten bir telefon yani ortalık malı bir cihaz. Çin de X şirketi, değişik donanımlar ile parça başına üretimini yapıp başka firmalara satıyorlar. Bizim tekstildeki fason üretim gibi.

Aynı kasanın içinde çok değişik konfigrasyonlar ile çok değişik markalar altında satılıyor bu cihaz. Ulefone (Star) U58 - E-Ceros One - Qube Colonia - ConCorde SmartPhone 5500 - Victor U2 - Mijue M800 - QU5 (detaylı araştırmadan bile bu kadarı çıktı)

Elden çekilen fotoşopsuz fotoğrafı görüp karar ver bence.

REEDER P8

• Alakası yok ya. Gerçekten şikayet etmek lazım. Fotoğraftakine bak gelen telefona bak. Şu anda en ucuz ve en iyi telefonu yapan firma yine General Mobile. Diğer çıkanlara inanmamak lazım.
  • Telefonu bugün gördüm, tipi hoşuma gitti, karizma duruyor.
    Konuyu daha önce görseydim resmini çekerdim.
    Kafayı karıştıran şey kullanımı aslında, kronik sorun var mı, oyunları ve programları açıyor mu diye.
    Ayrıca benim için rom atmak da önemli, bunun için destek verirler mi bilinmez.

• Arkadaşlar bu vakitten sonra Android 5.0 güncellemesi almayacak telefon alınmaz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: cngzmls

Arkadaşlar bu vakitten sonra Android 5.0 güncellemesi almayacak telefon alınmaz bence.

Android L alinca telefon havalanmayacak. Api bakimindan ustun olmak 4.1den sonra birsey farketmiyor.

• Arkadaşlar Victor U2 modeliyle asvalt 8 gibi telefon canavarı bir oyunun kasmadan ve grafik olarak bir hata vermeden oynandığına dair görüntü Youtube'da mevcuttur. Kaldı ki U2 720p yani HD

Telefonu hafta sonu Bimeks mağazasında fiziken gördüm. Ekranı 1080p yani FHD. Antutu testini kendim yaptım 27 binin üzerinde skor aldı. Yeterince hızlıydı. Gece olduğu için kamerası çok iyi değildi. Not3 kadar yani. Dizayn olarak da beğendim. 5 inç olsaydı hemen alacaktım.

Oyun oynamadan duramayan insanlardan biri olmadığım için bir akıllı telefonda aradığım her şey vardı, benim için. Diğer bilinen markalara dört haneli rakam vermeye niyetim hiç yok.

850 TL'lik fiyatta KDV ve ÖİV düşünüldüğünde Türkiye şartlarında makul geldi. Üstelik 2 yılda garantisi olacak.

Kısmet olursa ay başında almayı düşünüyorum.

Öncelikle telefondan ne beklediğinizi tespit etmeniz sonrada bu kadar para verilen bir ürünü fiilen incelemenizi bir arkadaşınız olarak tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adanaliserdar -- 19 Kasım 2014; 22:28:11 >

• Bu fiyat seviyesine çıkmışken daha bilindik markaların cihazlarını almak daha mantıklı bence. Zenfone 5 ve Zenfone 6 gibi, Huawei Ascend G7 gibi, Galaxy S4 gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 19 Kasım 2014; 2:38:59 >
  • Fiyat 900 ?

• Arkadaşım Android 5.0'ın getirdiği yenilikleri bilmiyorsun sanırım.Art'ye geçiş daha akıcı bir tel sağlayacak.Ayrıca batarya ömründe ciddi bir artış olacak.Ayrıca material tasarım çok hoş bence.
  • Gençler 1000 liraya Huawei Ascend g7 gelecekmiş.
    http://superkarinca.com/huawei-ascend-mate-7-ve-g7-turkiyeye-geliyor/
  • quote:

Orijinalden alıntı: cngzmls

Arkadaşım Android 5.0'ın getirdiği yenilikleri bilmiyorsun sanırım.Art'ye geçiş daha akıcı bir tel sağlayacak.Ayrıca batarya ömründe ciddi bir artış olacak.Ayrıca material tasarım çok hoş bence.

Art gercegi dogru fakat batarya omru hakkinda pek goze batacak artis olmaz bence

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.