Şimdi Ara

telefon sizce nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar size bir telefon göstereceğim sizce özellikleri ve fiyatı uygun mu ?

DOOGEE Valencia DG800 Telefonun markası bu Doogee türkiyede pek tanınmış bir telefon değil ama ispanya ve italyada kullanılan bir telefon. FİYAT 550 TL

4.5 inç ekran

88° Ultra-geniş Açılı Ön Kamera

Valencia DG800, 13 MP arka ve 8 MP ön kamera ile donatıldı. Ön kameranın 88° ultra-geniş açısı.

Fotoğraf çekmek, galeride dolaşmak, internette gezinmek, kitap okumak ya da gelen çağrıyı cevaplamak... Artık telefonunuzun arkasına hafifçe dokunarak bunları yapabilirsiniz.

Android işletim sisteminin tüm gelişmiş özelliklerinden faydalanabilmeniz için Valencia DG800, Android 4.4.2 KitKat ile birlikte geliyor.

Yenilenmiş yüksek performanslı Cortex-A7 işlemci mimarisi ile uygulamalar daha akıcı, enerji tüketimi daha düşük. 28nm üretim teknolojisi ile üretilmiş bu yeni işlemci sayesinde performans ikiye katlanıyor. İnternette daha hızlı gezinti, daha akıcı oyunlar ve pürüzsüz arayüz kullanımı...

1 GB Ram ile arka planda çalışan uygulamalar için daha çok bellek, daha akıcı bir kullanım deneyimi. 8 GB hafıza sayesinde "Hafıza Doldu!" endişesi olmadan binlerce resim, yüzlerce MP3 ve uygulama için yeriniz var.

telefon sizce  nasıl? telefon sizce  nasıl? telefon sizce  nasıl?

• Alinmaz para tuzagi bir nevi general mobile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

Alinmaz para tuzagi bir nevi general mobile

niye kardeşim ne sebeple olumsuz yaklaştığnı da açıklarmısın ? Benim bütçem 550 lira çünkü yüksek fiyatlı telefonlar alma olasılığım yok
  • moto g almaya bak
  • nasıl bi telefon bilgi verebilirmisisn
  • iyi
  • Zenfone 5 ya da 6 o fiyaglar için en iyisidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemcinin markasi ne

• Çöp

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.