Şimdi Ara

ADSL sorunu.Lütfen yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaw arkadaşlar belkide 100 kez bana yardım ettiniz ama lütfen bu seferde edin.
    Bööle bi sorun olamaz saçmalık adeta.Kısaca özetliyorum.
    Arkadaşın evine ADSL aldık.Hattın açıldığını söylüyorlar.Modemi takıyoruz ve üzerindeki 3 ışıkta yanıyor.Yanyana olanlar yan.Power-Lan bide öbürü adını unuttum.İlk sorum şu?Bu yanyana olan 3 ışık yandığında ADSL bağlantısı var anlamına gelirmi?

Sonra Yerel Ağ bağlantı ikonu aşağıda çıkıyor ama internete bağlanmıyor.Ne yapmalıyım lütfen yardım.
    Ağ bağlantılarında bi ayarmı gerekiyor?

• Hocam kullanıcı adını ve şifreni girdinmi modeme, eğer girdiydsen en basitinden şunu dene,
    Denetim Masası> İnternet seçenekleri> Bağlantılar > Yerel Ağ Ayarları > Ayarları otomatik olarak algıla kutucuğuna çentik at, uygula tamam de ve kapat. Sonra browserini aç bakalım. Bekliyorum acele et. Bu arada modemin markasını da ver...
  • yaw yüzbaşım o evde değilim şuan

Ayrıca Us robotics 9107 var ama o arızalı çıktı başka bi modem var.Ondada şifre girecek yer yok.Sanırım direk bağlanması gerekiyor.Zaten bu modemde 3 ışık yanıyor ya.
    Şifreyi nereye gireceğim
  • Yokmu bunun bir kullanma kitapçığı, yokmu bu modemin bir ip'si? Şifre ve kullanıcı adı girmeden internete erişebilem modem icat ettilerde bizim mi haberimiz yok. Hocvam sen bi araştır. Başka dediğin modemin markası modeli varsa ver bakalım.
  • origo gibi bişi.Yalnız inan ben burada yani benim evde driverını cd sini falan yüklemeden takıyorum ve bağlanıyor.
    Şuan Us robotics kullanıyorum.Bu şifresiz açılmıyor ama o açılyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.