Şimdi Ara

XCOM: Enemy Within daha fazla uzaylı ile mobil mağazalardaki yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• XCOM: Enemy Within daha fazla uzaylı ile mobil mağazalardaki yerini aldı

PC ve konsolların beğenilen uzaylı avlama simülasyonu XCOM: Enemy Unknown'u mobil cihazlara getiren ve başarı kazanan 2K Games, bu kez XCOM: Enemy Within genişleme paketini bağımsız bir uygulama olarak indirmeye sundu.

Uzaylı işgaline uğramış bir dünyada geçen yapım, bu işgale karşı koymak için özel olarak yetiştirilen XCOM birliklerinin kontrollerini bu kez de mobil oyuncuların ellerine bırakıyor. Oyunda kontrol tek bir dokunuşla oluyor. 

Yeni oyunda orijinal genişleme paketindeki üs kurma, kaynak yönetimi, uydu fırlatma, silah araştırmaları yapma ve taktik tabanlı savaşlar yönetme gibi özellikler aynen devam ettirilmiş. Ancak ek olarak yeni haritalar, uzaylılar, silahlar, kabiliyetler eklenmiş. Örneğin askerlerin genetik olarak modifiye edilebilmesi, mekanize edilmiş siber giysiler, iki yeni uzaylı ırkı, EXALT düşman birliği, Meld enerji kaynağı bunlardan bazıları. Ayrıca XCOM merkezini savunduğunuz bir senaryo da mevcut. 

Birebir mücadeleler yapabildiğiniz çok oyunculu modda Google Play veya Game Center üzerinden karşılığınızı bulabiliyorsunuz. Oyun iOS için 28TL, Android için 29TL ve 2.8GB boyuta sahip.

• Umarım en çok korsanı indirilen oyun bu olur.
    28 tl nedir arkadaş! Nereye gidiyor bu mobil oyun fiyatları!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.Amadeus -- 16 Kasım 2014; 0:22:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Umarım en çok korsanı indirilen oyun bu olur.

Çok ünlü oyundur. PC portu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Biliyorum cok unlu bir oyun ama gene de boyle fiyat olmaz. Begendigim her uygulama/oyunu satin alan biri olarak boyle fiyatlar bana abes geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Biliyorum cok unlu bir oyun ama gene de boyle fiyat olmaz. Begendigim her uygulama/oyunu satin alan biri olarak boyle fiyatlar bana abes geliyor.

Yani ben de vermem açıkçası o kadar para ama veren de az değil. Türkiye pek veremez.

• Oyun diğer mobil oyunlar gibi değil direk AAA bir oyunun konsol portu fiyat normal. Tabii 14tl gibi bir fiyat tüketicileri daha mutlu ederdi ama yapacak bir şey yok.

• quote:

Çöp gameloft oyunlarının fiyatlarına göre fiyatı çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobilde oynadığım en iyi oyun diyebilirim. Yılbaşı indiriminde yarı fiyatına aldım ve gerçekten değdi. Shadowrun da buna benzer. Tabi note 4 te ilk 5 dk dan sonra cihaz ısınınca biraz kasıyor ama olsun. 2 kere bitirdim şimdi tekrar oynuyorum )

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.