Şimdi Ara

210 TL KARGO ÜCRETSİZ SiliconPower 8gb 1600mhz CL9 DDR3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
754
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    çok pahalı, bir senedir fiyatlar aynı halbuki düşmeleri lazım.
  • Mecbur kalmadıkça alınmaz bu fiyatlara. Bu gidişle ancak sistemi yenileyince ram yükseltebileceğiz galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Saçma fiyat Politikaları Yüzünden masaüstü pc kavramı tarih olacak yakında. Eskiden toplama pc uygun olurdu notebook lükstü şimdi tam tersi olmuş durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

Bu Saçma fiyat Politikaları Yüzünden masaüstü pc kavramı tarih olacak yakında. Eskiden toplama pc uygun olurdu notebook lükstü şimdi tam tersi olmuş durumda

1 aylık 2.el i7 3630qm gtx670m li 2100~ e laptop aldım hem asus hem gamer pc soğutucusu falan herşeyiyle tastamam çift hdd 17.3" fhd ne bileyim masaüstü pc gibi bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Troll King -- 15 Kasım 2014; 22:32:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

Bu Saçma fiyat Politikaları Yüzünden masaüstü pc kavramı tarih olacak yakında. Eskiden toplama pc uygun olurdu notebook lükstü şimdi tam tersi olmuş durumda

Ram slotu fazla anakartlar tercih ederek aşmaya çalışıyoruz. Bu fiyat, fiyat performans olarak soguk bir fırsattır.

• masaüstünün yerini hiçbir notebook tutmuyor
  • http://i.imgur.com/xLuiWF6.jpg 2 sene önce 66 dolara aldığım ramniye böyle uçtu 4 gb alayım diye baktım fiyatı görünce kaçtım
  • Hali hazırda 8 gb raminiz varsa ve ssdniz yoksa ram yükseltmek yerine kesinlikle ssd alın tavsiyem. Ssd sisteme seviye atlatmak için çok önemli bir parça bunu yaşadım gördüm kalan donanımlar iyi olsa da hdd yüzünden çok iyi performans alamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

Hali hazırda 8 gb raminiz varsa ve ssdniz yoksa ram yükseltmek yerine kesinlikle ssd alın tavsiyem. Ssd sisteme seviye atlatmak için çok önemli bir parça bunu yaşadım gördüm kalan donanımlar iyi olsa da hdd yüzünden çok iyi performans alamadım.

Kesinlikle... Ssd olmayan bilgisayara 64 Gb ram takıp alacağınız performanstan daha verimli olur 60 Gb olsa da takacağınız Ssd, benim tecrübelerime göre.
  • n11'deki bu satıcıdan bu markanın soğutucusuz olan modelini aldım telefon edip stokta olmadığını söyleyerek siparişi iptal ettirmeye çalıştılar. ben kabul etmeyince aynı fiyata bundan piyasada daha ucuza satılan hi-level ram göndermeye çalıştılar. kabul etmeyince keyfiniz bilir sipariş otomatik iptal olana kadar beklersiniz diye tehdit ettiler. n11'e şikayet ettim 4-5 gün sonra ancak iptal edildi paramıda 10 gün sürmüştür geri almam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.