Şimdi Ara

kasadan ses geliyor acil yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ustadlar kasadan rahatsiz edici bir ses geliyor islemci fanini degistireyim dedim olmadi kendi faninin yuvasini sokemedim bu ses nereden geliyor olabilir ustalara hormetler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aristokrat06 -- 20 Ekim 2006; 20:36:21 >

• tam olarak nereden geliyor ayrıca sokmek gercekten cok basit işlemci sogutucu sistem diyelim fan yanlış olur ya hata yapıp zarar verdiysen işlemcide yana bilir yapamıyosan bi bilene götür açma makinayı derim.....
  • fandan geldiğine eminsen fanları temizle ve yapabiliyosan çok hafif yağ sür diycem ama bu işten pek anlamadığın belli dostum sen kendin tek başına deneme çok hassas aletler zarar verebilirsin
  • Oncelikle nasıl ses geldigini soyleseydiniz yardım konusunu acabilirdim fakat fanla alakalı bisey soylemissiniz degistirdigize gore fanda sorun yog.
    Lutfen işlemci fanı kasa fanı ekrankartı fanı vs.. bunlara kablo deyip deymedigine dikkat edininiz eger sorun cozulmediyse sesin geldigi yeri kasa kapagı acıkken deneyeniz sesin nerden geldigini tespit edin cunku sesin geldigi yer hdd bile olabilir saygılar
  • bu sesin nerden geldiğini burada kimse tahmin edemez;en iyisi sen kasanın yan kapağını aç bilgisayarı çalıştır,sesin tam olarak nerden geldiğine bak.Ama dikkat et garanti etiketine zarar verme
  • ekran kartı fanınıda kontrol et ordanda geliyo olabilir....
  • benim intel anakartin uzay mekigi bir bir fani ondan geliyor kesinlike ayrica 10 senelik bilgisayarciyim anakarti bilmedigim icin ilk ses olayiyla karsilastim gaipten sesler duyuyorda olabilirim saka bir yana ekran kartinida titizlikle yagladim hdd olamaz cunku hdd olsa eski anakartdada ses gelirdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.