Şimdi Ara

Dizi önerisi (içerik içeride)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İngilizce hazırlık öğrencisiyim. British ağırlıklı bir dizi olması tercihimdir (dil eğitimi açısından)
    Önerilerinizi bekliyorum

• Sherlock
    Lie To Me
  • Coupling
    Downton abbey
    Sherlock
    Doctor who
    Skins
    Misfits
    Black books
    The inbetweeners
    The it crowd
    Utopia
    Black mirror

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 15 Kasım 2014; 6:03:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunyasr

İngilizce hazırlık öğrencisiyim. British ağırlıklı bir dizi olması tercihimdir (dil eğitimi açısından)
    Önerilerinizi bekliyorum

the Inbetweeners
    The Mighty Boosh
    The IT Crowd
  • IMDB Puanları yüksek midir? Yani yüksekse çoğu kişi tarafından seviliyor derler ama bilemedim. NE diyorsunuz? Hiç duymadığım dizi isimleri
  • quote:

IMDB Puanları yüksek midir? Yani yüksekse çoğu kişi tarafından seviliyor derler ama bilemedim. NE diyorsunuz? Hiç duymadığım dizi isimleri

Yüsek, WISDOM'ın önerdikleride benim önerdiklerimde büyük ihtimalle seveceğiniz diziler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

quote:

IMDB Puanları yüksek midir? Yani yüksekse çoğu kişi tarafından seviliyor derler ama bilemedim. NE diyorsunuz? Hiç duymadığım dizi isimleri

Yüsek, WISDOM'ın önerdikleride benim önerdiklerimde büyük ihtimalle seveceğiniz diziler.

Teşekkürler. Daha başka önerileriniz varsa alırım :)
  • Şunlardan önerdiğiniz var mıdır bi de? Hangisi amerikan hangisi ingiliz ingilizcesi bilmiyorum
  • quote:

imdb = kalite tartışılır ama @Professional Geek ve benim yazdılarım genel olarak İngiliz dizilerinin enleri

• quote:

Şunlardan önerdiğiniz var mıdır bi de? Hangisi amerikan hangisi ingiliz ingilizcesi bilmiyorum

hiçbiri uk dizisi değil hepsi amerikan dizisi

• İngilizcemin temelini Merlin'e borçluyum kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca Sherlock da çok yararlı ingilizce adına :)
  • Misfits kesinlikle. Wisdom yazmış zaten. Dizi ingilterede çekildi zaten. Hele Kelly'nin fok yoo diyişi için bile izlenir Bir de Gotham'daki Alfred'in konuşmasını akıcı olarak anlarsan tamamdır
  • takip
  • Sherlock öneririm.
  • Kesinlikle Black books ve how not to live your life derim biraz absürd olsa da :)
  • Skins
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.