Şimdi Ara

2si1 'Halkın' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 2si1'in bu bölümün uçan uçak gemilerinden Assasin's Creed'in saç baş yolduran performans sorunlarına, yeni nesil ucuz uydu internet yatırımlarından Just Cause'a Nvidia'nin yeni nesil ekran kartlarından Blizzard'ın yeni oyunlarına kadar bir çok konuyu tartışıyor ekranlarınıza getiriyoruz.

• Hazırda bekliyordum yayınlasa diye

• tam da ders çalışmayı düşünüyordum ki video geldi teşekkürler dh teşekkürler mesut ve talha reyiz

• izleyelim sonra editlerim

• geldi sonunda iyi seyirler.

• Ben sizi artık anlayamıyorum, ersini de görmek istiyoruz sizin yanınızda!

• Tam zamanında
  • Video oynamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önlerden yerimizi alalım,bazıları ersin falan diyor ama talhasız 2si1 olmaz
    ve bölüm isimlerine hayranım(halkın teknoloji oyun programı )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 14 Kasım 2014; 20:01:52 >
  • Cuma günlerini bize hatırlayan İkisi Bir için devamını bulamadım D:AS

• assasins creed untiy e geçiricem de orsan aklımda kalmış :D :D talha abi yine güldürdün

• izlerken en çok eğlendiğim pogram çok teşekkürler

• Michael Moore - Hasta (Sicko)

• Talha, Ac Unity'e iyi giydirmiş:) Oyun hakkında söylediklerinin tamamına katılıyorum. Forumda bu oyunu hala savunanlar var:)
  • "assasins creed untiy e geçiricem" basladı
    simitçide bitti çok eğlenceli bi pogram oldu

• izleyelim bakalım
  • google ın geliştirdiği uydu interneti projesi umarım gerçekleşir,hiç deyilse interneti doğru düzgün hızlarda ve ücretlerde kullnırız,herşeyin vergi olduğu ülkemizde, sonuna kadar desteklerim hatta,bizim ödediğim faiş fiyatların çok altında paketlerin satılacağına eminim ama,aynı fiyattan versin yinede googleden alırım internetimi hem global netin olmuş oluyor,evde ayrı mobilde ayrı çok sinir bozucu bir durum.google sen kurtar bizi...

• adam türkiyeden bile kötü durumda diyor sen amerikada eczaneden bedava ilaç alabılıyormusun veya orda sosyal devletın sundugu bedava sağlık hizmetin yararlanabılıyormusun ? kimi kandırıyosun mesut beğenmiyosan gidebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: cihat emre

adam türkiyeden bile kötü durumda diyor sen amerikada eczaneden bedava ilaç alabılıyormusun veya orda sosyal devletın sundugu bedava sağlık hizmetin yararlanabılıyormusun ? kimi kandırıyosun mesut beğenmiyosan gidebilirsin

He geldi bir tane beğenmiyorsan gitçi. Otur, oturmaya devam ederken de bir şeyler konusunda görüş bildireni kov. Memleket babanın malı sanki şaka gibi valla :D
  • Unity'e gecircem :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.