Şimdi Ara

Vodafone Red Galaxy Note 4'ü inceledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Video ve oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyan Samsung Galaxy Note 4 incelemesi için videomuzu izleyin.

• "İzleyin" çok saçma bi cümle bitirme kelimesi olarak seçilmiş sanki zorla izleyin bu videoyu izleyeceksiniz! Der gibi olmuş birazcık daha hitapta nazik olsanız güzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3gb ram var sistem boşta 2.21 gb ram kullanıyor.Böyle saçmalık olmaz.Aklı olan snap dragon 810 8 çekirdekli 4 gb ramli cihazları bekler.
    Ve şu çabuk şişen toucwiz arayüzden kurtulmak için ne yapmak lazım anlamadım.İnat etti samsung.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

3gb ram var sistem boşta 2.21 gb ram kullanıyor.Böyle saçmalık olmaz.Aklı olan snap dragon 810 8 çekirdekli 4 gb ramli cihazları bekler.
    Ve şu çabuk şişen toucwiz arayüzden kurtulmak için ne yapmak lazım anlamadım.İnat etti samsung.

boşta ne kadar kullanıyorsa kullansın asla kasmıyor, önemli olan o.Android L ile biraz daha rahatlayacaktır cihaz, ayrıca bendeki boşta 1.8 1.7 civarı kullanıyor sizinki biraz fazla olmuş
  • ne incelemesi düpedüz reklam bu
  • Benim g3 1.39 gb kullaniyor ahh touchwiz aahhh touchwiz ram dusmani touchwizz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkankot2

quote:

quote:

quote:

3gb ram var sistem boşta 2.21 gb ram kullanıyor.Böyle saçmalık olmaz.Aklı olan snap dragon 810 8 çekirdekli 4 gb ramli cihazları bekler.

benim note 3'ün boştaki ram lg g2deki toplam ram kadar kardeş hayırdır ?

Sen ne diyon değişik...

2.3gb rami sistem kullaniyomus da bilmemne .
    Bende neden 800mb kullaniyo? Bikmadiniz kotulemekten

Birader ekran görüntüsü koyayım istersen... Yok illa inat ediyorsan koy video da biz sana inanalım. Sanki samsung apple benim karnımı doyuruyor. Sonuçta para veriyoruz.
    Asıl siz fanatiklik yapıyorsunuz. Yetmezmiş gibi yalan yanlış bilgi veriyorsunuz.

Note 4 sistem boştayken 2 gb ram kullanıyor.Varsa iddialaşan koysun ispatlasın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

benim note 3'ün boştaki ram lg g2deki toplam ram kadar kardeş hayırdır ?

Sen ne diyon değişik...

2.3gb rami sistem kullaniyomus da bilmemne .
    Bende neden 800mb kullaniyo? Bikmadiniz kotulemekten

Birader ekran görüntüsü koyayım istersen... Yok illa inat ediyorsan koy video da biz sana inanalım. Sanki samsung apple benim karnımı doyuruyor. Sonuçta para veriyoruz.
    Asıl siz fanatiklik yapıyorsunuz. Yetmezmiş gibi yalan yanlış bilgi veriyorsunuz.

Note 4 sistem boştayken 2 gb ram kullanıyor.Varsa iddialaşan koysun ispatlasın.

ben note3 yazmışım
    istersen ben ss koyayım 800küsur mb ram kullandığını. millet görsün kimin fanatik olduğunu.Ama doğru ya siz buna da bi mazeret bulursunuz. paintle çizilmiş
    bu foto sistem boştayken harcadığı. yaklaşık 40 tane uygulama yüklü.arkada bazıları açık halde 1.80 2 arası harcıyor. sistemi boşaltınca işte 900 1200 civarına geri geliyor.
    Vodafone Red Galaxy Note 4'ü inceledi

Konu Note 4 hey gidi heyyyy...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.