Şimdi Ara

Vischne - Sylvanas - En İyi Alliance Türk Guild

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
7.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Selam arkadaşlar;
    Kurulduğumuz tarihten bu yana birçok dostluğa, arkadaşlığa, başarıya mesken olmuş guildimiz an itibari ile raidingi çeşitli sebeplerden dolayı bitirmiştir. Vischne adı altında guildte artık toplu event veya raid olmayacaktır. Alliance tarafının tek Türk temsilcisi olarak bizler de şuan pasif konuma geçiyoruz. İsteyen arkadaşlar guildte kalabilir ama guildin sizlere artık arkadaşlık ve sohbet dışında sağlayabileceği bir durum söz konusu değildir.
    Herkesin bildiği gibi yaz contentleri özellikle Türk guildleri için çok sancılı geçer. Yine bir yaz buhranında kurulmuş olan guildimiz kurulduğundan bu yana
    Siege of Orgrimmar
    Patch 6.02 14/14 M
    Patch 5.4 10/14 H
    Highmaul
    6/7 M
    7/7 H
    Blackrock Foundry
    5/10 M
    10/10 H
    Hellfire Citadel
    12/13 H
    contentlerinde yukarıdaki başarıları elde etmiştir ve HFC hariç tüm contentlerde #1 Türk Alliance guild sıfatını taşımıştır. Ama HFC contentinde hazır oyuncu kayıpları ile bu sıfatı kaybetmiş ve geri kazanamamış durumdayız. Yazın Türk guildleri için sıkıntılı geçmesinin en büyük sebebi oyuncu kitlesinin çoğunluğunun öğrencilerden oluşmasıdır. Bu çoğunluk yaz olduğu zaman memleketine döndüğünden, önemli ve bazen yeri doldurulamaz kayba yer veriyor. Tüm sebep bu olmamasıyla birlikte yazın insanları 4 akşam bilgisayar başına oturtmak gerçekten zor oluyor. Buna en büyük örnek de Catastrophe olsa gerek. Yaz contenti dışında uzun süre yöneticilik ve görev alma yorabiliyor insanları. Sadece eğlenmek için yapılmış oyunda sizin eğlencenizin yerini stress ve sıkıntı aldığı zaman bir anlamı kalmıyor ve ayrılıklar meydana geliyor. Buna da örnek daha yeni dağılmış Method olabilir. Artık guildimiz bir sonraki expansiona kadar social guild konumundadır. Guilde oyuncu alımı durmuştur.
    Bizim yönetim ve guild olarak en sevindirici durumumuz ise herhangi tartışma ile ayrılma durumunun söz konusu olmamasıdır. Yani herkes arkadaş veya dost olarak ayrılıyor ve sadece oyun yaşantısına ayrı devam ediyor olmasıdır.
    Sizlere şimdiye kadarki emekleriniz için guild ve yönetim kadrosu adına sonsuz teşekkür ediyor, oyundaki ve sosyal yaşantınızda başarılar diliyoruz.

Vischne Guild Yönetimi

Selamlar arkadaşlar,
    EU Sylvanas'ta Alliance tarafında bulunan Türk PvE guildiyiz.
    Sylvanasın en eski Türk guildin kurucularıyla kurulmuş bu guildin son progressi ;

Hellfire Citadel

Mythic 0/13

Heroic 12/13

Normal 13/13

Blackrock Foundry

Mythic 5/10

Heroic 10/10

Normal 10/10

Highmaul

Mythic 6/7

Heroic 7/7

Normal 7/7

Siege of Orgrimmar

Patch 6.02 14/14 Mythic
    Patch 5.4 10/14 Heroic
    Patch 5.4 14/14 Normal

> WoW Progress <

Guildimize, bize contentte katkı sağlayacak ve düzenli raidlere katılabilecek Türk arkadaşları bekliyoruz.
    Başvuru için siteden formu doldurarak başvurabilirsiniz.
    Detaylı bilgiler için sorularınızı da PM yoluyla veya oyun içinden ekleyerek sorabilirsiniz.

Warlord of Draenor'un gelmesiyle beraber raid kadromuzun genişlemesi gerektiğinden ek paket ile SemiHardcore olan guild'imize bu süreçte bizimle 4 gün raid yapacak, class'ına hakim oyuncuları bekliyoruz.
    Sitemizde veya son entrylerde hangi classlara ne kadar ihtiyacımız olduğunu görebilirsiniz. Kısa vadede amacımız en iyi Türk Alliance guildi olmak, uzun vade de ise sıralamaya girmek.
    Guildde raid kadromuzun tamamı 20+ yaş olduğundan seviyeli bir arkadaşlık ortamı da mevcuttur.

Ayrıca guildimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. >> Vischne <<

Hangi classlara ne kadar ihtiyacımız olduğunu görmek için lütfen sitemizi, raid gün ve saatlerini görmek için lütfen blogumuzu ziyaret ediniz.

Twitterdan bizi takip etmek isterseniz >>Vischne Gaming<<

Kill videolarımızın ve guild hakkındaki birtakım bilgilerin bulunduğu guild bloguna da bekleriz >> Blog Vischne <<

Herkese iyi oyunlar.

Sitemiz :www.vischne.com
    Blog : blog.vischne.com
    Twitter :https://twitter.com/vischneofficial

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wR -- 12 Eylül 2015; 17:33:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• server durumu nasıl ?
    oyuna tekrar baslamayı dusunuyorum en son cata da oynamıstım
    simdi yeni hesap açıp baslamayı dusunuyorum sıfırdan ally olarak
    realm iyi midir raid vs açısından
  • Sorunun cevabı şuanı içermeden cevaplamak istiyorum çünkü şuan EU GG durumda. 5k queue 5 saatte girilyor. En iyisi girdi mi çıkmamak. :)
    Garrisonda kalırsan yine gg. Bunlar tabi Blizzin hatası bunları geçiyorum, senin sorun Sylvanas nasıl gibisinden galiba.

Alliance olarak Silvermoondan sonra en kalabalık realm diye biliyorum.

Türk topluluğu da gayet iyi.

Raid açısından guildimiz gayet yeterli. Xrealm veya pug almıyoruz elimizden geldiğince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wR -- 15 Kasım 2014; 10:42:42 >
  • Suan karkaterimi low pop bi servera aldim kasiyorum ancak ilerki zamanda migrate etmeyi dusunuyorum sizin servera destro warlock aliminiz az demissiniz gerci.
  • zodd kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Evet sitemizde görüldüğü gibi durum. Main kadroda 2 adet warlock mevcut, 3.yü hedef mythic olduğu için yerleştirmek çok zor.
    Ama guilde katılımda herhangi bir engel yoktur. Sitedeki bilgilendirme raid amaçlı. Yani guilde girip devamlılık sağlayıp raid ön koşullarını yerine getirip guilde gerekli katkıyı sağlayan herkes kadroya girebiliyor. Tabi ihtiyacımız olan specler için bu durum daha rahat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wR -- 17 Kasım 2014; 22:10:48 >
  • Wod progress başlamadan, oyuncuların raid performanısını, online sürelerini vb etkenler görmeden nasıl kadro oluşturdunuz merak ettim doğrusu
  • haunt54 H kullanıcısına yanıt
    Diğer konum kilitli oradan bakabilirsin.
    Kadro oluşturmaya başlangıç tarihimiz 5.4'ten beri.
    6.02de de oluşturduğumuz kadro (+3 Pug) ile Mythic Garrosh kestik.

Kadro tamamlanmak üzere 1, 2 spot dışında.

Sitemiz günceldir. www.vischne.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wR -- 19 Kasım 2014; 13:23:24 >
  • Neyse bır kaç ay sonra daha iyi algılarsınız :)
    Size başarılar konu dağılmasın.
    Çaktırmadan uplanmış olur
  • sadece pve mi yapıyorsunuz?
  • Evet. Guildimizin PvP alanında herhangi bi iddiası veya toplu eventı bulunmamakta malesef.
  • An itibariyle Kargath Bladefist Heroic kestik.

Wowprogress linki konudadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wR -- 4 Aralık 2014; 11:32:46 >
  • Bi seni goruyorm ilkin..

• Abi herkesi kadraja almaya çalıştım :D
  • Merhaba,
    Class olarak hangi classlarda açığınız var.
    Onun dışında nasıl özellikler arıyorsunuz merak ettim.
  • @jubeii
    PM yoluyla ulaştım.
  • An itibariyle HC Butcher kestik

V for Vischne :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wR -- 8 Aralık 2014; 0:12:55 >
  • Selam hocam 2006-2012 arası bir orjinal wow deneyimim var. WOTLK ye kadar Burning Legionda Cataya kadar Karazhan realmlerindeydim. Arthası kestik işim bitti oyunla. Şimdi yeniden dönmeyi planlıyorum oyuna realm nasıldır que felan başlamış önceden yoktu çok oluyor mu que sorunu? diye sormak istedim. Teşekkürler şimdiden
  • NomAmor kullanıcısına yanıt
    Realm Alliance'ın egemen olduğu queuenin olmadığı bi realm. O sıra bekleme zaten contentin ilk çıktığı zamandı çoğu kalabalık realmdeki gibi. Artık hiçbirinde yok.
  • Eyvallah
  • Resto druid ya da shamanimi lvl100leyecegim ama alt kadrolarinizda yer bulabilir miyiz suan?Ve de hangi classa daha cok ihtiyaciniz bulunuyor?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.