Şimdi Ara

Sony Xperia Z3 video inceleme 'Daha şık, daha hızlı ve daha iddalı...' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
2
Favori
6.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5. Gün bugun telefonu alalı, seffaf yorumlarda bulunmaya calısacagım :)
    2006 dan beri mac bilgisayar kullanırım Apple karsı olan sempatimden degil işletim sisteminin stabilize oluşu ve bana göre dahası beni cezvetmiştir hep herneyse iphone 3g den başlayıp 5s e kadar tüm serilerini kullandım.iPhone de canıma tak eden jailbreak kovalamak ve kucuk ekran olmustu z1 e geçmiştim. Simdi z3 kullanıyorum hemen kişisel deneyimlerini aktarayım.

Aletin batarya süresi gerçekten inanılmaz daha iyisini görmedim bilmiyorum daha iyisi şu anda piyasada varmıdır, telefon elimden düşmüyor her türlü birgün çıkarıyor.

Kilise ama gercek fotograf konusu gercekten cok kotu... Gereksiz yorumu olanlar kendisine saklasın arkadaslar Fotoğrafçılık ile içli dışlı birisi olarak bana göre 4s fotograf deneyimi hala daha önde :) bana daha gercek renk vs. sunuyor şimdiki eski nesil bir 4s! (megapiksel konusunu sony mobile Türkiye ceosu zaten gayet açıkça anlatmış, megapiksel bana göre mobil telefon da kısmen hiçbir şey. lens lens diyorum başka bişey demiyorum) Pembe kameradan bahsetmek istemiyorum... foto ile ciddi ilgilenmeyenler için belki sorun değil fakat beni benden etti :) ama gel gör ki hala z3 reklamlarında kamera dan bahsediyorlar övüyorlar 20 MP fln. Aksam evde çekin görün megapikseli :D

yok abicim benim gibi kameradan beklentisi olan birisi olarak olmamış...Bide paralel aldım 400 TL daha uyguna, hala sikayet ediyorum sen düşün :) delta servisi belki değişir pembe kameradan en kotu kamerayı değiştirirler beklerim 2 hafta ama ne ugrascam abi. Sony tr olsa ne yazar Kaçkere beyaz zeminde foto cekicem. Birşekilde malum yerden taksitlendirme faizi ile 1950 ye gelmiş, 2300 2200 falan cash verilmez.

G3 32 alın falan z2 alın...

Edit: imla :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahbeyazov -- 15 Kasım 2014; 0:21:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aleykum selam sagolasın solerım sonycılere.. edıt: ımzama dikkat
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Aleykum selam sagolasın solerım sonycılere.. edıt: ımzama dikkat

Mobildeyim görmüyorum :) elmacisin sanırım nickten anladığım kadariyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoFear. -- 15 Kasım 2014; 0:28:00 >
  • Bu telefon piyasada iyice otursun 1400e z2 alinir

• bir türlü alışamadım şu telefona
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfk.

quote:

Nıckle nerden bagladın cozemedım,ama yok cok sukur manavdan hıc elma armut almadım bugune kadar.G2 kullancısıyım
  • Z3'ün de z2 gibi pili uzun gidecek gibi görünüyor. En büyük avantajı bu telefonun...

Z3'ün walkman'inin flac formattaki ses dosyalarını çalıştırması güzel bir olay. Fakat sadece bu yetmez, kulaklık çıkışı da hakkını vermeli. Bu konuda ilerleme yok sanırım. Kulaklık çıkışı yine aynı olacaksa telefonun flac yürütmesi anlamsız. Flac müzik dinleyen adam zaten dap'ını, kulaklığını alır dinler. Bana biraz, yaptık, bu da var demek gibi geldi...

Bir başka durum, sene olacak 2015, hala amiral gemi telefon 16 gb ile çıkıyor... O kadar bataryayı sıkıştırırken ince kasaya koy abi 64 gb hafıza... Firmaların en sevmediğim yanı. Sevmediğimiz nokia 2009 çıkışlı bazı telefonlarına dahili 32 gb koymuş, 5 sene sonra amiral gemi olarak tanıtılan telefonların 16 gb ile çıkması güldürüyor. Apple gibi birden fazla seçenek de sunabilirler ama zor geliyor herhalde. Tamam hafıza kartı çıkışı var iyi güzel de dahili olsa daha iyi olmaz mı? O kadar para veriliyor...

Kötü yanlarından girdim ama yine de piyasadaki en iyi alınabilecek cihazlardan, paranız varsa bu kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless.. -- 15 Kasım 2014; 0:40:19 >

• açıkcası 6 ay döngüsü garip . g2 kullanıyorum yaklaşık bir sene sonra çıkan g3 beni rahatsız etmedi fakat z3 almaya niyetlensem bi iki ay geç çıktı tr piyasasına 4 ay sonra z4 tanıtılacak arada kalırım z3mü alsam z4ü mü beklesem diye bu rahatsız eder açıkcası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sfk.

quote:

Nıckle nerden bagladın cozemedım,ama yok cok sukur manavdan hıc elma armut almadım bugune kadar.G2 kullancısıyım

Nickten anlam çıkarmaya çalıştık adam bilim adamı çıktı :D daha önce hiç duymadigimizdan :)

Bu arada lg yi severim ama bi türlü kendini aşamadı ne bileyim en azından bana güven vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoFear. -- 15 Kasım 2014; 0:58:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aspirin_00

quote:

Orijinalden alıntı: hbg_ant2

quote:

lg g3 de kronik kapanma sorunu vardı 410k serisinde bu giderilmiş mi yoksa 406k serisinde çatlama olayı vardı

410k 32gb kullaniyorum. Simdiye kadar hic kapanmadı. Daha hicbir sorun yasamadım

normal kullanımda şarj ne kadar gidiyor arkadaşım.

teknosa lg g3 aldığımda elimde kapanıp açıldı nette araştırınca kronik sorun olduğu ortaya çıktı sonra bunun serileri olduğunu öğrendim acaba hangii serilerde kendiliğinden kapanıp açılma oluyor..

niyetim g3 almaktı fakat kapanıp açılma olayı beni tedirgin etti.

Sarj suresi olarak sunu söyleyebilirim. Galaxy s4 ve lg g2 de kullandım uzun süre bu telefon lg g2 ye yakin pil süresi veriyor. 3g 7/24 acık günlük 2 saat telefon gorusmesi ve internet, whatsapp ile gezinmem ile yaklasık %40 sarjım gitti. 17 saattir sarja takmadım durum bu sekilde. Tabiki kullanima gore degiskenlik gosterir. Normal kullanim ile 1.5 gün cok kullanim ile 1 günü rahat cikartiyor. Simdiye kadar hicbir olumsuz yanina rastlamadim. Masallahi var. Boyutlarina gore ekran buyuklugu cok iyi. Çerceve ince olmasi beni cok cezbetti

• abim ağzına emeğine sağlık ama çok hızlı anlatıyosun bazı yerleri iki kere oynatmak zorunda kaldım

• Zaten var o fiyata hatta daha uyguna.

• quote:

quote:

quote:

quote:

lg g3 de kronik kapanma sorunu vardı 410k serisinde bu giderilmiş mi yoksa 406k serisinde çatlama olayı vardı

410k 32gb kullaniyorum. Simdiye kadar hic kapanmadı. Daha hicbir sorun yasamadım

normal kullanımda şarj ne kadar gidiyor arkadaşım.

teknosa lg g3 aldığımda elimde kapanıp açıldı nette araştırınca kronik sorun olduğu ortaya çıktı sonra bunun serileri olduğunu öğrendim acaba hangii serilerde kendiliğinden kapanıp açılma oluyor..

niyetim g3 almaktı fakat kapanıp açılma olayı beni tedirgin etti.

Sarj suresi olarak sunu söyleyebilirim. Galaxy s4 ve lg g2 de kullandım uzun süre bu telefon lg g2 ye yakin pil süresi veriyor. 3g 7/24 acık günlük 2 saat telefon gorusmesi ve internet, whatsapp ile gezinmem ile yaklasık %40 sarjım gitti. 17 saattir sarja takmadım durum bu sekilde. Tabiki kullanima gore degiskenlik gosterir. Normal kullanim ile 1.5 gün cok kullanim ile 1 günü rahat cikartiyor. Simdiye kadar hicbir olumsuz yanina rastlamadim. Masallahi var. Boyutlarina gore ekran buyuklugu cok iyi. Çerceve ince olmasi beni cok cezbetti

bilgi için tşk ederim arkadaşım.

niyetim var almaya hayırlısı olur inş.

• Telefon gerçekten de mükemmel olmuş. Batarya performansı özellikle göz dolduruyor. Birde sony htc'nin kocaman hoperlörlerle sağladığı ses çıkış yüksekliğini z3 de su geçirnez olmasına rağmen küçücük deliklerle sağlamış. Mühendislik farkı.

• Süper

• yav arkadâşlar şunu bi anlayın s 805 işlemci 2k ekranlar için iki işlemci arasinda nerdeyse bi fark YOOK olsa bile anlayamazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

Telefon gerçekten de mükemmel olmuş. Batarya performansı özellikle göz dolduruyor. Birde sony htc'nin kocaman hoperlörlerle sağladığı ses çıkış yüksekliğini z3 de su geçirnez olmasına rağmen küçücük deliklerle sağlamış. Mühendislik farkı.

Sony zaten mühendislik anlamında en iyi teknoloji firması bence. Bu firma kendini yazılımsal olarak da geliştirse dünyada 1 numara olur.
  • nexus 6 incelemesi bekliyoruz
  • adam sanki hollywooda video çekiyor hareketlere bak

• Seneye 6S yada Z5 alacagim zaten ayni zamanda cikar.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.