Şimdi Ara

Askerde ehliyet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar B sınıfı ehliyetim var askere gidince ehliyeti olan herkese askeri ehliyetmi veriyorlar.Muayne olduğumda ehliyetim olduğunu belirttim ulaştırma birliğine düşme ihtimalim varmı ?
    Birde askerde araç kullanmak için yapmamız gereken bişey varmı yoksa rastgelemi seçiyorlar ehliyeti olanları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Prestige -- 14 Kasım 2014; 1:07:55 >

• eğer şoför ihtiyacı olursa , sizleri sınava alacaklar , araç kullanabilir belgesi verecekler size...
  • KNTLG kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam.
  • Cop kamiyonu mu surersin traktor,mu bilmem elin yuzun duzgunse makam soforu olirsun sansizsan ambulans soforu olursun gece apandist patlatan gencleri hastanrye getirirsin sofor olmanin avantajlari ise disaridan istedigini sokarain yada cikarirsin benzin beles oldugu icin basarsin debriyaja bagirtirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 18 Kasım 2014; 22:28:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adolf Mogolo

Cop kamiyonu mu surersin traktor,mu bilmem elin yuzun duzgunse makam soforu olirsun sansizsan ambulans soforu olursun gece apandist patlatan gencleri hastanrye getirirsin sofor olmanin avantajlari ise disaridan istedigini sokarain cikarirsin benzin beles oldugu icin basarsin gaza

Tip sorunum yok ALLAHA şükür hocam benim uyku problemim falanda yok araç kullanmayı seviyorum istediğim normal vasıfsız erler gibi askerlik yapmak değil şöför olabilirmiyim diye sordum cevap için sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Prestige

quote:

Cop kamiyonu mu surersin traktor,mu bilmem elin yuzun duzgunse makam soforu olirsun sansizsan ambulans soforu olursun gece apandist patlatan gencleri hastanrye getirirsin sofor olmanin avantajlari ise disaridan istedigini sokarain cikarirsin benzin beles oldugu icin basarsin gaza

Tip sorunum yok ALLAHA şükür hocam benim uyku problemim falanda yok araç kullanmayı seviyorum istediğim normal vasıfsız erler gibi askerlik yapmak değil şöför olabilirmiyim diye sordum cevap için sağol

gunde 4 saat nobbet tutup burdi Gecenin korunde kalk hasta var dedierinde uyku problemim yok diyebilecekmisin yoksa sovucekmisin ayrica er in vasiflisi yok er erdir er her.zaman.ezilir kisa donemsem makam soforu kolay olursun albay yarbay soforu filan daha ust rutbe makam soforu olirsan kebab nobette tutmazsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 18 Kasım 2014; 22:42:18 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 4Prestige

quote:

gunde 4 saat nobbet tutup burdi Gecenin korunde kalk hasta var dedierinde uyku problemim yok diyebilecekmisin yoksa sovucekmisin ayrica er in vasiflisi yok er erdir er her.zaman.ezilir kisa donemsem makam soforu kolay olursun albay yarbay soforu filan daha ust rutbe makam soforu olirsan kebab nobette tutmazsin

Uzun dönem yapıcam hocam sağol.

• Genelde makam soforune kisa donem alirlar okumus kulturlu diye albay yarbay gibi uzun donemler ise diger angarya ulasim isleri yaparlar ama bazi birliklerde elin yuzun duzgunse makam soforu olursun jandarma yada karaci birliklerini bilmiyorum ama denizci yada havaci olursan sana sotucaklar meslegin ne diye sende servis soforuyum yada salla bir seyler ,, dedin zaman ulastirma boligune alirlar seni sonra formalitedenc teste tabi tutarlar arabayi calistira biyorsan durdurabiliuirsan sinavi gecersin olay budur

• Arkadaşlar ben sivil hayatımda şu an valelik ve özel şöförlük yapıyorum. 175 boyundayım hafif göbegim var 85 kiloyum. birde sağ bilegimde honda logo dövme var. ben meslek sorularında özel şöförüm valeyim desem ne olur. ? ve kullanmadıgım 4 tekerlekli şey yok diyebilirim. torosundan ferrarisine kadar kullandım vale oldugum için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.