Şimdi Ara

B'Twin RockRider 8.1 yorumlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 1 hafta içerisinde bisiklet almayı düşünüyorum. Bir süre Kron XC500 HD ve Carraro 620 CS arasında gidip geldikten sonra Decathlon'da RR 8.1'e rastladım. Bisikleti, bileşenlerini ve fiyatını gördükten sonra çıtayı biraz daha yükselterek bu bisikleti almaya karar verdim. Kullananlar veya bu bisiklet hakkında bilgi sahibi olanlar yorumlarını paylaşırlarsa çok sevinirim. Çok teşekkür ederim şimdiden :)

• Kullanmadım fakat kullananlar ve benim incelemem sonrasında tavisyem alman yönünde. Bu ara indirime girmiş web sitesinde. Üzerindeki kompenantlar olsun kadrosu olsun fiyatına göre pek bir eksik yanı yok.. Ki decathlon garantisi ve servisi bu konuda iyi. tavsiyem güzel bisiklettir çok fazla düşünme ve al.
  • Bende cok uzun arastirma yaptim, dedigin gibi kadrosu, mekanik parcalari son derece kaliteliymis. Gittim yerinde de gordum bisikleti, oldukca sık, estetik ve saglam bir bisiklete benziyor. Bakalim 23-24'u gibi almayi dusunuyorum. Tesekkur ederim yardimin icinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu ana kadar olumsuz yoruma pek rastlamadım

ömür boyu kadro garantisi var sanırsam

bence rahatlıkla alabilirsin.
  • Güncel.

• kaçırmayın 8.1 1439 tl ye düşmüş almayı düşününen hemen alsın maşası sadece 800 tl
  • Ben bir kaç önce 8.1 1899 tl diye pahali dedim gidip 5.3 aldım şimdi keşke bekleseydim diyerek dizlerimi dövüyorum.

• Yazın bisiklet alacağım lakin bu fırsat harika. Alsam da aylarca nemli ortamda çürüyecek. Umarım Temmuz'da da böyle fırsatlar olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 8.1 i izmirden aldım dediğiniz gibi oradaki çalışan görevlilerin bisiklet hakkında pek bir bilgisi yok. Ben 8.1 alırken maşasının türünü sordum ( yaylı yada hidrolik bende tam olarak bilmiyorum) adam bana havalı maşa dedi 8.1 için. sonra jantları ve göbekleri sordum bişey bilmeediğini söyledi.(aslında decathlonun kendi ürettiği rulmanlı göbekler, ve gayette kaliteli bence.). bisikletin vites ayarını,akor ayarını yapmadılar ayarlı olduğunu söylediler eve geldiğimde kendim yapmak zorunda kaldım.bisikletin üstündeki lastikler dağda kullanım için çok iyi,kaydırmıyor fakat uzun yolda aşırı yoruyor. maşası beklediğimdende iyi. genel olarak aldığıma pişman değilim alacak varsa tavsiye ederim zaten S ve XL bedenleri kalmış :D
  • merhaba arkadaşlar,

geçen hafta merterden s beden rockrider 8.1 aldım. boyum 165 cm. ürün henüz elime ulaşmadı s beden benim için küçük mü sizce..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapasali

merhaba arkadaşlar,

geçen hafta merterden s beden rockrider 8.1 aldım. boyum 165 cm. ürün henüz elime ulaşmadı s beden benim için küçük mü sizce..?

Merhaba benim boyum 1,72 cm L kadroyu kullanıyorum sizin boyunuz için de S kadro uygundur. Yinede selenin ön tarafına gelin ve ayakta durum kasık bölgeniz ile 3-4 parmak kadar boşluk olması kadronun doğru beden olduğunu gösteren bir unsur bunu da deneyebilirsiniz fakat boyunuz için doğru kadroyu aldınız bence bu konuyu düşünmeyin.

• @sahbaz061 dediğiniz gibi deneme yaptım kasık bölgem aynı hizada kalıyor boşluk yok malesef. Ama daha ufak beden olmadığı için bunu seçtim. Acaba m beden daha uygun olurmu diye düşünüyordum. demekki uygun değilmiş. Teşekkür ederim.:D
  • quote:

@sahbaz061 dediğiniz gibi deneme yaptım kasık bölgem aynı hizada kalıyor boşluk yok malesef. Ama daha ufak beden olmadığı için bunu seçtim. Acaba m beden daha uygun olurmu diye düşünüyordum. demekki uygun değilmiş. Teşekkür ederim.:D

Bende de sele ile kasık bölgesi arasında 2 parmak kadar boşluk kalıyor bu durum çokta dert edilecek bir sorun değil dağ bisikletinde bu gibi kadro seçimi konusunda daha tölaranslı bir durum söz konusuymuş benim araştırmalarımdan böyle bir sonuç çıkarmıştım hayırlı olsun güle güle kullanın.

• Bende almak istiyorum bu bisikleti ama satışı yapılmıyormuş ikinci el satmayı düşünen varsa mesaj atabilir m yada s kadro arıyorum

• Yaklaşık bir ay önce stoku tükendi. Onun yerine Salcano Insomnia'ya bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbaz061

quote:

@sahbaz061 dediğiniz gibi deneme yaptım kasık bölgem aynı hizada kalıyor boşluk yok malesef. Ama daha ufak beden olmadığı için bunu seçtim. Acaba m beden daha uygun olurmu diye düşünüyordum. demekki uygun değilmiş. Teşekkür ederim.:D

Bende de sele ile kasık bölgesi arasında 2 parmak kadar boşluk kalıyor bu durum çokta dert edilecek bir sorun değil dağ bisikletinde bu gibi kadro seçimi konusunda daha tölaranslı bir durum söz konusuymuş benim araştırmalarımdan böyle bir sonuç çıkarmıştım hayırlı olsun güle güle kullanın.

Teşekkür ederim.

Ürünü almak isteyen varsa Samsun, Mersin ve Adana mağazalarında S benden mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: omertr33

Bende almak istiyorum bu bisikleti ama satışı yapılmıyormuş ikinci el satmayı düşünen varsa mesaj atabilir m yada s kadro arıyorum

Kapasalı arkadaşımız nereden bulunabileceğini yazmış mağazalar ile iletişime geçin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.