Şimdi Ara

Aviary - Tüm Paketler Ücretsiz ! Kaçırmayın !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
6
Favori
2.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar En İyi Fotoğraf düzenleme programlarından biri olan (benim favorimdir) Aviary, yeni Güncelleme ile Adobe ID ile giriş yapan herkese, toplam Değeri 200$ olan paketlerini ÜCRETSİZ veriyor.

2 Şubat 2015 son gün. Daha önce parayla filtre satın almış biri olarak kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Aviary'i açın > Mağazaya Girin > Adobe ID Girişi tıklayıp giriş yapın. (üyelik ücretsiz) Mağazadaki tüm paketler ücretsiz olacak. ;)

Tüm paketleri bir sefer ücretsiz indirin. Daha sonra Yeniden Yükle butonu ile satın almış olduğunuz tüm paketleri cihazı sıfırlasanız bile geri yükleyebilirsiniz ücretsiz olarak.

Kampanya 2 Şubat 2015 tarihine kadar uzatılmış. Kaçırmayın arkadaşlar.

https://itunes.apple.com/tr/app/photo-editor-by-aviary/id527445936?mt=8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 6 Ocak 2015; 15:59:53 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Nereden nasil aliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1 nasil alacagiz benim de favori uygulamam

• Haber için teşekkürler. Uygulama içi satın alımla nerdeyse bir servet yapıyordu iyi oldu bu haber. Yalnız nasıl yapılıyor açıklayıcı bir bilgilendirme yaparsanız daha iyi olur. Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: cagdastyana

Haber için teşekkürler. Uygulama içi satın alımla nerdeyse bir servet yapıyordu iyi oldu bu haber. Yalnız nasıl yapılıyor açıklayıcı bir bilgilendirme yaparsanız daha iyi olur. Saygılar

Konuyu paylasan arkadasa cok tesekkurler az once hepsini indirdim. Nasil indirdim aciklayayim aviary'ye girin karsiniza cikar zaten adobe id ile gir diye cikmazsa ayarlardan bakabilirsiniz. Tikladiniz daha sonra hesabiniz varsa hesabinizla giris yaptiniz yoksa yeni hesap actiniz. Giris yaptiktan sonra zaten size bildirim gozukur ekranda. 1 Aralik'a kadar ucretsiz diye. Tamam deyip magazaya girin hepsini indirin

• Çok iyi oldu bu

• Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: cagdastyana

Haber için teşekkürler. Uygulama içi satın alımla nerdeyse bir servet yapıyordu iyi oldu bu haber. Yalnız nasıl yapılıyor açıklayıcı bir bilgilendirme yaparsanız daha iyi olur. Saygılar

Düzenledim hocam ilk Mesajı. Uygulamayı Güncellemeyi unutmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu varya uçağın arkasına yazıp vatana millete duyurmak lazım. :D

Çok teşekkür ederim bilgi verenler için. Bu nimetciktende faydalandık.
  • Şu an girilşyapıp ücretsiz indirdiğim şeyler artık benim değil mi? Bi süreliğineyse pek işime gelmez açıkçası.

• Peki ben cihazımı değiştirdiğim de mesela Android bir cihaza geçtiğimde Adobe ID'mi girerek buradaki paketlerimi orada da kullanabiliyor muyum ?

• Çok iyi oldu, onlarca seçenek var ve artık bu programı tek başına kullanıp diğerlerini silebilirim. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mkeshnda

Şu an girilşyapıp ücretsiz indirdiğim şeyler artık benim değil mi? Bi süreliğineyse pek işime gelmez açıkçası.

Her zaman sizin hocam. Bir kere indirin Ömür boyu kullanın diyor zaten tanıtırken de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

quote:

Orijinalden alıntı: mkeshnda

Şu an girilşyapıp ücretsiz indirdiğim şeyler artık benim değil mi? Bi süreliğineyse pek işime gelmez açıkçası.

Her zaman sizin hocam. Bir kere indirin Ömür boyu kullanın diyor zaten tanıtırken de

1 aralıktan sonra kaybolmıcak yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç acımadım ilk olarak uygulamayı ücretsiz indirdim. Ardından uygulamanın içine girip mağazaya tıkladım. Devamında Adobe id giriş yaptım ve, bütün paketleri ücretsiz olarak indirdim. Uygulama iyi gözüküyorz. Diğer uygulamalar sürekli paralıydı bunda bütün paketleri indirdim ücretsiz olarak.

• Görmeyenler gorsun. Alanında en iyisi. Haber veren arkadasın sayesinde bedava indirdim.

• Bize gerçekten çok büyük bir iyilik yaptın. sağolasın!

• Vallahi ne kadar teşekkür etsem azdır çok sağol.

• On numara bes yildiz paylasim, tesekkurler

• Şahane. Afterlight'a alternatif geldi. Teşekkürler.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.